Jump to content
Masatenisi.org Forum

38. Ups Masa Tenisi Turnuvası

Recommended Posts

• İleti 68
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

• 3 weeks later...
O haftasonu gelemem, bizim okulun sınavları var. Görevli olacağım.

1 hafta öncesi olur da katılırız diye düşünüyordum.

Hakan abi normalde zaten 2. hafta olarak 14 ünde yapılcaktı turnuva..fakat il birinciliği maçları var o hafta..ups olarak orda olacağız..gerçi federasyonun faaliyet programında gözükmüyor ama takvimde var..ona istinaden Nurullah Hoca turnuvayı bir hafta erteledi..aslında bu hafta yapmayı düşündük fakat çok aceleye gelir diye 21 ine aldık..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Ömer Faruk Yılmaz
bu turnuvaya nasıl katılabilirim...

Kabataş-Zeytinburnu tramvay hattındakki "Seyitnizam" durağının hemen karşısındaki UPS spor kompleksine gelerek katılabilirsiniz =) yani ekstra yapmanız gereken örneğin lisansa sahip olma gibi bir şart yok. Kurallara uygun bir raketiniz olması yeterli kıyafet de serbest. Ayrıca ücrette sanırım değişiklik olmadıysa 5 TL.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Ömer Faruk Yılmaz
peki o anda mı fiktür cekılıyor... elemasyon mu?

Evet katılımcılar oraya gidip isimlerini yazdırdıktan sonra yani yazdırma süresi dolduktan sonra belirlenen kişi sayısıyla önce gruplar oluşturuluyor. Daha sonra eleme usulü devam ediyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

Normalde her ayın 2. cumartesi günü Ups Turnuvası yapılıyordu..13 Haziran (yani bu cumartesi) günü malesef turnuva yok..hatta salonun oyuna bile açık olmadığını söyledi Nurullah hoca..Ups'in festivalimi,şenliklerimi ne varmış..bu yüzden masa tenisi oynanan salon da dolu olacakmış..tüm masa tenisi severlere duyurulur..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hadi yaa :(: ben de bu hafta sonu gelmek için o kadar heves etmiştim neyse hayırlısı...

Tahminimce bu senenin en güzel turnuvalarından birisi olacaktı..Okmeydanı salonu kapandıktan sonra oranın müdavimi birçok kişi Ups' e geldi oynamak için..sanırım bu hafta turnuva olsaydı tercihleri Ups Turnuvası olacaktı..şanssızlık demekten başka birşey gelmiyor elden..bende bu haftaki turnuva tercihimi Haydarpaşa'dan yana kullanacağım..orda da güzel bir turnuva bizleri bekliyor :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tahminimce bu senenin en güzel turnuvalarından birisi olacaktı..Okmeydanı salonu kapandıktan sonra oranın müdavimi birçok kişi Ups' e geldi oynamak için..sanırım bu hafta turnuva olsaydı tercihleri Ups Turnuvası olacaktı..şanssızlık demekten başka birşey gelmiyor elden..bende bu haftaki turnuva tercihimi Haydarpaşa'dan yana kullanacağım..orda da güzel bir turnuva bizleri bekliyor :gulumse:

ben de haydarpaşa ya gelmeye çalısacagım inş. ;): orada görüşürüz çagan kib...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Aylık UPS Turnuvası, 27 Haziran Cumartesi günü saat 13:00 de yapılacaktır.

Ben katılamayabilirim. O yüzden benim yerimi dolduracak bir arkadaş aranıyor.

Aranan özellikler: Gruptan zor bela çıkıp, ilk maçta 3-0 elenmek. Top toplamaktan yılmamak. Boş vakitlerinde antrenman antrenman diye dört dönüp, kendisi kadar bu işi ciddiye alan dişine göre bir partner bulamadığı için yapamamak ve istemeye istemeye çiftli maçların birinde 4. adamı oynamak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aylık UPS Turnuvası, 27 Haziran Cumartesi günü saat 13:00 de yapılacaktır.

Ben katılamayabilirim. O yüzden benim yerimi dolduracak bir arkadaş aranıyor.

Aranan özellikler: Gruptan zor bela çıkıp, ilk maçta 3-0 elenmek. Top toplamaktan yılmamak. Boş vakitlerinde antrenman antrenman diye dört dönüp, kendisi kadar bu işi ciddiye alan dişine göre bir partner bulamadığı için yapamamak ve istemeye istemeye çiftli maçların birinde 4. adamı oynamak.

aha tam beni tanımladın ongun abi :D: cumartesi ups deyim inş. ama keşke sizde gelebilseydiniz :uzgun:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 6 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..