Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara Kuruluşlar 2.lig Maçları

Recommended Posts

merak ettiğim birşeyi sormak istedim, tügem takımı A-B-C olmak üzere 3 takımla katılmış, bu şekilde nasıl olabiliyor, benim bildiğim bir takım aynı ligde sadece tek takımla katılabilir, farklı sporcularla 2-3 takım oluşturulabiliyor mu??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Doğrusu ligdeki takımların formatlarına baktığınızda neredeyse yarısının hep aynı kaynaktan çıktıklarını farkedersiniz. :robot: Tarım-C,Tügem-A ve B,Şap ens.,Tarım Reform Gn.Mdr.,Tarım Bölge Mdr.,Tigem A. ve B... :pirpir: Ki bunlar sadece 2.ligde olanları. Bu sporu Tarım Bakanlığına kimler bu denli sevdirdiyse ve yaygınlaştırdıysa onlara kocaman bir Bravo. :alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merak ettiğim birşeyi sormak istedim, tügem takımı A-B-C olmak üzere 3 takımla katılmış, bu şekilde nasıl olabiliyor, benim bildiğim bir takım aynı ligde sadece tek takımla katılabilir, farklı sporcularla 2-3 takım oluşturulabiliyor mu??

İyi günler

Ben Tügem-A takım sorumlusu Hakan ÖZTÜRK,

Önce bir düzeltme yapayım TÜGEM (Tarımsal Üretim ve Geliştirme Genel Müdürlüğü) geçen sene benim ve oyuncu arkadaşlarımın özverili gayretleriyle kuruldu, bu sene oynamak için yeni talepler olunca A ve B olarak iki takımla katıldık. C olan Tarım Bakanlığı içerisinde farklı bir takım onların A ve B si 1. lig ve süper ligde oynuyor. Ve kuruluşları bize göre çok eski, ayrıca tarımspor kulübü adıyla bir de kulüpleri var. Yani daha profesyonel bir yapılanma....

En sevdiğim de bizim ligimiz çok esnek bir yapıya sahip ve isteyen herkesin oynayabilmesine imkan tanıyan bir sistemi mevcut. o yüzden isteyen istediği kadar takımla müsabakalara katılabiliyor. Ayrıca bence güzel olan bir şey de kılık kıyafet zorunluluğu gibi bir dayatma da yok.

Bu düzeltmeden sonra; bizim bulunduğumuz bu lig, Burak arkadaşımın dediği gibi çok sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşiyor. Ve daha çok masa tenisine gönül vermiş çalışanların işyeri streslerini atabilecekleri müstesna faaliyetlerden en önde geleni olmayı başarmıştır. En azından benim ve takım arkadaşlarımın nezdinde...

Müsabakalar her hafta çarşamba günü mesaiden sonra 19:00 gibi takımların kendi sahalarında yapılıyor. Ev sahibi takım hazırlığını yaparak heyecanla misafir takımı bekliyor, geldiklerinde de yiyecek içecek ikramından sonra müsabakalar yapılıyor. Ama bu demek değil ki bu maçlar sadece dostluk için yapılıyor, masa tenisi ikinci planda kalıyor. Maçlar dostluk havasında fakat kıran kırana geçiyor. Her maçtan önce ve sonra takımlar kendilerini tartıyor. Yeni stratejiler geliştirmeye çalışıyorlar.

Yenen seviniyor, yenilen bir sonraki maç için yeni dersler alarak ayrılıyor.

Biz TÜGEM A olarak gerçekten masa tenisine değer veriyor ve sıkı çalışıyoruz. Neredeyse hafta içi her gün öğlen tatilinde, 3 masalı konferans salonundan bozma mekanımızda arkadaşlarımızla çalışıyoruz....

Bu arada lig maçlarımızı tarım bakanlığı, tarım spora ait, 4 masalı son derece güzel masa tenisi spor salonunda yapıyoruz.

