Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lastik Geçişi

Recommended Posts

TG3 ile oynuyorum.Sayı alıyorum kesiklerim çok düzeldi bloklarım çok düzeldi serviş karşılamam çok düzeldi şut ves spinlerim eski düzeyde ama keyif alamaz oldum.Lastik toz tutunca spinler etkisizleşiyor.Avrupa tarzı bir lastiğe dönmek istiyorum ama kesik ve bloklarımı eskisi gibi korumak istiyorum şut ve spinlerimi de geliştirmek bunu nasıl bir lastikle sağlarım tg3 ya da biraz daha yavaş olabildiği kadar spinli bir avrupa tarzı yani spini süngerden alan ve etkili kesik atabileceğim bir lastik arıyorum sizce nedir?Tavsiyelerinize teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tackifire c soft sizce nasıl olur ya da special soft

Aklımdan geçeni yazmışsınız. Ancak tackifire c soft yavaş kalacaktır. Special soft daha iyi gibi.

Sizin aradığınız kriterlere uyar gibime geliyor. Eskisi gibi kesme, blok, spin yaparsınız, üstelik tg3 kadar yapışkan olmadığından tozdan etkilenme sorunuda epey azalır. Tg3 ün yerini tutacak Avrupa tarzı lastik yerine daha az yapışkanlı bir Çin lastiği yada Çin tarzı Avrupa lastiği işinizi görür sanıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TG3 ile oynuyorum.Sayı alıyorum kesiklerim çok düzeldi bloklarım çok düzeldi serviş karşılamam çok düzeldi şut ves spinlerim eski düzeyde ama keyif alamaz oldum.Lastik toz tutunca spinler etkisizleşiyor.Avrupa tarzı bir lastiğe dönmek istiyorum ama kesik ve bloklarımı eskisi gibi korumak istiyorum şut ve spinlerimi de geliştirmek bunu nasıl bir lastikle sağlarım tg3 ya da biraz daha yavaş olabildiği kadar spinli bir avrupa tarzı yani spini süngerden alan ve etkili kesik atabileceğim bir lastik arıyorum sizce nedir?Tavsiyelerinize teşekkürler.

- sayı aralarında topu silmek, elle, tişötle, şortun cebinde..

-lastiği su, sünger veya pamuklu bir kumaşla silmek, oynamazken naylonla kapatmak

-tackifire C

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Solüsyon etkili çin lastiğini ilk defa duydum. Madem LKT yapmış DHS neden bu tarz bir lastik yapmayarak kendi sporcularına çile çektiriyor ? Şu Rapid'i bir araştırmak lazım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Solüsyon etkili çin lastiğini ilk defa duydum. Madem LKT yapmış DHS neden bu tarz bir lastik yapmayarak kendi sporcularına çile çektiriyor ? Şu Rapid'i bir araştırmak lazım.

Pek etkisi filan yokmuş. Pro XT ve Pro XP'nin az hızlıları gibiymiş Rapid Sound ve Soft. O yüzden boşuna ümit bağlamamak lazım. Şu Çin lastiği olup da kullanılabilitesi olan tek lastik Sanırım Haifu Blue Whale II. Bora da var. Baya atan ve spinli bir lastik ama çok sert ve hissiz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rapid serisini kullanmadım ama pro xt 2,0 ve 1,8 mm olanları kullandım. Fiyatına göre çok iyi buldum. 2,0 mm olanı, sriver el 2,1 e yaklaşıyor spinde, hızıda fena sayılmaz. Ancak yabancı sitelerde kullananlar yavaş diyor. Belki de ben 95 gr lık off bir tahta üzerine taktığımdan bana yavaş gelmedi. Bir de oyun düzeyimin düşüklüğünü eklersem neden yavaş bulmadığım tam olarak ortaya çıkar :uzgun:

İstanbulda olsaydım, faster3 yerine xt pro takıp denemeni isterdim. Ben faster3 ü emekliye ayırdım :D:

(Rapid soft u bh için denemeyi düşünüyorum, alınca fikirlerimi yazarım. Denemesi kargo hariç 9,30 dolar ).

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rapid serisini kullanmadım ama pro xt 2,0 ve 1,8 mm olanları kullandım. Fiyatına göre çok iyi buldum. 2,0 mm olanı, sriver el 2,1 e yaklaşıyor spinde, hızıda fena sayılmaz. Ancak yabancı sitelerde kullananlar yavaş diyor. Belki de ben 95 gr lık off bir tahta üzerine taktığımdan bana yavaş gelmedi.

İstanbulda olsaydım, faster3 yerine xt pro takıp denemeni isterdim. Ben faster3 ü emekliye ayırdım :D:

(Rapid soft u bh için denemeyi düşünüyorum, alınca fikirlerimi yazarım. Denemesi kargo hariç 9,30 dolar ).

Şu LKT lastikleri sayenizde bayağı merak ediyorum. Bir ara bir çift lastik sipariş edebilirim. Faster III'ü ben de emekliye ayırdım. Onun yerinde dipper var ama imzaya yazmayı unutuyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..