Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dhs Hurricane 3 N Serisi

Recommended Posts

Dhs Hurricane 3 N serisi hakkında bilgi vereyim istedim. Bilgi verirken özellikle yeni nesil lastikleden Tenerg 05 ile kıyaslıyacağım.

Öncelikle fiyatı uygun. Üzeri yapışkanlı, öyle ki üzerine 30-40 cm'den topu bıraktığınızda top ancak 3 kere zıplayabiliyor. Spin için rahatlıkla, yeni nesil lastiklerden Tenerg 05 kadar diyebilirim. Topu Tenerg'den biraz daha az atıyor ancak çok az çalışmayla bile bu fark giderilebilir.

Dhs Hurricane 3 N serisinin süngeri önceki Hurricane 3 'e göre oldukça yumuşatılmış, buda kontrolü oldukça arttırmış. Her ne kadar solüsyonlanmış Hurricane 3 kadar olmasa da buna yakın bir hissi ve hızı var. Dhs Hurricane 3 N serisinin kontrolü Tenerg 05'den daha iyi.

Ben Tenergy'i çok iyi buldum fakat vuruş stili itibariyle Çin lastiklerine benzettim ( Topu fırçalamak lazım), Dhs Hurricane 3 N serisi için de klasik çin lastiği diyebilirim, topu fırçalamak lazım. Kontrolü arrtırmaları (lastiği yumuşatmaları iyi olmuş, güzel ve hoş bir ofansif lastik. Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

N Serisi jargonu nereden çıktı bilmiyorum. Nokia N serisi gibi mi :) ? Yurtdışında No.19 ve en son No.21 süngerlileri çıktı. N serisi denen lastikler bunlar herhalde. DHS'nin kendi booster ürünü Intensifier ile kullanılmak üzere üretilmiş lastikler. Booster süngeri solüsyon gibi yumuşatamadığı için daha yumuşak süngerle üretiliyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hurricane 3 (19) tavsiye ederim. 37 derece ve 35 derece olarak 2 tipi var .henuz 35 dereceyi denemedim.ama 37 derece olani sardius ile mukemmel uyum olusturdu.backhanda kullaniyorum.bloklarin masaya dusme orani artti.top spin daha cok hissedilerek cekilebiliyor.yapiskan yuzey kesikte cok iyi....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haifu yapıştırıcıyı getirmeye çalışacağız.Araştırmayı yapıyoruz.Yanıcı madde değil bu nedenle uçakla direk getireceğiz.Bu çabuklaştıracak.Su bazlılı yapıştırıcılara oranla çok uygun fiyatla olacak.

Banane bende istiyorum :)

Haifu yapıştırıcıyı 4 oldu Ustaaa :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Amerika'da iphone piyasaya çıkmadan mağazalarda bir gün önceden kuyruk olmuştu bende ne manyakları varmış dedim.

Şimdi bizde o sınıfa mı giriyoruz acaba? :P::D:

Bizler aslında O sınıfın en üst basamağındayız da cepler biraz delik olmasa yanımıza yaklaşan bile olamıyacak.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haifu yapıştırıcılar ITTF Tarafından 2008 Eylül Ayından sonra yasaklanmış, İçinde V.O.C maddesi bulunduğundan dolayiymis.Sanırım bu yasak içinde V.O.C bulunan tüm markalara ait su bazlı yapıştırıcılarıda kapsıyormus.

arastirmak lazim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haifu olayının booster/tuner ürünlerden pek bir farkı yok. Sonuç olarak yasak olmalarına rağmen mevcut ENEZ testinden geçtiği için kullanılıyor. ITTF başkanı 2009 başından itibaren daha hassas ENEZ cihazları ile bu ve diğer ürünlerinin de teşhis edilebileceğini söylüyor. Yani bu ürünün de geleceği şüpheli. Ama şunu da unutmamak lazım, ITTF'in kuralları kendi organizasyonlarını kapsar. TMTF bu konuda ne tip bir uygulama yapar bilinmez. Kuralları kendi yerel liglerinde nasıl uygulayacağını her bir federasyon kendi belirler. Sonuç olarak ENEZ cihazlarını TR'ye gelişi muammasını herkes biliyor. Gecikmeler, parasal konular vs'den dolayı bu kuralların Türkiye'de ne kadar uygulanabileceğini zaman içersinde göreceğiz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Hurricane 3 Commercial yani klasik antreman lastiği ile oynadım.Tahta olarakda Stiga clipper owersize .Ancak Çin lastiklerinin yani DHS ve Friendship haricinde japon nittaku tarfından üretilen Hurricane 3 provisonal lastiklerinde özellikleri farklı.

