Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisine Yeni Başladım

Guest Olgac Saglam

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar,

Masa Tenisine Başlayalı 1 ay oldu. Yani yolun çok çok başındayım.

geçen gittik raket yaptırdık sizce aşağıda kombinasyonu verilen raket benim için biraz fazla sanırım.

Kontrol etmekte zorlanıyorum. Sizce raket mi bana fazla ben mi beceriksizim.

Butterfly A.Mazunov Off+

fh sriver fx 2.1

bh sriver 1.9

nittaku 3 yıldız top

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sizi izlemeden sorunun kimde olduğunu söylememiz imkansız...

Ama ben rakette olduğunu düşünüyorum...

Öncelikle tahtanız ağır bir tahta ve fazla hızlı söylediğiniz gibi off+; yeni başladığınızı söylemişsiniz; yeni başlayan arkadaşlarımıza genelde önerdiğimiz tahtalar all tahtalardır... Bence all bir tahta sorununuzu çözecektir...

İyi günler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

öyle söylendiği kadar hızlı bir kombi değil, solusyonlamadıkça sıkıntı olmaz merak etme, sadece tahtadan kaynaklanan ağırlık seni rahatsız edebilir, sen bol antrenman yapmaya çalış, zamanla alışırsın, 1 - 2 hafta sonra daha rahat oynayacağına eminim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar,

Masa Tenisine Başlayalı 1 ay oldu. Yani yolun çok çok başındayım.

geçen gittik raket yaptırdık sizce aşağıda kombinasyonu verilen raket benim için biraz fazla sanırım.

Kontrol etmekte zorlanıyorum. Sizce raket mi bana fazla ben mi beceriksizim.

Butterfly A.Mazunov Off+

fh sriver fx 2.1

bh sriver 1.9

nittaku 3 yıldız top

Bir ay olmuş başlıyalı ama tahtayı off+ almışsın, hadi hayırlısı biraz fazla uğraşırsın gibi geliyor.Bunun becerisizlikle alakası yok sadece azıcık hızlı olmuş, daha çok ve sabırlı çalışman gerekecek..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla bana öyle tavsiye ettiler yeni başlayanlar daha çok bam güm oynar atak oynamak defanstan daha kolay dediler.

Genelde mantık doğruda malzemede azıcık hızlı olmuş..Oynayamasınız diye bir şey yok sadece topu çok dışarı atarsınız. Devamlı dışarı giden toplar sıkıntı verir ve soğumaya başlıya bilirsiniz. Genelde daha ALL tarzı malzemelerde bu dışarı atma olayı daha zor olacağı için topu oyunda tutma ve zevk alma daha yüksek olacaktır. Oynamaya devam çok problem yaparsa o zaman başınızın çaresine bakarsınız.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim raketin lastiklerinin yerini degistirmissin bir de sunger kalinliklarini.

Mazunov cok agir farkedersin sen de ama insanlar degil 1 ay 3 yil hazir raketle oynuyor:D

Biraz garip olmus dogrusu:S

Eger masa tenisinde ilerleyeceksen bu raket seni 10 yil goturur, sanirim bunu dusunerek aldin.

Sanirim Ankara da oturuyorsun, Ulke alan da zaten herkes mazunovla cikar:D:D:D:D

Raket senin icin biraz-Hatta inanilmaz fazla olmus ama iyi bir raket.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim raketin lastiklerinin yerini degistirmissin bir de sunger kalinliklarini.

Mazunov cok agir farkedersin sen de ama insanlar degil 1 ay 3 yil hazir raketle oynuyor:D

Biraz garip olmus dogrusu:S

Eger masa tenisinde ilerleyeceksen bu raket seni 10 yil goturur, sanirim bunu dusunerek aldin.

Sanirim Ankara da oturuyorsun, Ulke alan da zaten herkes mazunovla cikar:D:D:D:D

Raket senin icin biraz-Hatta inanilmaz fazla olmus ama iyi bir raket.

Acaba yanlış mı yapıştırdık diye düşün meye başladım. FX daha hızlı FH de gider diye düşünmüştüm.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

yanlis yaptirmadin, oyun tarzi zevkler gibi. Ben bhde sert lastik kullanamiyorum fx yumusak versiyon ve biraz daha hizli sanirim. Herkesin dedigi gibi antreman yap, umarim kendini gelistirsin. Agir demeleri gozunu pek korkutmasin. Dogru soyluyorlar ama masa tenisinde sogumadan iyi antreman yaparsan yararli olabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..