Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raketim Çalındı...

huorfefalas

Recommended Posts

Gözbebeğim gibi baktığım raketim bugün onun bunun çocuğunun teki tarafından çalındı. :(: :(: Aman arkadaşlar raketinize göz kulak olun.Gerçekten çok kötü bir durumdayım şuan.:(: :(:

Geçmiş olsun kardeş..

Üzüldüm senin adına..

:uzgun:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben antrenörlük yaptığım dönemlerde raketine sahip çıkmayan masa teniscilerin raketlerini saklayarak raketinin çalındığında başına gelecekleri anlatmaya çalışırdım. Sonra kendisine raketini geri verdiğimde nasıl sevindiğini görürdüm. Çünkü bu olay mağlesef zaman zaman oyuncuların başına gelebiliyor. Bütün masa tenisi oynayanlar raketlerini gözlerinin önünden ayırmamaları gerekir.

Çalınan raketiniz belki farkında olmadan başkası tarafından alınmıştır ve en kısa zamanda raketinize kavuşursunuz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben antrenörlük yaptığım dönemlerde raketine sahip çıkmayan masa teniscilerin raketlerini saklayarak raketinin çalındığında başına gelecekleri anlatmaya çalışırdım. Sonra kendisine raketini geri verdiğimde nasıl sevindiğini görürdüm. Çünkü bu olay mağlesef zaman zaman oyuncuların başına gelebiliyor. Bütün masa tenisi oynayanlar raketlerini gözlerinin önünden ayırmamaları gerekir.

Çalınan raketiniz belki farkında olmadan başkası tarafından alınmıştır ve en kısa zamanda raketinize kavuşursunuz.

Ah keşke öyle birşey olsa. :uzgun: Muhafaza ettiğim dolap kırılarak içinden alınmış... :uzgun:

Mesaj yazan herkese çok teşekkür ediyorum.Aman arkadaşlar siz siz olun, birkaç saatlik bir işiniz dahi olsa raketinizi güvenli bir yere koyun.Sonunda benim gibi üzülmeyin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ah keşke öyle birşey olsa. :uzgun: Muhafaza ettiğim dolap kırılarak içinden alınmış... :uzgun:

Mesaj yazan herkese çok teşekkür ediyorum.Aman arkadaşlar siz siz olun, birkaç saatlik bir işiniz dahi olsa raketinizi güvenli bir yere koyun.Sonunda benim gibi üzülmeyin.

tahta ve lastiklerin belirleyici özelliklerini yaz buraya, çalan insanın satması

zorlaşsın...

hırsızın oynayacağını düşünemiyorum bile, hangi hırsız hybrid wood la oynar ki

veya nasıl olur bir sporcu raket çalıp oynamaya kalkar?

geçmiş olsun, umarım bir arkadaşın kötü bir şaka yapmış olsun...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun,öyle yada böyle daha iyisini alırsın,çokda üzülmeye değmez.Yaşadıkça daha neler göreceğiz.Allah sağlık ve sıhat versin.

ktm

Sağolun hocam doğru söylüyorsunuz.Hayat bize birşeyler öğreterek akıp gidiyor.Kimi zaman akıllamamız için birşeyler alıp götürse bile, ondan ders çıkarmış olmak bile güzel. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • 2 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..