Jump to content
Masatenisi.org Forum

Çanakkale Merkez Masatenisi Partner Aranıyor

Guest ismail

Recommended Posts

ilk işim masa tenisini çanakkalede yaygınlaştırmak üni takımı olarak biz vede 10 kişi dışında adam yok ya farklı tecrübeler olmadan gelişmek imkansız

İyi Bayramlar İsmail !

Stadın altında antreman salonu var, Kadir Hoca ve öğrencileri orada oluyor, hangi günler antreman var şu an tam olarak bilemiyorum ama; bir iki kez ben de katılmıştım antremanlarına. Kadir Hoca'ya ulaşmak istersen orada bulabilirsin.

Selamlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

stadın altındaki yer küçük futbol sahasının olduğu tarafta oraya giderseniz antreman yapacak iyi kişiler bulursunuz yazın hergün saat 11-13 arası açıktı ama kısın nasıl oldugunu bilmiyorum

sağol orda oynuyorum bende

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 years later...

Arkadaşım,

Çanakkaleye geçici görev için 2-3 haftalığına geldim.Haftanın 6 günü Akşam 5 ten sonra müsaitim.Pazarları full müsaitim.Oynamayı çok isterim, benimle temasa geçersen sevinirim.

Mahmut KULAK

Mail:kulakmahmut@gmail.com.tr

Gsm:0536-7430395

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çanakkalede antreman yapıcak eleman arıyorum iyi ve üstü lazım umutsuz vaka çanakkale gibi küçük biyerde ama denemekte fayda var

Arkadaşım,

Çanakkaleye geçici görev için 2-3 haftalığına geldim.Haftanın 6 günü Akşam 5 ten sonra müsaitim.Pazarları full müsaitim.Oynamayı çok isterim, benimle temasa geçersen sevinirim.

Mahmut KULAK

Mail:kulakmahmut@gmail.com.tr

Gsm:0536-7430395

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..