Jump to content
Masatenisi.org Forum

İlk Kombi Raketim Hakkında Yorumlarınız

Recommended Posts

ilk kombi raketim oluştu ve şu an elimde ve bunun için SAADETTİN abime teşekkürü borç bilirim çok yardımcı oldu sağolsun.

şimdi gelelim rakete tahta butterfly gergely lastikler sriver fx şimdi primorac 7000 hazır raketten sonra bu raket nasıl olur diyorum sonra da nasıl olduğunu anlatacam...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ilk kombi raketim oluştu ve şu an elimde ve bunun için SAADETTİN abime teşekkürü borç bilirim çok yardımcı oldu sağolsun.

şimdi gelelim rakete tahta butterfly gergely lastikler sriver fx şimdi primorac 7000 hazır raketten sonra bu raket nasıl olur diyorum sonra da nasıl olduğunu anlatacam...

tahta gergely mi? :huh::sasi::pirpir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

görüşlerinizi istemiştim ama pek ilgi görmedi konu galiba

Şimdi oyun seviyeniz nedir,ne değildir bunu bilemiyoruz..elinizde bir raket var bu rakedi masa tenisine gönül vermiş,bu spordan çok iyi anlayan ve herkese yardım etme gayreti içerisindeki bir abimizden almışsınız..eğer o size bu rakedi tavsiye etmiş ve öyle almışsanız burda yorum beklemeniz pek doğru olmaz bana kalırsa..ama siz bu rakedi almaya kendiniz karar verdiyseniz ve hazır raketten sonra bunla oynayacam demişseniz bence tahta yanlış bir seçim olmuş..yani ilk combo raket için gergely pek mantıklı değil..ilk raket için all+ yahut off- bir tahta tercih edin diye ustalar yüzlerce kez yazdı bu forumda..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bundan önce hazır raketle oynuyordum ve all bir raketin bile çok hızlı geleceğini söylüyorlar ki benim bir bilgim olmadığı için kabul ediyorum.ama bugün gergely le çalıştım ve geldiğinde çok hızlı olacağını düşünüyordum hiç te o kadar hızlı değil yani ben buna şaşırıyorum ondan yorum bekliyorum hani raket nasıl olur diye

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bundan önce hazır raketle oynuyordum ve all bir raketin bile çok hızlı geleceğini söylüyorlar ki benim bir bilgim olmadığı için kabul ediyorum.ama bugün gergely le çalıştım ve geldiğinde çok hızlı olacağını düşünüyordum hiç te o kadar hızlı değil yani ben buna şaşırıyorum ondan yorum bekliyorum hani raket nasıl olur diye

Yavaş bile geldi diyorsun, lastikler sriver fx de, kaç mm dir. Belki tahtanın hızını kesen bir kalınlıktadır (1.7 mm gibi), değilse, Ya size öyle geldi bir iki vuruşla yada siz doğuştan hızlısınızda farkında değilsiniz. İleri günlerde problem olmaz sa aynen devam, herkese bir kombide nasip olmaz ekipman uygunluğu.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

lastiklerin kalınlığını nereden öğrenebilirim?

lastik sriver fx ise,

sünger kalınlığı ya 1.9 ,ya 2.1 , ya da max (2.3) mm dir.

dayayın cetveli lastiğin süngerine, 2 mm den biraz azsa 1.9 dur, biraz fazlaysa 2.1 dir, 2.5 mm ye yakınsa max tır. gergely tahta + 1.9 lastikle rahat oynayabiliyorsanız düzgün bir eliniz var demek ki.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..