Jump to content
Masatenisi.org Forum

Nittaku Premium 3 Lü Kutu

Recommended Posts

Merhaba,

HepsiBurada.com 'da Nittaku Premium 3lü kutu fiyatı 35YTL görünüyor (http://www.hepsiburada.com/department.aspx?Categoryid=19016&sp=brand=nittaku)

Hazerspor.com'da ise 13.5 YTL

Var mı bir farkı ( renk haricinde ) ?

Belki yakın zamanda 3 tanesini 10YTL'ye getirtebilirim. İsteyen olur mu?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nittakunun bir çok yan üretimi var adamlar aynı gibi yapıyor benim elime daha önce geldi 3 lü kutu 5 ytl idi ama çabuk kırılıyordu sert bir malzemeden yapılmış gibi bir top 2 günde kırılıyordu ama bu toplarda dikkat edilecek husus topun ortasındaki 40mm yazısı eğer kırmızı diğer yazılar (nittaku) mavi ise orjinal diye adlandırıyorum çünkü elime daha önce bir orjinal top geçti inanın 3 ayda kırılmadı...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nittakunun bir çok yan üretimi var adamlar aynı gibi yapıyor benim elime daha önce geldi 3 lü kutu 5 ytl idi ama çabuk kırılıyordu sert bir malzemeden yapılmış gibi bir top 2 günde kırılıyordu ama bu toplarda dikkat edilecek husus topun ortasındaki 40mm yazısı eğer kırmızı diğer yazılar (nittaku) mavi ise orjinal diye adlandırıyorum çünkü elime daha önce bir orjinal top geçti inanın 3 ayda kırılmadı...

Bu konuya Semih bey veya diğer ilgili ürün tedarikcileri açıklık getirirse seviniriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu konuya Semih bey veya diğer ilgili ürün tedarikcileri açıklık getirirse seviniriz.

Ne yazıkki ucuz satılan herşeyin altında acaba sorusu oluyor. Semih Bey Donic ve Nittaku ürünlerinin Türkiye distribitörüdür, sattığı ürünlerde kendisine üretici firmalar tarafından gönderilen ürünlerdir. Bu ürünlerin bir kısmı Çin gibi ülkelerde ürettirilebiliyor. Bunuda paket üzerinde üretildiği ülke yazısından görebilirsiniz. Neticede bu ürünler sahte felan değil. Fazla para ödeyerek aynı ürünü almanıza gerek yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne yazıkki ucuz satılan herşeyin altında acaba sorusu oluyor. Semih Bey Donic ve Nittaku ürünlerinin Türkiye distribitörüdür, sattığı ürünlerde kendisine üretici firmalar tarafından gönderilen ürünlerdir. Bu ürünlerin bir kısmı Çin gibi ülkelerde ürettirilebiliyor. Bunuda paket üzerinde üretildiği ülke yazısından görebilirsiniz. Neticede bu ürünler sahte felan değil. Fazla para ödeyerek aynı ürünü almanıza gerek yok.

Ben zaten sahtedir, değildir demek istemedim. Sadece yazı rengi olayı hakkında mesela kesin bir cevap beklerim. Hepsiburada.com daki paketin görüntüsü de Semih bey'dekinde görünenden farklı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu toplardan biri premium select 3 yıldız, diğeri super select 3 yıldız olmasın?

ikisi de premium görünüyor. Hepsiburada'nın linkini yukarıda vermiştim.

Hazerspor'un : https://www.hazerspor.com/urun.php?products...f291b64910c679e

Biri 11 YTL iken diğeri 35 YTL.

Aynı mı değil mi bu toplar ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben zaten sahtedir, değildir demek istemedim. Sadece yazı rengi olayı hakkında mesela kesin bir cevap beklerim. Hepsiburada.com daki paketin görüntüsü de Semih bey'dekinde görünenden farklı.

Üretim yılları farklı olabilir. Hazer sporda satılanın resmi burada.

http://img385.imageshack.us/my.php?image=nittaku3yt0.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Üretim yılları farklı olabilir. Hazer sporda satılanın resmi burada.

http://img385.imageshack.us/my.php?image=nittaku3yt0.jpg

Bana Japonyadan kaliteli bir mağazanın sahibi tarafından elden getirilen toplar bu resimdekiyle birebir aynı. Yani sahte falan değil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 28 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..