Aşağıda müsabakalarımız yaptığımız Tarımspor salonunda çektiğim takım resmimizi koydum, fikir vermesi açısından (Ortadaki benim). Bu arada Burak23 arkadaşımın yazdıklarından bizim ligde oynuyor sonucunu çıkardım. Muhtemelen Gazi Üniversitesinin takımında.... Öyleyse bizim misafimiz olacak, salonumuzu görecektir (5. hafta maçımız onlarla 19.11.2008)Övünmek gibi olmasın Ligdeki en güzel salon olduğunu söyleyebilirim. (Bu sene yeni takımlar katıldı lige onların sahalarını bilemiyorum.)

Benim bilgime göre Gazi üniversitesinin 1. hafta maçı (İŞKUR) ertelendi. sadece Tarım reformu Ankara bölge Müdürlüğü ile maç yaptılar 6-1 aldılar. Onların sahası gerçekten ligdeki en vasat saha diyebilirim. Ama Burak kardeşim emin olsun ki

daha güzel sahalar ve daha güçlü takımlar görecektir.

Evet benden şimdilik bu kadar.. Daha ayrıntı isterseniz verebilirim...

Görüşmek üzere..

post-5221-1225635863_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:D '2.ligde oynuyorum ama antrenor oyuncu degilim malesef :D

Gazi yi bu sene kazandım..'Sıradan bi oyuncu sayılırım

Daha önceleri babam Man da çalıstıgı için her hafta mac izlemeye giderdim Man a veya deplasmana

Gordugum sıcak ortam beni masa tenisi konusunda heycanlandırıyordu guzel masalar geniş rahat bir ortam ...

Sonra Altındag Spor Salonundaki izledigim butun maclar ve ortam gercekten cok guzeldi

gecen hafta reform bakanlıgı ile maçımız vardı ilk defa gaziyle maca cıkcaktım bize cok uzak bulunması zor bir yerdi neyseki bulduk

Sagolsunlar bize soyunma odası olarak bürolardan birini tahsis etmişler perdesiz falan:D

Salon ise son derece dar tavanı alcak bir ev odasından farksızdı masanın bir metre arkasında hafif sagda kiriş vardı eger orayı bi sn unutsanız her turlu kaza olabılır.. raket kırılır el kol incinebilir

oyuncularda bize kıyasla daha kötü olunca hiç zevk alamadım

Zaten sureklı konusma giren cıkan mac ortasında laf atan oldugu için oynadıgımızdan da bişey anlamadık

Masaları El yapımı bi masa kenar çizgileri bile yok :D neyse oynadık eglendık herseye ragmen

tebrik edildik guzel agırlandık

Sonucta bi emek var ve bunu takdir etmek lazım bu arada ikram ettikleri börek te guzeldi :D

Hakan abi mutlaka gorusuruz takımına basarılar diliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:D '2.ligde oynuyorum ama antrenor oyuncu degilim malesef :D

Gazi yi bu sene kazandım..'Sıradan bi oyuncu sayılırım

Daha önceleri babam Man da çalıstıgı için her hafta mac izlemeye giderdim Man a veya deplasmana

Gordugum sıcak ortam beni masa tenisi konusunda heycanlandırıyordu guzel masalar geniş rahat bir ortam ...

Sonra Altındag Spor Salonundaki izledigim butun maclar ve ortam gercekten cok guzeldi

gecen hafta reform bakanlıgı ile maçımız vardı ilk defa gaziyle maca cıkcaktım bize cok uzak bulunması zor bir yerdi neyseki bulduk

Sagolsunlar bize soyunma odası olarak bürolardan birini tahsis etmişler perdesiz falan:D

Salon ise son derece dar tavanı alcak bir ev odasından farksızdı masanın bir metre arkasında hafif sagda kiriş vardı eger orayı bi sn unutsanız her turlu kaza olabılır.. raket kırılır el kol incinebilir

oyuncularda bize kıyasla daha kötü olunca hiç zevk alamadım

Zaten sureklı konusma giren cıkan mac ortasında laf atan oldugu için oynadıgımızdan da bişey anlamadık

Masaları El yapımı bi masa kenar çizgileri bile yok :D neyse oynadık eglendık herseye ragmen

tebrik edildik guzel agırlandık

Sonucta bi emek var ve bunu takdir etmek lazım bu arada ikram ettikleri börek te guzeldi :D

Hakan abi mutlaka gorusuruz takımına basarılar diliyorum

Ben gazide oynadığını anlayıp mesajımı düzeltirken sen cevabı yazmışsın. tahminim doğru çıktı böylece :)

Görüşeceğiz i.a.

