Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bu Kombinasyon Hakkındaki Görüşleriniz Lütfen!

sinasit

Recommended Posts

Oyun stilimin defansif ağırlıklı All olduğunu söyleyebilirim. İlk defa kombinasyon bir raket kullanacağım ve aşağıdaki şekilde bunu tasarlayarak presports siparişini bile verdim. Buna karar verirken forumdaki ilgili yazılardan yararlanmaya çalıştım. İnşallah uyumsuz bir tasarım yapmamışımdır. Bu kombinasyonla ilgili görüşlerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden hepinize teşekkürler.

Tahta: 729 LKT Black Whirlwind, 5 Ply

BH: Tackiness Chop II 1.9

FH: Tackifire Special Soft 1.9

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tackiness ve tackifire cin lastikleri, yani yapiskan yuzeyliler. Ama forumdaki yazilari dikkate almissin.:D

Herkes ilk kombisinde atak tahta ve lastik kullanmak istiyor, tebrikler:D

Çin lastikleri değiller, Japon lastikleri. Butterfly sonuçta. Tackifire special soft'un yüzeyi çin lastikleri kadar yapışkan değil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence lastikleri menşeyine göre değil de karakterine göre sınıflandırmak lazım. Ben yapışkan yüzeyli lastiklerin tamamına çin lastiği diyorum. Sonuçta yüzeyden spin üretmek çin lastikleriyle ortaya çıkan bir özellik. Yanlışım varsa düzeltin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oyun stilimin defansif ağırlıklı All olduğunu söyleyebilirim. İlk defa kombinasyon bir raket kullanacağım ve aşağıdaki şekilde bunu tasarlayarak presports siparişini bile verdim. Buna karar verirken forumdaki ilgili yazılardan yararlanmaya çalıştım. İnşallah uyumsuz bir tasarım yapmamışımdır. Bu kombinasyonla ilgili görüşlerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden hepinize teşekkürler.

Tahta: 729 LKT Black Whirlwind, 5 Ply

BH: Tackiness Chop II 1.9

FH: Tackifire Special Soft 1.9

Tackiness chop ll ile zamanında oynamış ama beğenmemiştim. Burada bir arkadaşım da fast spin'den almış, o da beğenmiyor. Yavaş olmasına yavaş ama kontrolü o oranda iyi değil diye anımsıyorum. Yine de ikinci el almak istersen az kullanılmış siyah chop ll'yi sana göndertebilirim.

Eğer onun yerine lastik önerisi istersen tackiness chop ya da tackiness drive'ı önerebilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tackiness chop ll ile zamanında oynamış ama beğenmemiştim. Burada bir arkadaşım da fast spin'den almış, o da beğenmiyor. Yavaş olmasına yavaş ama kontrolü o oranda iyi değil diye anımsıyorum. Yine de ikinci el almak istersen az kullanılmış siyah chop ll'yi sana göndertebilirim.

Eğer onun yerine lastik önerisi istersen tackiness chop ya da tackiness drive'ı önerebilirim.

Mesajımda da belirttiğim gibi ben bu kombinasyonu bir karar sürecinden sonra sipariş ettim. Dediğiniz gibi, hazır hızlı bir raketten sonra bana oldukça yavaş geleceğinden eminim. Bununla ilgili bir deneyime sahip olduktan sonra diğer tacki serilerine doğru bir çıt ayarı yapılabilir tabii. Ama şu an hiç bir deneyimim yok. Topu dışarı atan hızlı bir raketten sonra, alışana kadar bu raketle de ağ sorunları (!) yaşayacakmışım gibime geliyor. Chop ve chop II arasında kararsız kaldım diyebilirim. Ancak değerlerine bakarak chop II'nin nispeten daha hızlı olabileceğini düşündüm. Buna alışabilme sürecini yaşamak bile bana heyecan verecek. Görüş belirten arkadaşlara teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 56 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..