Kısaca..Nittaku Hurricane 3 pro..Tenergy 05 serisinden daha hızlı ve side spin özelliğine sahip.Karşı tarafta top masada yükselmeden düşmekte.Drop chop ve fliplerde ise lastik yüzeyinin tüm avantajlarını hissedebilisiniz.Loop veya top spinler ile her türlü chop veya slide karşı offensive oyun şansınızı arttırmakta...Kontrol ise her ne kadar tahta ile orantılı ise de o denli yüksek değil.Zaten çinliler bu dezavantajı...hareketli oyunları ile kapatmaktalar..Şu aralar TG3 Skyline Blue sponge ile oynuyorum. Kırmızı da mavi süngerleri yok. Ancak o da 19 N

Saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Hurricane 3 Commercial yani klasik antreman lastiği ile oynadım.Tahta olarakda Stiga clipper owersize .Ancak Çin lastiklerinin yani DHS ve Friendship haricinde japon nittaku tarfından üretilen Hurricane 3 provisonal lastiklerinde özellikleri farklı.

Kısaca..Nittaku Hurricane 3 pro..Tenergy 05 serisinden daha hızlı ve side spin özelliğine sahip.Karşı tarafta top masada yükselmeden düşmekte.Drop chop ve fliplerde ise lastik yüzeyinin tüm avantajlarını hissedebilisiniz.Loop veya top spinler ile her türlü chop veya slide karşı offensive oyun şansınızı arttırmakta...Kontrol ise her ne kadar tahta ile orantılı ise de o denli yüksek değil.Zaten çinliler bu dezavantajı...hareketli oyunları ile kapatmaktalar..Şu aralar TG3 Skyline Blue sponge ile oynuyorum. Kırmızı da mavi süngerleri yok. Ancak o da 19 N

Saygılar

Bu ne? Loop, drop chop, slide... Londra'dan mı bildiriyorsunuz görüşlerinizi? Profilinizde de Atatürk hayranlığınızı göstermişsiniz. Ama Atatürk böyle konuşulduğunu görmek için kurtarmadı bu memleketi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Saygılar

solüsyonsuz h3 ün tenergyden daha hızlı olduğunu söylemiyorsunuz değil mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

solüsyonsuz h3 ün tenergyden daha hızlı olduğunu söylemiyorsunuz değil mi?

Merhaba

Sn.Özbayrak...ilk olarak sporun her branşında ingilizcenin evrensel olarak tanımlanmış teknik karşılıkları için kullanıyorsun söyleminizi yadırgadım..Ancak ben bu polemik dolu yaklaşımınızı yanıtlamayacağım..Sanırım sadece öğrenmeye olan inancınızı yitirmişsiniz demek yeterli olacak.Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e atfen değerlendirme yapacaksanız "Ben sporcunun zeki ve aynı zamanda ahlaklısını severim" deyişindeki anlamı kavramamışsınız demektir.

Sn.Emre

Bu ara Hurricane 3 pro da su bazlı yapıştırıcaların hız kaybı da mavi süngerli olanları ile giderildi..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Sn.Özbayrak...ilk olarak sporun her branşında ingilizcenin evresel olarak tanımlanmış teknik karşılıkları için kullandığınız söyleminizi yadırgadım..Ben bu polemik dolu yaklaşımınızı yanıtlamayacağım..Sanırım sadece öğrenmeye olan inancınızı yitirmişsiniz demek yeterli olacak.Gazi Mustafa Kemal Atatürk' e atfen değerlendirme yapacaksanız "Ben sporcunun zeki ve aynı zamanda ahlaklısını severim" deyişindeki anlamı kavramamışsınız demektir.

Sn.Emre

Bu ara Hurricane 3 pro da su bazlı yapıştırıcaların hız kaybı da mavi süngerli olanları ile giderildi..

:) buna katılmıyorum. herhangi bir h3 (pro, provincial, national) tenergy ile solüsyonsuz olarak boy ölçüşemez.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Emre

Nittaku Hurricane 3 pro yu denediniz mi ????

h3 pro turuncu sünger #20

h3 mavi sünger

h2 nittaku pro'yu denedim

no19'u da deneyen arkadaslardan biliyorum. Booster icin uretilmis lastikler. sadece su bazlı yapistirici ile hız olarak tenergynin yakınından gecmez.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..