Jump to content
Masatenisi.org Forum

Xiom Omega Iv

Recommended Posts

Senin bizden daha fazla bilgin olduğu kesin. Baksana daha piyasaya sürülmemiş ama sadece ileride üretim için onay almış lastiklerhakıında bilgi soruyorsun!

Estağfurullah Saadettin Abi, benim amacım yabancı forumlarda gören veya hakkında bir yazı okuyan varsa biraz bilgi vermesini istemekti. Yeni lastik alacak arkadaşlarımız bence sorun yaşarlar düşünsenize aynı fiyata daha fazla iş görebilecek lastikler almak varken şimdiki tensorlar gibi az çeken lastikler almak... Bu nedenle yeni lastik alacak arkadaşlarımızın aklında bulunsun, yakında böyle bir lastik çıkacak demek istedim...

Saygılar...

İyi günler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herkes ilk bulduğunu hemen yazmıyo bende tenergy için böyle bir konu açmıstım hiç cvp alamadım ona bakarsan stiga boost un 2 tane yeni versionu çıkacak diye bir haber geçmiş yabancı bir forumda sohbetteyken biri linklemisti lastik çıkıtıktan sonra yada kullanılmaya baslandıktan sonra yabancı forumlardan felan alınan bilgilerle burada öyle konusu açılıyor )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yok yok Mertcan.. Herhangi birşey açıklamana gerek yok..

Senin yeni bir konuyu bizimlede paylaşman hoşuma gitti. Ama bizim beyin teknolojisi, eski teknoloji. Sizlerden yeni üretimler hakkında daha fazla bilgi bekiyorum. Ama piyasaya sürülmeyen şeyler için senin bulabildiğinden daha fazla bir bilgiye ulaşabileğimizi sanmam.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yok yok Mertcan.. Herhangi birşey açıklamana gerek yok..

Senin yeni bir konuyu bizimlede paylaşman hoşuma gitti. Ama bizim beyin teknolojisi, eski teknoloji. Sizlerden yeni üretimler hakkında daha fazla bilgi bekiyorum. Ama piyasaya sürülmeyen şeyler için senin bulabildiğinden daha fazla bir bilgiye ulaşabileğimizi sanmam.

Saadettin abi, Xiom'a mesaj attım. Diğer omega'larla karşılaştırmalarını rica ettim bakalım ne olacak!... :huh:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettin abi, Xiom'a mesaj attım. Diğer omega'larla karşılaştırmalarını rica ettim bakalım ne olacak!... :huh:

Valla bunun mantığını anlayamadım işte. Adamlar cevap verirlerse verecekleri cevap belli. Daha hızlı, daha spinli, daha dayanıklı, daha daha daha diyecekler. Satıcı malını kötüler mi? Hem ne zamandan beri üreticinin yazdıklarına göre lastik alıyoruz ki? (Alıyor muyuz yoksa?)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla bunun mantığını anlayamadım işte. Adamlar cevap verirlerse verecekleri cevap belli. Daha hızlı, daha spinli, daha dayanıklı, daha daha daha diyecekler. Satıcı malını kötüler mi? Hem ne zamandan beri üreticinin yazdıklarına göre lastik alıyoruz ki? (Alıyor muyuz yoksa?)

Bilinmiyen, daha doğrusu forumda hiç bir üyenin kullanmadığı malzemeyi üretici firmaya güvenirsek verileri ışığında alıyoruz sanıyorum. Yada yeni çıkan ve serisi olan bir malzemenin alımını daha önceki çıkarmış olduğu ürünün performanslarına bakarak alıyoruz.

Yani yeni bir malzemeyi ilk almak zorunda kalan tüketici satıcı firmanın yazdıklarına inanarak almak zorunda, sanırım başkada bir şansı yok.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Her lastiği denedikten sonra alma imkanımız yok. Üreticinin yazdıkları, kullananların yorumu (ne kadar yapıcı oldukları tartışılır) ve favori oyuncumuzun seçimi doğrultusunda karar verdiğimiz olmuştur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Her lastiği denedikten sonra alma imkanımız yok. Üreticinin yazdıkları, kullananların yorumu (ne kadar yapıcı oldukları tartışılır) ve favori oyuncumuzun seçimi doğrultusunda karar verdiğimiz olmuştur.

Evet.. Üretici firmaya verilerine güvenip güvenmeme sorunun dan çok, bir ilk var demek istedim.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet.. Üretici firmaya verilerine güvenip güvenmeme sorunun dan çok, bir ilk var demek istedim.

ktm

Abicim birçok defa yorumu yapıldığı üzere o ilk ben değil miyim? :fildir: Dener yazarım iki satır veya canlıda dile gelirim. Bunun ötesinde benden önce de bir ilk oluyor elbet ki ben de okuyorum ediyorum. Piyasada olup hakkında hiçbir yorum duymadığım bir lastiği almadım daha. Ama piyasaya çıkmamış lastiği üreticiye sormak bir katkı getirmez. Üretici paket üstünde yazanı yazar anca. Bu doğrultuda ben özetledim zaten yukarıda Omega 4'ün özelliklerini. Daha hızlı, daha spinli, daha dayanıklı, daha ölümcül vs. vs.

Haydi selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abicim birçok defa yorumu yapıldığı üzere o ilk ben değil miyim? :fildir: Dener yazarım iki satır veya canlıda dile gelirim. Bunun ötesinde benden önce de bir ilk oluyor elbet ki ben de okuyorum ediyorum. Piyasada olup hakkında hiçbir yorum duymadığım bir lastiği almadım daha. Ama piyasaya çıkmamış lastiği üreticiye sormak bir katkı getirmez. Üretici paket üstünde yazanı yazar anca. Bu doğrultuda ben özetledim zaten yukarıda Omega 4'ün özelliklerini. Daha hızlı, daha spinli, daha dayanıklı, daha ölümcül vs. vs.

Haydi selamlar.

Omega 4 ün özellikleri çok dikkate almadım zaten, bırakın tadına bakılmasını daha fırından çıkmamış ekmeğin tadının yorumunun yapılması ilgimi bile çekmedi. Bu işi bilenlerin(en azından sevenlerin) nasıl yaptıklarını merak ettiğimden biraz eşeledim. Ben karanlığa balıklama hiç bir zaman dalmadım, fener elimde olmadanda girmem diyorsun, tamam o zaman.

Hayden bendende selamlar.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 4 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..