Ben de size başarılar diliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bizim de bu hafta İşkur olarak Gazi ve Tügem B ile maçımız var, henüz çok yeni bir ekibiz, takımımızı bile 1 hafta içerisinde kurduk.

Reformla maçımız 4-3 bitti, ortam güzeldi-kötüydü'den öte çok hoş bir ağırlama oldu, hepsine teşekkür ediyoruz. Hiç bir başlangıç sıkıntısız olmaz, zamanla bir çok sorun çözülecektir. Saygılar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bütün iş il temsilcisinde bitiyor o zman, o izin verdikçe bir takım A - B - C farklı alt takımlarla çıkabiliyor, biz de kendi temsilcimizle görüşüp öneride bulunabiliriz, vediğiniz bilgiler için teşekkürler.

çalışmalarınızda başarılar diliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bizim de bu hafta İşkur olarak Gazi ve Tügem B ile maçımız var, henüz çok yeni bir ekibiz, takımımızı bile 1 hafta içerisinde kurduk.

Reformla maçımız 4-3 bitti, ortam güzeldi-kötüydü'den öte çok hoş bir ağırlama oldu, hepsine teşekkür ediyoruz. Hiç bir başlangıç sıkıntısız olmaz, zamanla bir çok sorun çözülecektir. Saygılar.

Oooo, Bizim ligdeki herkes burada imiş meğer.

Sevgili Hıcın sizin Tarım C ile maç yaptığınız gün ve saatte biz de aynı salonda TEAŞ ile maç yapıyorduk. Herkes kendi maçına odaklandığı için birbirimize dikkat etmedik tabii ki. Ama sen Burak kardeşimize salonumuz hakkında objektif bilgi verebilirsin :)

Bu arada sonucunuz bize ulaşmadı. Bizler yapmadık ama sanırım bu hafta siz maç yapmışsınız. 4-3 kim aldı.?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada sonucunuz bize ulaşmadı. Bizler yapmadık ama sanırım bu hafta siz maç yapmışsınız. 4-3 kim aldı.?

Maç Cuma günü oynandı, 4-3 İşkur aldı. Salon hakkında ne denilebilir ki, 4 kaliteli masa, topu tavana vursan bile değmeyecek yükseklikte, soyunma odaları, WC, ... robot bile vardı. Oldukça geniş ve ferah. Keşke bizde maçlarımızı orada yapabilsek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bütün iş il temsilcisinde bitiyor o zman, o izin verdikçe bir takım A - B - C farklı alt takımlarla çıkabiliyor, biz de kendi temsilcimizle görüşüp öneride bulunabiliriz, vediğiniz bilgiler için teşekkürler.

çalışmalarınızda başarılar diliyorum

Turushan bey Ankara'da Kuruluşlar ligi biraz karışık :(

iki ayrı organizasyon var.

Birisi Ankara masatenisi derneğinin organizasyonu (bu bizimki ve Ankara'ya özgü bir organizasyon),

Diğeri Ankaramasatenisi il temsilciliği

bunların ikisinin ayrı ayrı yönetimi var. Sizin izin almayı düşündüğünüz 2. organizasyon. Maalesef onlarda şartlar biraz ağır ve esneklik payı yok diye biliyorum. Yani birden fazla takımla oynama işi onlarda yok sanırım.

Yine bildiğim kadarıyla bizim dahil olduğumuz organizasyon daha eski ...

