Jump to content
Masatenisi.org Forum

Acaba Bu Sene Üniversite Maçları Nerede Olacak? :)

Guest Kemal Balim

Recommended Posts

Arkadaşlar Mayısın 11-14 ünde maçlar. 10 mayıs pazartesi günü saat 17.00 de kura çekimi var. Biz Gazi Üniversitesi olarak geliyoruz(Yine gelmicem gelmicem dedim son anda geliyorum :D) Bu arada Üniversitesinden bütçe çıkmayan arkadaşlara çok üzüldüm. Koskoca üniversite nasıl olur da bütçe ayıramaz hayret doğrusu. Hocalar veya yöneticiler bunu söylerken utanıyor mu acaba ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 55
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Guest malatyalıcihan

Arkadaşlar Mayısın 11-14 ünde maçlar. 10 mayıs pazartesi günü saat 17.00 de kura çekimi var. Biz Gazi Üniversitesi olarak geliyoruz(Yine gelmicem gelmicem dedim son anda geliyorum :D) Bu arada Üniversitesinden bütçe çıkmayan arkadaşlara çok üzüldüm. Koskoca üniversite nasıl olur da bütçe ayıramaz hayret doğrusu. Hocalar veya yöneticiler bunu söylerken utanıyor mu acaba ?

burak kura çekimine katılmak zorundamıyız acaba salı günü bursada olsam sorun olurmu..bütçenin çıkıp çıkmadığı halen belli deil şunun şurasında 5gün kaldı ama ses seda yok bunda görede çıkmayacaktır bana göre...Hocalarda bunu söylerken hiç utanmıyor hatta bizi utandıracak hale getiriyor burak Alper hocayı tanırsın Alper Hoca askere gitti herşey yarım kaldı Alper Hoca olsaydı bu durumda olmazdıkkkk....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Pazartesi sabahı Bursa'da olmayı planlıyoruz. Büyük ihtimalle sadece 3 öğrenci olarak geleceğiz. Yanımızda antrenör vs. olmayacak. Teknik toplantıya (kura çekimi) katılmak zorunlu mu değil mi ben de bilmiyorum. Daha önceden katılımımızı bildirdiğimiz için bir sorun çıkmaz herhalde. Umarım güzel bir turnuva geçiririz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 6 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..