Jump to content
Masatenisi.org Forum

Mümkünse Raket Tavsiyesilerinizi Ögrenmek Istiyorum

Guest Arda

Recommended Posts

Ben raket olusturmak icin yardımınızı isteyecektim. 3 yıl lisede lisanslı oynadım masa tenisini daha sonrada hobi olarak oynamaya devam ediyorum. Kendime özel bir raket olusturmak istiyorum. Oynayıs tarzım forhand oynarken spinli oynuyorum onun dısında savunmam ve bloklamamda iyi. Kesme oynamayıda iyi denecek duzeyde biliyorum. Topu hem spinle hemde kesmete iyi kullanacagım bir raket olusturmak istiyorum. Fiyatı 150 civarına kadar cekebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.... İstanbulda satın alacagım yer varsa yada bilen varsa daha iyi olur....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest thunderstruck
Tackinness serisi nasıl lastiklerdir, özellikleri nelerdir? Açıklayabilecek var mı?

c, d arasında ne gibi farklar var mesela??

Ben forehandde tackiness d 2.1 mm, Backhandde c 1.9 mm kullanıyorum... Özellikle Tackiness C den çok memnunum.. spinleri çok iyi.. Backhandini geliştirmek isteyenler düşünebilir.. Şahsen benim üzerimde etkisi çok olumlu oldu.. Aralarındaki farka gelince C biraz daha fazla tutuyor topu... adı üstünde Tackiness "Chop" bu hareketin hakkını veriyor :)

Forehandeki Tackiness Drive a gelince başlangıç için 1.9 alınabilir. Tabi ilerde yavaş gelise onu bilemem.. 2.1 mm benim için başlarda fazla atıyordu topu zamanla ve antremanla alışılıyor ama.. Bu iki lastik bence all bir tahtada güzel bir kombinasyon... Zaten hala bu kombinasyonu kullanıyorum :)

Tahta olarak; Andro super core cell All + ben tahta aradığımda herkesin olumlu görüş verdiği bir tahtaydı..

Raket yapma konusunda kolay gelsin bu arada :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Tackiness türü lastikler bugüne kadar vazgeçilmezim desem yeridir.serinin bütün tipleriyle oynadım.Hatta geliştirilmiş versiyonları tackifire serisiyle bile..Tavsiye edilebilecek lastik bence defans yapanlar arasında klasik bile oldu..Kesinlikle tavsiye edilir benzer enteresan lastikler...butterfly solcion ...tenergy 64 ..tabi bunlar biraz iddalı....Hızdan biraz ödün verecekseniz mutlaka kullanın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tackines lastikler defans & allround oynayanlar için hatta ofans oynayanların bile kullandığı, gelmiş geçmiş en çok kullanılan lastiklerden biridir, ilk kombimde tackines d 2.1 ile başlamıştım, mükemmel bir lastiktir, herşeyi yapabilirsin, defans , ofans vs.. kontrollü hücum rahat yaparsın, tackines c daha ziyade defans oynayanlar için uygundur, çok atmaz ama iyi spin ve chop yaparsın, bhde mükemmel kontrol sağlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

defans lastiği kısmına mı ta kendisi oluyor dedin lobianco yoksa tackiness'ın yapışkanın tersi olduğuna mı :sasi:

Pardon, biraz anlaşılmaz şekilde yazmışım. Tackiness, tacky'nin tersi değil, bizzat kendisi oluyor demek istemiştim. Yani tackiness=tacky.

Aslında biri sıfat biri isim, tam eşit sayılmaz :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Pardon, biraz anlaşılmaz şekilde yazmışım. Tackiness, tacky'nin tersi değil, bizzat kendisi oluyor demek istemiştim. Yani tackiness=tacky.

Aslında biri sıfat biri isim, tam eşit sayılmaz :)

Eş, dost, hısım, akraba,abi kardeş gibi mi yani, yoksa bunlar ikizmi dir.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 79 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..