Jump to content
Masatenisi.org Forum

İlk Kez Combine Raket Alıyorum Yardım Lazım

exhornet

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba,

Forumda yeniyim, iki yıldır masatenisi oynuyorum ama son iki aydır haftada iki saat ders görüyorum sadece(okul klübü). Yani pek profesyonel değilim. Sizden tahta ve lastik seçimi için tavsiye almak istiyorum. Birkaç gözlemimi söyleyeceğim sadece.

Benim şu an kullandığım raket (bence) çok güzel fakat ağır, çok ağır bir raket. 15 ytl ye alınabilecek en iyi raket bence. Selex 400 müydü neydi. Arkadaşların hazır butterfly raketleri var 30, 60 üstü felan benim raketi çok beğeniyolar. Turnuvada benim raketle oynayıp oynayamacağını sordu. Raket anladığım kadarıylan çin tarzı. FH de lastik sert, sünger pek yumuşak değil. ve ilk aldığımda yapış yapıştı :D ordan anladım çin lastiği olduğunu. Aynı raketten üç tane aldım diğer ikisini kırdılar :D. Sapı anatomik sayılır, hatlar pek abartılı değil ve köşeli değil, gördüğüm raketlerde kenarları en çok yuvarlak raket. Bf de sünger daha kalın, aynı sünger yine, lastik daha ince galiba. Neyse bunları size tavsiye edeceğiniz combinasyon raketin çook farklı olmasın diye söylüyorum. Sanırım alacağım raket ve lastikler dhs olcak çünkü fiyatı çok ucuz. Kalitesine de iyi diyolar yorumlarda. Bilemeyiroum siz tecrübeli insanlardan tavsiye istiyorum. Rakete verebileceğim max 100 ytl (110 deyin)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu tür değilde nasıl oynadığınızı anlatırsanız seviyeniz hakkında bilgi edinmiş gibi olursak asıl o zaman yardımcı olabiliriz....forumu bu arada biraz gez pek çok ilk kombi tavsiyesi istiyorum başlığı bulacaksın...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Buyuklerımız sana kontrollu ve pek hızlı olmayan bi tahta onereceklerdir buyuk ihtimalle all+ sınıfından

benim suan satmak uzere oldugum raket de aynı bu dedigım gibi kontrollu tahta kaliteli lastikler ben daha ust sınıf bi tahtaya gectıgım için satıyorum andrzej grubba all+ sriver fx lastikler 1.7 ve max bu kombinasyonun sıfırını 150 ytl civarı bi fiyata alabilirsin ben senın onderdıgın fiyatın biraz daha asagısına bırakabilırım hemde sana uygun olup olmadıgını buradan sana soylerler benım önerdigim ekipmanı yorumlayarak.kolay gelsin..

(not: tahta ve lastikler 1 aylık)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

burak, saol ilgileniceğim. fiyatı da iyi. Acaba ne kadar kullandın? fazla eski mi?

fakat acaba benim oynayış tarzıma uygunmu bilmiyorum. Ben sanırım daha çok çin tarzı oynuyorum. Yani avrupa tarzı bir raketse yadırgayabilirim. Elime aldığım bütün butterfly raketlerinden gıcık aldım :D çok jumuşak geldi. siz anlarsınız nasıl bi oyun oynadığımı. ben daha tam anlamadım :(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

burak, saol ilgileniceğim. fiyatı da iyi. Acaba ne kadar kullandın? fazla eski mi?

fakat acaba benim oynayış tarzıma uygunmu bilmiyorum. Ben sanırım daha çok çin tarzı oynuyorum. Yani avrupa tarzı bir raketse yadırgayabilirim. Elime aldığım bütün butterfly raketlerinden gıcık aldım :D çok jumuşak geldi. siz anlarsınız nasıl bi oyun oynadığımı. ben daha tam anlamadım :(

1 aylık gayet temiz

senin oynadıgın raketler hazır raketler yanılmıyosam 50-60 ytl dedigine gore ee hazır raketle kombi raket arasındaki farkı oynayınca gorebilirsin anca birde yuzlerce tahta - yuzlerce lastik var :D alısmıs oldugun raket ve yeni eline aldıgın raket arasındada fark olur benim raket dedigim gibi kontrollu oynayan topu içeri atmayı seven kesik oynamaya da yatkın oyuncular için sen iyice bir arastır deneyımlılerın fikrini sor ama ben sana raketi direk yapıstırılmıs verecegimden dolayı sanırım en uygun benım raketım olcak :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ama anladığım kadarıyla senin raket bana pek uygun değilmi ne? arkadaşa hoca bugün 80 ytl ye bi kombi getirdi oynadık baktık.. o beğendi ben köşeleri ele battığı için sevmedim o ayrı da, hakikaten kombi olduğu içinmidir nedir, topu direk karşıya gönderiyor, resmen çiviler ya. spinlerde müthiş.. üstelik top hissi berbattı ve ele hiç oturmuyordu. buna rağmen performansım arttığına göre bana biraz daha yatkınca bir raket seçersem ve onla oynarsam çok iyi randıman alrım diye düşünüyorum.

Bu arada burak nerde oturuyorsun?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://www.fast-spin.com/UrunDetay.asp?Kat...&UrunID=486

Classic Offensive CR-W nasıldır benim için? bh ye higher 3 takmayı düşünüyorum. fh boş kaldı. fh ye tg 3 ya da 2 olabilir mi?

ağırlık bakımından sorunum yok, benim şuanki raketimden daha ağır olamaz herhalde

burak, msn ni pm ile gönderebilir misin?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşın raketini almayı düşünüyorum ama g555 ve sky 2 de alıp bir raket yapabilirm. Sizce hangi kombinasyon daha iyidir?sryver fx mi g555+sky2 mi? g555 in mükemmel bir bh olduğunu söylüyorlar. açısı biraz fazlaymış. benim gibi bh si kıt biri için çok iyi değil mi?

ben higher 3 tavsiye ederim 555 yerine 2 side benzer lastiklerdir aslında ama benim tercihim higher3...555 alırsanızda pişman olmazsınız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 55 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..