Jump to content
Masatenisi.org Forum

Schlager Servisi

Guest IlkerKesen

Recommended Posts

Ben bu adamı oynarken gördüm fakat servisini göremedim bu gün Çağdaş abi bu servisi atmayı kalkışınca çok merak ettim

Not:Oyun olarak Samsanov a özendiğim için onun hareketlerini yapmaya çalışırım

Bu arada böyle bir servisimiz olsa hiç fena olmaz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben bu adamı oynarken gördüm fakat servisini göremedim bu gün Çağdaş abi bu servisi atmayı kalkışınca çok merak ettim

Not:Oyun olarak Samsanov a özendiğim için onun hareketlerini yapmaya çalışırım

Bu arada böyle bir servisimiz olsa hiç fena olmaz

haklısın ilker..her oyuncuya lazım öyle bir servis... -_-

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben arasıra shlager den gördüğüm bir servisi kullanıyorum.İnanın bana çok ama çok etkili oluyor...!!! Topu atabildiğiniz kadar yükseğe (tabi topun doğrultusunu bozmadan)atıyorsunuz sonra dizlerinizi düzeltiyorsunuz tam vuruş anında verebildiğiniz kadar yan ya da alt-yan falso ile birlikte dizlerinizi de kırıyorsunuz.Top ya dışarı çıkıyor,ya da yükselip tam spinlik hale geliyor(fast ya da top spin)Merak etmeyin top uzun gitse de şut atılma ihtimali yok.ve de rakibin backhandi Kalinikos Kreanga gibi değilse backhand ile hard bir atak yapamaz.Tabii ki servisi dirsek altına atmanız gerekiyo.Ayrıca Çok sık atarsanız forhand topspini yersiniz ona göre...!!! :P

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben arasıra shlager den gördüğüm bir servisi kullanıyorum.İnanın bana çok ama çok etkili oluyor...!!! Topu atabildiğiniz kadar yükseğe (tabi topun doğrultusunu bozmadan)atıyorsunuz sonra dizlerinizi düzeltiyorsunuz tam vuruş anında verebildiğiniz kadar yan ya da alt-yan falso ile birlikte dizlerinizi de kırıyorsunuz.Top ya dışarı çıkıyor,ya da yükselip tam spinlik hale geliyor(fast ya da top spin)Merak etmeyin top uzun gitse de şut atılma ihtimali yok.ve de rakibin backhandi Kalinikos Kreanga gibi değilse backhand ile hard bir atak yapamaz.Tabii ki servisi dirsek altına atmanız gerekiyo.Ayrıca Çok sık atarsanız forhand topspini yersiniz ona göre...!!! :P

kulağa hoş geliyor ama yapması zor olsa gerek :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben shlager ile ilgili videolar ele geçirmek üzereyim.KKTC Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Yusuf Beyde bu videolar mevcut.Beni kırmayıp CD leri verirse kopyalayacağım.Bakalım ne olacak.Daha extra bir kaç adet training CD si bile var.Tabii ki başka maçlar da var.Uğraşıyorum!!!Ancak yarın (Cuma günü) Ligin ilk yarısının son maçı var.Alan ilk yarıyı şampiyon olarak tamamlayacak.(Büyük ihtimalle de seneyi : )) )O adaha önemli ilk etapta.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
İyiki geldin Çağdaş abi bu arada ben çekerim

Merhaba Çağdaş;

Elideki schlager cd si varsa bana gönderebilirsen sevinirim.Uzun bir süredir iyi oyuncuları izleyemedim.Bana mail atarsan adresimi yazarım. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 88 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..