Jump to content
Masatenisi.org Forum

Haifu Lastikleri

Recommended Posts

Arkadaslar, burda bazi oyuncular Haifu Whale II Factory Tuned lastiklerini kullanmaya basladi. Ben de gecen gun Amultart tahtamin uzerinde denedim gercekten cok guzel bir lastik. Ilgilenenler icin duyurulur. Daha detayli bilgi ve testler icin ttrubberman.com sitesine bakabilirsiniz. Tenergy karsilastirmasi da var bu sitede...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bora bir süredir bu lastiği kullanıyor. Oldukça hızlı bir lastik, ama oldukça da sert. Tenergy'den daha sert diyebilirim (Bora'daki versiyon öyle). Spin olarak Hurricane'ler gibi muazzam spinli bir lastik sayılmaz ama yine de spin problemi yok. Solüsyon/Tuner etkisinin kalıcı olmayışı dezavantaj.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tuned versiyonu değil de düz versiyonunu denedim ben de

Hurricane 3'ün no:19 versiyonu gibi ama daha iyi lastikler

intensfier ile beraber kullanmıştık gayet hızlı ve yeterli spin üreten bir lastik ortaya çıkmıştı

ancak tenergy 05 lastiğinden aldığım tadı bu lastikten alamadım

Bununla beraber farklılığı sevenler,Çin lastiğinden vazgeçemeyenler için oldukça ideal bir lastik olduğunu söylebilirim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Peki bu haifu pre-adhessive'ler su anda yasak degil di mi....

tuned esprisi çok kısa sürüyor. 3-4 gün sonra etkisinin tamamen gittiğini söyleyebilirim. tuned versiyonunu almaktansa normalini alıp haifu pre-adhessive ya da başka bir tuner&booster almak daha mantıklı. nasıl olsa gerek duyuluyor.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..