Jump to content
Masatenisi.org Forum

Andro Kinetic Cf Light Off+

Recommended Posts

Pek tahtalar hakkında bilgim yok ama yabancı forumlarda bu tahtaya attack oynayanlar için olduğu ama kontrolünü de hızlı olmasına rağmen beğendikleri söyleniyor speed-glue yasaklandıktan sonra sipariş sayısı artmış.Ancak kontrol sorunu olanlara asla tavsiye etmiyorlar yani hücümcu ise tavsiye ediyorlar ve tahtanın diğer hızlı tahtalara oranla reçine kullanılması nedeni ile hafif olduğu söyleniyor.Umarım yardımcı olmuştur biraz :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Pek tahtalar hakkında bilgim yok ama yabancı forumlarda bu tahtaya attack oynayanlar için olduğu ama kontrolünü de hızlı olmasına rağmen beğendikleri söyleniyor speed-glue yasaklandıktan sonra sipariş sayısı artmış.Ancak kontrol sorunu olanlara asla tavsiye etmiyorlar yani hücümcu ise tavsiye ediyorlar ve tahtanın diğer hızlı tahtalara oranla reçine kullanılması nedeni ile hafif olduğu söyleniyor.Umarım yardımcı olmuştur biraz :gulumse:

O zaman Kong Linghui ye Devam :fildir: .. Çok Teşekkürler Yorum İçin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O zaman Kong Linghui ye Devam :fildir: .. Çok Teşekkürler Yorum İçin.

Furkan kardeşim sana anlatmıştım geçen biraz gerçi ama bişeyler daha ekleyeyim..

Tahtanın yapısı,işçiliği mükemmel,oldukça hafif,karbon bir tahta..

Ele iyi oturuyor orta ve uzak mesafe için de ideal.. Tabi kombine edeceğin lastiğe de bağlı;

zira ben tenergy 05 ile omega III takıp oynamıştım..

Valla Kong Linghui de denedim hani Kinetic daha hızlı bir tahta..

Tek kötü yanı hafif olduğu için ve benim de antrenman eksiğim bulunduğu için rotasyon olayı sorun oluyordu..

Kong Linghui nin kontrolü çok iyi bence..

Ama Kinetic de öyle çok kontrolsüz bir tahta değil hani.. Gözün korkmasın..

Şuan ki tahtandan biraz hızlı o kadar (o:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Furkan kardeşim sana anlatmıştım geçen biraz gerçi ama bişeyler daha ekleyeyim..

Tahtanın yapısı,işçiliği mükemmel,oldukça hafif,karbon bir tahta..

Ele iyi oturuyor orta ve uzak mesafe için de ideal.. Tabi kombine edeceğin lastiğe de bağlı;

zira ben tenergy 05 ile omega III takıp oynamıştım..

Valla Kong Linghui de denedim hani Kinetic daha hızlı bir tahta..

Tek kötü yanı hafif olduğu için ve benim de antrenman eksiğim bulunduğu için rotasyon olayı sorun oluyordu..

Kong Linghui nin kontrolü çok iyi bence..

Ama Kinetic de öyle çok kontrolsüz bir tahta değil hani.. Gözün korkmasın..

Şuan ki tahtandan biraz hızlı o kadar (o:

teşekkürler abi. ya kalsın kong o zaman bende kontrolü daha iyi sert oynadığım için kontrolde gerekiyor onun için bundan vazgeçiyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..