Jump to content
Masatenisi.org Forum

Stag Powerdrive

Recommended Posts

Lastiğin adı Stag Powerdrive... Bizim klüpteki öğretmenin 80 ytl ye nasıl denkleştirdiğine şaşırdığım raketlerin bh tarafında bulunuyor. Fh taraflarında ise değişik lastikler takmış. Yumuşak geldi bana ve en incesi 2.0mm idi sanırım. Benim lastiğin süngerinin 2.0 olduğunu düşününce 2.2 olabilir. Neyse, takmış işte hoca oynuyolar. Benim arkadaş da hazır raket tahtası üzerinde çift taraf bu lastiği 40 Ytl ye almış. Demek ki en fazla 15 ytl... İnternet üzerinden satış yapan yerli yabancı bir çok siteye baktım, göremedim. Sonunda Stag ın kendi sitesine girdim baktım, ama öyle bir lastik ortalıkta yok. Ya üretimden kalktı, ya da korsan :D Zaten arkadaşın anlattığına göre dükkanda bu lastikten başka lastik yokmuş. Bir de böyle düşününce iyiden iyiye korsan bir şey diye düşünmeye başladım.

Lastik yumuşak gibi(Şimdi böyle diyorum ama, denediğim lastik sayısını az çok tahmin edebilirsiniz). Sünger resmen parlıyor :D Rengi beyaz, krem. Topu pek tutmuyor.

Bu lastiği duyan oldu mu hiç korsan mıdır nedir?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

powerdrive lastiğin tüm haklarını satın almış olduğumdan artık üretilmiyor. şu an piyasada bulunan tüm powerdrive lastikleri korsandır, ucuz birer taklittir, üstelik bayattır. öz hakiki powerdrive lastik arayanlar benimle veya pazarlama müdürüm olan resimdeki maymunla temasa geçebilirler.

adres bakırköy ruh ve sinir hastalıkları ltd. şti. tel: 22743546 (yada b-a-ş-h-e-k-i-m tuşlayın)

Not: Kırmızı lastiğin 1 metre kalınlıkta olanı kalmamıştır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

powerdrive lastiğin tüm haklarını satın almış olduğumdan artık üretilmiyor. şu an piyasada bulunan tüm powerdrive lastikleri korsandır, ucuz birer taklittir, üstelik bayattır. öz hakiki powerdrive lastik arayanlar benimle veya pazarlama müdürüm olan resimdeki maymunla temasa geçebilirler.

adres bakırköy ruh ve sinir hastalıkları ltd. şti. tel: 22743546 (yada b-a-ş-h-e-k-i-m tuşlayın)

Not: Kırmızı lastiğin 1 metre kalınlıkta olanı kalmamıştır.

xD saol, durum açıklığa kavuştu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..