Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tenergy 25

Recommended Posts

Japonca anlamadığım halde herşeye basarak bir yerlere ulaştığım sitede bunu keşfettim. Google Translate de çeviri yaptırdım ve ürün hakkında birazcık olsun ipucu veren bir çeviri çıktı. Yanlış anlamadıysam çok fazla atak ve counter atak için tasarlanmış bir lastik. Süngeri biraz daha sert olabilir. Başka yerlerde baktığımda her iki tenergy'nin de 36 derece süngere sahip olduğu yazıyordu. Aynı sitede 13 olan 05 versiyonu 25 versiyonunda 13.25 olarak geçiyor ve spini daha az. Belki üst yüzeyinde değişiklik vardır.

Buyrun Linki:

http://eshop.butterfly.co.jp/html/item/001/002/item1863.html

İngilizce çevirisi aynen bu idi.

Development Code No.25 "TSUBU shape of the試打by many players and measurement equipment," before the most powerful offensive and defensive team, "he says. TENAJI 25, which was adopted at the spin in the car or on a counter play to the speed of play, the best performance.中陣ago to play aggressive in the rotation performance and unprecedented power to attack rubber.

»TENAJI Series performance (25 TENAJI characteristics] [05 TENAJI characteristics])

Commodity prices \ 6,300 (tax included) Model: 05810

★ When the product is put into a racket, please use of free Chuck

★ The product can be a very delicate, and the surface is very easy to scratch.

To protect the rubber, then you should use a color film on the surface of the guard, RB, Please

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tenergy 64 nasıl olacak acaba? 64 te yine yüzeyi top tutan, yüksek atan, yumuşak süngerli ve biraz yavaş olsa bari.

Öyle olacakmış galiba. Bir forumda tenergy 64 resimleri gördüm. Kullanan kişi daha yumuşaki ve dinamik bir süngeri olduğunu yazmış.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

İlk olarak tenergy kullandığımda çok kötü gelmişdi bayağı hata yaptım ve yahu bu ne kötü lastik dedim gerçi butterfly marka kötü lastik azdır ama bid eüstüne üstlük bayağıda pahalı.. ama sonradan anladımki hata pahalı lastikde değil bizim ucuz bahanelerişmizde... çok yüksek antreman yüzdesiyle oynanabilen çok iyi ve kaliteli bir lastik ama çok üst düzey oyuncular için diyebilirim renault symbol den sonra porscheye geçmek gibi bir şey oldu bizimki anlıyacağınız tabiki tosladık..... Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tenergy 25im geldi ve denedim.Öncelikle lastiğin spin özelliği mükemmel.Blok ve şutlarda da çok iyi.Kesiklerinin iyi olduğunu söyleyemem topu çok kaldırıyor.Ayrıca lastiğin üst yüzeyi çok sürtünmeli.Masabaşı oynarken spinlerde sorun yok ama bloklarda kontrol zorlaşıyor.Masaya uzak oynarken ise hem spinler hem şutlar hem bloklar çok iyi.Son olarak lastik gerçekten çok hızlı.Lastiği denemek isteyen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bugün tenergy 25 i deneme sansım oldu tek kelime mükemmel birsey hemen arkasındanda tnergy 05 i denedim

05 yüksek atıyor spin sut güzel pek ses yok biraz alısmak gerekir

tnrgy 25 te hepsini en mükkemmel sekilde var ses spin hız ve 25 daha hafif geldi bana servisler ve kesikler baya dolu gidiyordu eğer spini iyi ve kuvvetli çekiyorsanız 25le karsı taraftan dönme sansı olmayabiliyor:) alısması kolay gibi gözüküyor ama antreman sart baya hata yaptırabiliyor istemeden

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Ömer Faruk Yılmaz
Frknxx ile birlikte birer tane sipariş ettik. Tenergy 05 kullandığım için size ikisi arasındaki farklarıda yazabilirim.

İyi günler...

Eğer 25 i de denediysen, aralarındaki farkları yazabilir misin ? Seçmek epey zor da .. :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 66 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..