Jump to content
Masatenisi.org Forum

Guinness Rekoru - Fastest Rally Ever

lobianco

Recommended Posts

Guest Ömer Faruk Yılmaz
Zamanında belliymiş ne olacağı,baksana yüzündeki hırsa maaşallah nazar değmesin darısı bizim sporcuların başına(hırs olarak).

ktm

Evet, geleceğinin belirtilerini göstermiş taa o zamanlar... Konsantrasyonuda müthiş...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
ASIL REKORU KIRAN BH LE KARŞILAYAN. DİKKAT EDİN TOPU İLK BH Lİ KIZ ATIYOR, EN SON TOPADA BH Lİ KIZ VURUYOR YANİ 174 VURUŞ YAPIYOR. REKORU KIRAN KONUK OYUNCU :D:

Katılıyorum :D: ayrıca bu gines rekoru değil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ma lin le wang liqin i koyun karşı karşıya 200 yaparlar bence

Kesinlikle katılıyorum.

Bazen Mehmet YILIK bey ile antrenman yaparken bundan daha hızlı yaptığımızı düşünüyorum.

(Ben FH, Mehmet hoca BH)

Yoksa o esnada bana mı öyle geliyor bilmiyorum. Belki biz de kayıt altına alıp sayarız ilk fırsatta...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ma lin le wang liqin i koyun karşı karşıya 200 yaparlar bence

tabi şimdi olayı amiyane tabirle sidik yarışına çevirmek istemiyorum :D: ben daha fazlasını yaparım ama gerek yok kızcağızın rekor kırılmasın :P: şaka bir yana önemli olan Ai Fukuhara'nın bunu 12 yaşında iken yapmış olması..yani daha yolun başlarındayken(ortalarıda diyebilirz)..Ma Lin ve Wang Liqin tabi 200 yapar,daha fazlasıda olabilir..fakat dediğim gibi olayı önemli kılan yaşın 12 olması sanırım..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

....bunu 12 yaşında iken yapmış olması..

Evet yaş olayında haklısın. O zaman şöyle bir yorum getireyim:

Ben bile o kadar yaparım diyorsam bizim Batuhan (yaş:11) kesinlikle bu kızdan çok daha fazla yapar diyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..