Bu ayrılık ile ilgili daha fazla detaya girmek istemiyorum..... üzücü durumlar çıkıyor ortaya çünkü..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sizin dediğiniz salonu biliyorum yıllardır kurumlar süper liginde oynadım ve orda da bir çok maç yaptım.Salon oldukça güzel ve masa tenisi oynamaya müsait.Keşke bütün salonlar öyle olsa ama değil.Buna bi çare bulunursa iyi olur çünkü o kötü salonlarda sakatlanma riski gerçekten çok fazla.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gerçekten de bu organizasyonu güzel yapan esnekliği ve hoşgörüsü bence de.Masa tenisine gönül verip de bu sporla uğraşan insanlar aynı zamanda çok saygılı ve pozitif insanlar şimdilik gördüğüm kadarıyla.Zaten bu sporun en güzel tarafı insanın kendi duygu ve davranışlarını terbiye edebilme ve kendini geliştirebilmesi bence. Emek verenlere teşekkür etmek gerek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben de iyi niyetli olan tüm çabaları takdir ediyorum. önemli olan spor yapmak,bu sporu sevdirmek ve dostluk ortamını oluşturmak ise doğru yoldayız. herşey daha güzel olacak. sadece biraz daha standartları yükseltmek (salon standartları ,masa kalitesi, top,file vb) için bir eşgüdüm sağlayacak bir kişi görevlendirilmeli.

milli piyango başkent iş okulu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turushan bey Ankara'da Kuruluşlar ligi biraz karışık :(

iki ayrı organizasyon var.

Birisi Ankara masatenisi derneğinin organizasyonu (bu bizimki ve Ankara'ya özgü bir organizasyon),

Diğeri Ankaramasatenisi il temsilciliği

bunların ikisinin ayrı ayrı yönetimi var. Sizin izin almayı düşündüğünüz 2. organizasyon. Maalesef onlarda şartlar biraz ağır ve esneklik payı yok diye biliyorum. Yani birden fazla takımla oynama işi onlarda yok sanırım.

Yine bildiğim kadarıyla bizim dahil olduğumuz organizasyon daha eski ...

Bu ayrılık ile ilgili daha fazla detaya girmek istemiyorum..... üzücü durumlar çıkıyor ortaya çünkü..

Merhaba.Bu yazdığınız yazı ile ilgili bazı endişelerim var.İki ayrı organizasyon olduğu doğru.Sizin katıldığınız organizasyon tabiki sizin.Ama Ankaraya özgü bir organizasyon derseniz biz Ankara dışında yaşamıyor ve organizasyonuda Afrikada yapmıyoruz.Ha sen kimsin derseniz ben Tufan Yalçın.Masa Tenisi İl Temsilciliği sizin deyişinizle.Bizde yönetim olarak bi şeyler yapmaya çalışıyoruz sizin kadar Ankarada.Haşa sizin kadar bilgili belki ki olamayız.

Turushan beye güzel mesajlar atmışsınız.Düşündüğü bizim lig falan diye.Ancak benim bildiğim Turushan bey Rizede çalışıyor Ankarada değil ve o kadar yoğunki benim arkadaşım olduğu için biliyorum benim telefonlara bile zor bakıyor.

Ayrıca Ordulu arkadaşım çok sevdiğim Yusuf Tuna Abim sizin Ankaraya özgü turnuvanız hakkında yazdığınız bu yazı için bence benim kadar üzülecektir.Ayrıca şunu belirtmek isterimki ayrılık yok beraberlik vardır.Önemli olan spor yapmaktır.Sizden ricam sizinde belirttiğiniz gibi detaya girmemeniz ve üzücü durumları ortaya çıkarmamanızdır.

Bu arada bende sizin Ankaradaki organizasyondada oynuyorum.Süper ligde.Başkamınız Yusuf beye bi soruşturun isterseniz.İl temsilciliğinden birisi bu ligde nasıl oynar diye.

Ordulu arkadaşım benim bildiğim spor yapmak ve masatenisine hizmet önemli.Bu nedenle dediğiniz gibi çok detaya girmeyelim.Üzücü durumlar ortaya çıkıyor demişsiniz bunu merak ettim.Lütfen neler yaşandığını bana bildirirseniz sevinirim.

Yoksa burada herhangi bir cevap yazmadığınızı ve neden bu yazıları yazdığınızı yanıtlamanızı isteyeceğim.

Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba.Bu yazdığınız yazı ile ilgili bazı endişelerim var.İki ayrı organizasyon olduğu doğru.Sizin katıldığınız organizasyon tabiki sizin.Ama Ankaraya özgü bir organizasyon derseniz biz Ankara dışında yaşamıyor ve organizasyonuda Afrikada yapmıyoruz.Ha sen kimsin derseniz ben Tufan Yalçın.Masa Tenisi İl Temsilciliği sizin deyişinizle.Bizde yönetim olarak bi şeyler yapmaya çalışıyoruz sizin kadar Ankarada.Haşa sizin kadar bilgili belki ki olamayız.

