Jump to content
Masatenisi.org Forum

Michael Maze

Guest wang criptechx

Recommended Posts

efendim benim sorum kısa olacak off- veya all+ tahta düşünen ve oyun ayarı bu civarda olan şahıslar michael maze kullanabilir mi yoksa alışma aşaması çok mu uzun sürer

kullanabilir tabi..off- düşünüyorsanız maze passion off- ,all+ düşünüyorsanız da maze advance all+ tahtasını kullanabilirsiniz..(bkz bilipte bilmemezlikten gelme :lol: )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gergely öneriririm

uzun yıllar ara verdikten sonra tekrar tenise başladığımda sağolsun buradaki arkadaşların tavsiyeleri üzerine pirorac Off- tahta üzerine sriverlerle başladım.Belli bir zaman sonra elinizin ayarı oturuyor.Oynadıkça oyun tarzınızı buluyor ve ne istediğinizi daha iyi biliyorsunuz.Ben de Off- den Off a geçmeye karar verdim.Yine buradaki arkadaşların öneri ve düşünceleri doğrultsunda Michael Maze Off tahta üzerine Sriver G3 ile yoluma devam ediyorum.Şimdilik gayet memnunum.Önemli olan oyununuzu geliştirmek raket sadece buna yardımcı olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

of eksi all artı civarlarında demiş hocam gergely hızlı gelir bence... maze tahta bence oynayın güzel ve isimli tahtadır yalnız kullanacagınız lastiklerin milimini biraz inceltin (tabii bu benim kendi kişisel kanaatim)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de katılıyorum Canberk'e

Gergely olmazsa Sardius fln (o:

arkadaşlar benim anlamadığım bir şey var tamam gergely güzel tahta bir şey demiyoruz ama arkadaşımız of eksi veya all artı tarzında tarzında oynayan bi arkadaşımız diyorki ben maze tahta ile oynayabilirmiyim yani maze tahta of tarzı bu bile arkadaşımıza hızlı gelecek sizde gergely oneriyorsunuz ben bunun mantıgını anlmakta güclük cekiyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

efendim benim sorum kısa olacak off- veya all+ tahta düşünen ve oyun ayarı bu civarda olan şahıslar michael maze kullanabilir mi yoksa alışma aşaması çok mu uzun sürer

arkadaşımız of eksi yada all artı tarzında bir tahta düsünüyor maze tahta bile ona ilk başta belki hızlı gelecek siz nasıl gergely öneriyorsunuz ben anlamakta güclük cekiyorum arkadaşım

ben sorayım o zaman gergely sizce all artı bir tahtamı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşımız of eksi yada all artı tarzında bir tahta düsünüyor maze tahta bile ona ilk başta belki hızlı gelecek siz nasıl gergely öneriyorsunuz ben anlamakta güclük cekiyorum arkadaşım

ben sorayım o zaman gergely sizce all artı bir tahtamı

All ve Off arası istek bir tahtaya Gergly'yi sunduklarına göre bu değerler arasında olması gerek diye düşünüyorum.1970-80 seneleri arsında Golf GTI çıkmıştı 115 Bg gücünde muhteşem bir arabaydı, yani bir nevi hız canavarıydı. Şimdilerde düşünüyorum 115 Bg gücünde bir arabaya elini sallasan çarpacak sıradan bir güç oldu. Bizim üye arkadaşlarımızın Gergly'ye bakış mantığı bu tarz içinde demekki, bizmi çağa ayak uyduramadık mı ne..!!

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar benim anlamadığım bir şey var tamam gergely güzel tahta bir şey demiyoruz ama arkadaşımız of eksi veya all artı tarzında tarzında oynayan bi arkadaşımız diyorki ben maze tahta ile oynayabilirmiyim yani maze tahta of tarzı bu bile arkadaşımıza hızlı gelecek sizde gergely oneriyorsunuz ben bunun mantıgını anlmakta güclük cekiyorum

gergely nin üstüne sriver fx 2.1 mm var bende ve hazır raketten geçtim bu kombiye ve çok ta rahatım ve m.maze in hangi tahtası carbon tahtası bile var m.maze in

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

All ve Off arası istek bir tahtaya Gergly'yi sunduklarına göre bu değerler arasında olması gerek diye düşünüyorum.1970-80 seneleri arsında Golf GTI çıkmıştı 115 Bg gücünde muhteşem bir arabaydı, yani bir nevi hız canavarıydı. Şimdilerde düşünüyorum 115 Bg gücünde bir arabaya elini sallasan çarpacak sıradan bir güç oldu. Bizim üye arkadaşlarımızın Gergly'ye bakış mantığı bu tarz içinde demekki, bizmi çağa ayak uyduramadık mı ne..!!

ktm

o golf te ne arabaydı ama hocam dimi :D: :D: :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gergely nin üstüne sriver fx 2.1 mm var bende ve hazır raketten geçtim bu kombiye ve çok ta rahatım ve m.maze in hangi tahtası carbon tahtası bile var m.maze in

çok rahat oynuyorsunuz ama acaba kimlerle oynuyorsunuz ve ne seviyede oynuyorsunuz merak ettim doğrusu..bu dediğiniz raket kim ne derse desin hazır raketten sonra oynanacak bir raket değil..eğer oynadığınız rakiplerinizde hazır raket varsa ve sizin gönderdiğiniz tüm topları dışarı atıyorlarsa çok çok yanılıyorsunuz demektir..eğer İstanbul'daysanız bir turnuvaya katılıp kendinizi ve raketinizi test etme şansınız olacaktır..ondan sonra hala raket bana hızlı gelmedi,yüksek hızda bile mükemmel kontrol sağladım diyebiliyorsanız bravo derim.. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

rahat oynuyorum derken rakiplerimi yenerim demedim ama topları istediğim yere istediğim gibi atabiliyorum zaten kontrol bu değil mi?

bravo. hazır raketten gergely tahtaya geçmişsiniz ve sıkıntı yaşamıyorsunuz. ne güzel. ama sizin yaptığınızı herkes yapabilecek mi acaba? her ilk raket tavsiyesi isteyene gergely tahta önermeye başlayalım mı? ne dersiniz? sizi bilmem ama bence gergely gibi hızlı karbon bir tahta acemiye uygun değil. gergely eskiden de hızlıydı hala da hızlı. ucuz bişey olsa hadi alsın denesin isteyen ama ucuz da değil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bravo. hazır raketten gergely tahtaya geçmişsiniz ve sıkıntı yaşamıyorsunuz. ne güzel. ama sizin yaptığınızı herkes yapabilecek mi acaba? her ilk raket tavsiyesi isteyene gergely tahta önermeye başlayalım mı? ne dersiniz? sizi bilmem ama bence gergely gibi hızlı karbon bir tahta acemiye uygun değil. gergely eskiden de hızlıydı hala da hızlı. ucuz bişey olsa hadi alsın denesin isteyen ama ucuz da değil.

bak ongun abi çok güzel söyledin şimdi mesajımı geri alıyorum dikkate almayın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 70 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..