Jump to content
Masatenisi.org Forum

38. Ups Masa Tenisi Turnuvası

Recommended Posts

• İleti 68
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

iki tane file mi iki tane file mi ? :D:D:D yazıklar olsn :P :D:D

Ağlaşmayın.. Ömer geleceğin genel müdürü utanmadan fileleri (artı topları) mı taşıttınız. Birde hiç taşımamış gibi söylenip duruyorsunuz. Ömer e yaptığınıza ayıp desem olur mu..!!!

Saygılarımla Ömer Abi.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Ömer Faruk Yılmaz
Ağlaşmayın.. Ömer geleceğin genel müdürü utanmadan fileleri (artı topları) mı taşıttınız. Birde hiç taşımamış gibi söylenip duruyorsunuz. Ömer e yaptığınıza ayıp desem olur mu..!!!

Saygılarımla Ömer Abi.

ktm

Sende inandınya Selim abi topları ve fileleri taşıdığıma artık ne diyim ben :P :D: bida elimi sürmem masalara ;):

Bu arada şimdinin büyük genel müdürlerinin çoğu da zamanında hamallıkla başlamışlardır :P :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

...Merhaba; cumartesi bende oradaydım, çok güzel bir turnuva oldu..

Kamerayla çekilmiş ufak-tefek turnuva anlarını (genel,kupa töreni vs.) zor da olsa pc ye attım.

..Aşağıdaki linkten indirip bir kaç dk lık ufak-tefek kesitler izleyebilirsiniz.(15 MB-çok düşük kalite idare edin)

http://www.webfilehost.com/?mode=viewupload&id=2989410

(altta geriye sayma işlemi bittikten sonra "Click here to download" yazısı çıkıyor, indirmek için oraya tıklayın).

(video bölümü de var bildiğim kadarıyla ancak, oraya uygun değil sanırsam.bir kaç gün sonra ya da hemen kaldırılabilir de)..

Bir dahaki turnuvada görüşmek dileğiyle; iyi günler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sende inandınya Selim abi topları ve fileleri taşıdığıma artık ne diyim ben :P :D: bida elimi sürmem masalara ;):

Bu arada şimdinin büyük genel müdürlerinin çoğu da zamanında hamallıkla başlamışlardır :P :D:

Ne bileyim bu ikili (çağan x bora) devamlı millette abi abi deyip duruyorlar. Doğru söylediklerini sandım, forumda bu ikili ile iyi geçinmek lazım yoksa yanarız küllerimizi google dan bile arasalar bulamazlar. En iyisi bu ikiliye bunların bizlere dediği gibi abi diyelimde kurtulalım..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

UPS turnuvasının maç sonuçlarını Nurullah hoca bana yollayacaktı.

Henüz gelmedi E-posta.

Nurullah hocayı gören olduğunda hatırlatırsa sevinirim.

Nurullah Hoca Şile'deki yazlığında kalıyor..o yüzden ilgilenememiş olabilir..bize bu akşam atacağını söylemişti sonuçları..yarın tekrar hatırlatırım ben..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

...Merhaba; cumartesi bende oradaydım, çok güzel bir turnuva oldu..

Kamerayla çekilmiş ufak-tefek turnuva anlarını (genel,kupa töreni vs.) zor da olsa pc ye attım.

..Aşağıdaki linkten indirip bir kaç dk lık ufak-tefek kesitler izleyebilirsiniz.(15 MB-çok düşük kalite idare edin)

http://www.webfilehost.com/?mode=viewupload&id=2989410

(altta geriye sayma işlemi bittikten sonra "Click here to download" yazısı çıkıyor, indirmek için oraya tıklayın).

(video bölümü de var bildiğim kadarıyla ancak, oraya uygun değil sanırsam.bir kaç gün sonra ya da hemen kaldırılabilir de)..

Bir dahaki turnuvada görüşmek dileğiyle; iyi günler.

ilhan abi video koyman iyi olmus... teşekkürler güzel bi anı olarak kalacak... devamını bekliyoruz inş...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nurullah Hoca Şile'deki yazlığında kalıyor..o yüzden ilgilenememiş olabilir..bize bu akşam atacağını söylemişti sonuçları..yarın tekrar hatırlatırım ben..

Dün akşam yolladı Nurullah bey sonuçları.

TT-rating'e girdim maçları. Furkan'ın 50 puan kaybetmesi ilginç olmuş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence turnuva ayda 1 degil de iki hafta da 1 olmalı yaz boyunca... nasıl olur...

Valla onu ben ne zamandır söylüyorum fakat daha bir sonuç alamadım..bakalım Nurullah Hoca yaparız belki diyordu ama şimdi daha zor gibi gözüküyor..Nurullah Hoca yaz sebebi ile sürekli Şile'ye gidiyor..hatta bu cumartesi ben açacağım salonu o yüzden..görünen o ki bir süre daha ayda bir turnuvaya talimiz :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla onu ben ne zamandır söylüyorum fakat daha bir sonuç alamadım..bakalım Nurullah Hoca yaparız belki diyordu ama şimdi daha zor gibi gözüküyor..Nurullah Hoca yaz sebebi ile sürekli Şile'ye gidiyor..hatta bu cumartesi ben açacağım salonu o yüzden..görünen o ki bir süre daha ayda bir turnuvaya talimiz :gulumse:

Daha ne olsun anahtarıda kapmışsın patron sensin artık senin sözün geçer. Her gün bile turnuva düzenliye bilirsin.. Sözünü dinlemiyen çıkarsa paketleyip yurtiçi kargoya gönderirsin olmaz mı..?

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..