Turushan beye güzel mesajlar atmışsınız.Düşündüğü bizim lig falan diye.Ancak benim bildiğim Turushan bey Rizede çalışıyor Ankarada değil ve o kadar yoğunki benim arkadaşım olduğu için biliyorum benim telefonlara bile zor bakıyor.

Ayrıca Ordulu arkadaşım çok sevdiğim Yusuf Tuna Abim sizin Ankaraya özgü turnuvanız hakkında yazdığınız bu yazı için bence benim kadar üzülecektir.Ayrıca şunu belirtmek isterimki ayrılık yok beraberlik vardır.Önemli olan spor yapmaktır.Sizden ricam sizinde belirttiğiniz gibi detaya girmemeniz ve üzücü durumları ortaya çıkarmamanızdır.

Bu arada bende sizin Ankaradaki organizasyondada oynuyorum.Süper ligde.Başkamınız Yusuf beye bi soruşturun isterseniz.İl temsilciliğinden birisi bu ligde nasıl oynar diye.

Ordulu arkadaşım benim bildiğim spor yapmak ve masatenisine hizmet önemli.Bu nedenle dediğiniz gibi çok detaya girmeyelim.Üzücü durumlar ortaya çıkıyor demişsiniz bunu merak ettim.Lütfen neler yaşandığını bana bildirirseniz sevinirim.

Yoksa burada herhangi bir cevap yazmadığınızı ve neden bu yazıları yazdığınızı yanıtlamanızı isteyeceğim.

Saygılarımla...

Merhaba Tufan bey,

Ben bu sitenin çok yeni bir üyesi olmasam da iş yüküm yüzünden şu ana kadar tek tük bir kaç yazım dışında katkıda bulunamadım. Ama inanın sürekli takipteyim ve sizleri keyifle okuyorum. Ayrıca sizi Yusuf bey ya da başkasından soruşturmama gerek yok, forumdan yakından tanıyorum. Bu spora verdiğiniz emekleri ve özverili çalışmalarınızı çok iyi biliyorum. Ve inanın takdir ediyorum. Ayrıca nasıl bir oyuncu olduğunuzu da etimesgutta ve altındağ belediyesi spor salonundaki maçlarınızda gördüm, sizi ilgiyle izledim.

Ben kafaları karıştırmak ta istemiyorum. farkında iseniz konuyu açan da ben değilim. Sadece böyle bir konu açılmış bilgi veren de olmamış 2 senedir bu organizasyon içerisinde bulunan birisi olarak arkadaşların kafalarındaki soru işaretlerini kaldırabilir miyim acaba dedim.

Masa tenisi gibi her yaşa hitap eden seçkin bir sporun yaygınlaştırılması için yapılacak her şeyin yanında olmak gerektiğini düşünüyorum. Ve herkesin her türlü organizasyonda yer almasının yararlı olacağına inanıyorum.

Ben bu konuda hevesliyim. Yaz tatilinde her iki organizasyon tarafından düzenlenmiş olan müsabakalara kendi çapımda iştirak ettim. Benim için önemli olan oynamaktı çünkü...

Sadece bir takım sorumlusu olarak yönetim seviyesinde neler olduğunu bilmiyorum. Ama bir gerçek var; Ankarada iki tane kuruluşlar ligi var ve ben diğer ligdeki takımları bilmiyorum. Üzücü olan bu...

Bu lige cep telefonu mesajları ile takımımla ben de davet edildim. Ama bu davet ferdi... benim için üzücü olan bu...

Bu organizasyon iki tarafa yapılan müracatlar birleştirilse idi ve bana gelen liste 14 takımlı değil de iki organizasyonun tamamı kadar olsa idi daha iyi olmaz mıydı? Ben oynamaya niyetlenmişim bu yola girmişim, niçin ayrı formatta hazırlanmış iki lig için tercih yapmak zorunda kalayım ki ...

