Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bana ünlülerin Giydiği şık Elbisiler

Cevahir_G

Recommended Posts

Madem bu forumda bu soruyu sordun, bir cift yanit vereyim. Birincisi yanlis adrestesin. Burasi moda degil masa tenisi forumu. Ikincisi ise seni hayal kirikligina ugratabilir cunku artik guzel giyinen degil giyinmeyen guzel unluler "in".

Çok iyi demişşin toro burası moda sitesi değil

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Madem bu forumda bu soruyu sordun, bir cift yanit vereyim. Birincisi yanlis adrestesin. Burasi moda degil masa tenisi forumu. Ikincisi ise seni hayal kirikligina ugratabilir cunku artik guzel giyinen degil giyinmeyen guzel unluler "in".
Çok iyi demişşin toro burası moda sitesi değil

Ya benim gözlerim bozuk ya da sizinkiler bozuk. Forum anasayfasında Sohbet ve Dğer Konular Topic'inin altındaki açıklamayı okursanız sevinirim.

Ayrıca bilen varsa cevaplayabilir, sizin eleştirinize ihtiyacım yok. bu arada Sivri olmanıza gerek yok

Sohbet ve Diğer Konular

Bu forum sohbet ve masa tenisi dışındaki konular için açılmıştır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir kere buraya takılanların bu soruya cevap verme olasılıklarının ne kadar düşük olduğunu tahmin edebilirsin ki sen bile 6 Ocak'ta açtığın konuya 15 Ocak'ta tekrar bakma gereği duyuyorsan bu işte bir yanlış olmalı..

Ayrıca sohbet forumu diye her önüne gelen site ile hiç mi hiç alakası olmayan konuları buraya açarsa gereksiz konular o kadar çok birikir ki insanlar aradığını bulamaz hale gelirler..

Ben nasıl fotoğraf makineleriyle ilgili bir sorumu ya da bilgisayar donanım-yazılım ile ilgili sorumu gidip ilgili forumlarda soruyorsam senin de böyle yapman lazım diye düşünüyorum.. Ne dersin ? ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 79 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..