Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bursa G.s.i.m. Kurumlar Arası Masa Tenisi 1. Ligi

Guest prosatanus

Recommended Posts

• 1 month later...
teşekkürler hocam.. siz de iyi gidiyorsunuz.. umarım ilk 4 takım arasına girerek seneye süper ligde oynarız..

Selamlar.Sağol kardeşim, temennilerine katılıyorum,İnşaallah beraberce çıkarız,süper lige.Bu hafta sizinle tanışmak istemiştim ama ertelenmiş maçınız.Entek ten,Ekrem ve Hakan A. ile tanıştık,biliyorsun onlarda forumdan, onlara da söyledim;forumcular olarak ara sıra toplanıp,maç yapabiliriz,hatta rating maçlarıda olabilir,diye..Bursa da oldukça iyi potansiyel var aslında ama zannediyorum organize eksikliği var gibi geliyor bana,İstanbul dan çok geri kaldık bu noktada.Sen de fikrini aktarırsan sevinirim.Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

organize edilerek haftada 1 gün maçlar yapılabilir.. ancak oynayacak yer problemi var.. standart bir yer bulunabilirse neden olmasın..

atak spinler iyi de ben henüz alışamadım. raket biraz ağır, bu nedenle şimdilik butterfly kombinasyonu kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
merhaba arkadaşlar

epeydir foruma girmiyordum ama gireceğim artık. güneş bu hafta bizi yendiniz tebrikler onun için de

Merhabalar,Gökhan Kardeşim ,tekrar hoşgeldin aramıza,seni görmek istiyoruz buralarda..

Güneş Kardeşim,son haftanın maç sonuçlarının tamamını alamadım biz çıkarken maçlar devam ediyordu,sende varsa güncellersen sevinirim..

Ayrıca burdan Ekrem Kardeşime de Selamlar..tek başına bizi perişan etti ,bu hafta..

Herkese Selamlar..Görüşmek üzere..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar,Gökhan Kardeşim ,tekrar hoşgeldin aramıza,seni görmek istiyoruz buralarda..

Güneş Kardeşim,son haftanın maç sonuçlarının tamamını alamadım biz çıkarken maçlar devam ediyordu,sende varsa güncellersen sevinirim..

Ayrıca burdan Ekrem Kardeşime de Selamlar..tek başına bizi perişan etti ,bu hafta..

Herkese Selamlar..Görüşmek üzere..

:gulumse:

estagfurullah Ersun abi. guzel maclar oldu.

abi cok istiyoruz herhafta bi yerde toplanıp oynamayı ama yer cok buyuk bi sorun. beycelikte 4 tane masa var diye biliyorum. beycelik arkadaslar bu konuda bir atılım yaparlarsa herhafta olmasa bile arada bir orda oynayabilir miyiz acaba?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 45 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..