Benim görüşlerim forumdaki herkesin olduğu gibi kişiseldir, bana aittir, kimseyi bağlamaz. Ve bu işte kimseye husumetim ya da garezim yoktur. Hiç bir menfaat beklentim de yoktur. En içten düşüncelerimi masatenisi sporunun gelişmesi adına burada çalaklavye yazdım.

Sizin ya da bir başkasının bundan kötü bir sonuç çıkaracağınızı düşünse idim yazmazdım da...

Buyazımdan sonra da gözümün üzerinde kaş arayan olursa kimseyle polemiye girmem, izleyici olarak devam ederim siteye.. Ben masa tenisi sevgim yüzünden bu satırları yazıyorum. Sonuç olarak buradan ekmek yemiyorum. Yanlış anlaşılıp insanlarla tartışma ortamına girmek en son ihtiyacım olan şey..

Bir Masa tenisi sever olarak mevcut kabiliyetlerimle bu spora birşeyler kazandırabilirsem ne mutlu bana.

Ayrıca beni "çok bilmiş" olarak hicvetmişsiniz. Bunu hakedecek birşey yazdığımı da düşünmüyorum doğrusu... Ben sadece bildiğim kadarını yazdım...kendi ligim hakkında bilgi verdim. diğer ligle ilgili "sanırım" ifadesini özellikle kullandım. Çok bildiğini iddia eden çok yanılır. Böyle bir atasözü var bilirsiniz ki...

Neyse fazla uzatmayım ben, umarım niyetimi anlatabilmişimdir...

Yüzyüze de görüşüp tanışabilmek dileğiyle,,, (maç yapmak demiyorum çünkü sizi ancak seyirci olarak izleyebilecek seviyedeyim. İki senedir ciddi olarak oynuyorum )

İyi günler diler, saygılar sunarım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cuma-Cumartesi-Pazar Ankara Altındağ spor salonunda lig maçları var.Bende orada olacağım.Tanışmak isterseniz orada tanışabilir ve yüzyüzede konuşabiliriz.Teşekkürler...

Yakın zaman için söz vermeyim ama arada uğruyorum oraya. Eryamanda oturduğum için bana orası bayağı uzak düşüyor. Sizinle birebir tanışmayı isterim.

Görüşmek üzere...

(Benim ismimi bundan sonra da duyarsanız masa tenisi adına güzel şeyler için duyacaksınız emin olabilirsiniz.)

İyi günler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Konuyu açan kişi olarak şunları söyleyebilirim, bu ligde bir amatör sporcu olarak takımımızla birlikte bulunmaktan keyif duyuyorum.Bu organizasyonu düzenleyenlere ve emeği geçenlere sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.Konuyu açmakta bir art niyetim yoktur.Bu lige bu sene ilk defa katıldığımız için diğer takımların oyuncularının ve bu ligi takip eden forum üyelerinin düşüncelerini merak ettiğimden bu konuyu açtım.Başka organizasyonların içeriği ve ligleri konusunda da detaylı bir bilgim olmadığı gibi bu ligleri asla karşılaştırmaya yönelik bir tutumumda yoktur.

Eleştiri ve yapılan açıklamaların da samimi,art niyetten uzak,saygılı ve yapıcı olduğunu düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Takımlar ve ligimiz her geçen hafta oturmaya başladı.Gazi Ünv.aldığım duyumlara göre bu lige bir iki gömlek fazlaymış sanırım.Zaten geçen yıl eksik maçlar yüzünden 2.lige düşmüş diye duydum.Ayrıca maçlar da iddaalı gidiyor.4-3 biten maç skorlarının fazlalığı bunu gösteriyor.

Tüm takımlarımızın Bayramını kutlarım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Takımlar ve ligimiz her geçen hafta oturmaya başladı.Gazi Ünv.aldığım duyumlara göre bu lige bir iki gömlek fazlaymış sanırım.Zaten geçen yıl eksik maçlar yüzünden 2.lige düşmüş diye duydum.Ayrıca maçlar da iddaalı gidiyor.4-3 biten maç skorlarının fazlalığı bunu gösteriyor.

Tüm takımlarımızın Bayramını kutlarım.

Ben geçen sene Gazi de değildim ama şunu çok iyi biliyorum Gazi ünv eksik maçlar yüzünden değil maçları oynamak istemedikleri için düştüler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 71 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..