Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hediye Geldi Yorumlarınız Bekliyorum

Burak23

Recommended Posts

Arkadaslar merhaba bu sene unıversıteye yenı gırdım oncekı senelerde liselar arası maclar yaptıgımız zaman raketi pek kafama takmıyordum.Lisede sriver fx yapıstırılmıs dandik ve oldukca agır tahta kullandım genel olarak atak oyuncusuyum

Bu sene de uni takımına secılmem ve kuruluslar arası lıgde oynayacagım için iyi bi rakete ihtiyacım vardı sagolsun bir abimiz bana

Andrej grubba All+ tahta

tibhar rapid soft bh

sriver fx fh 1.9 mm

0 bir raket hediye ettı

raketı denedım bh tibhar tarafı cok hosuma gitti oynarken keyif veriyor

ancak sriver fx tarafı yavas gibi geldi sanırım lastık kalınlıgıda ince

birde tahta oncekı tahtamdan cok cok hafif hissi gayet iyi sizce bu raket beni 1-2 sene gotururmu yoksa ekipmanlarımı satıp bana uygun olanı mı secmeliyim

BU genc arkadasa yarım edın lutfen :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Andrej grubba All+ lise yıllarımda oynadıgım bir tahtaydı..üzerinde sriver d 13 l vardı.o zamanlar çok hızlı geliyordu çok memnundum.daha sonralarda(üniversite de) farklı ekipmanlara geçtim off ve off + tahtalarla oynamaya başladım,acayip tatmin edici tahtalardı.ve şuan son olarak stiga titanium wrb kullanıyorum süper ötesi.geçenlerde Andrej grubba All+ ile oynadım son derece yavaş geldi eee hızlı tahtalara alışmıştım

saygılar :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hmm

Benim kafamda düşlediigim cok ses cıkaran bi rakete sahip olmaktı gerek internetten gerekse gittigim lig maclarda oyuncular topa dokunuca pat eden rahatlerden :D Kulaga ve görsellige hitap eden bi raket sanırım biraz beklicem bu idealim için

Bide merak ettigim bu raketi ben 0 almak istesem ne kadar öderdim yani bana ne kadarlık bi hediye geldi??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hmm

Benim kafamda düşlediigim cok ses cıkaran bi rakete sahip olmaktı gerek internetten gerekse gittigim lig maclarda oyuncular topa dokunuca pat eden rahatlerden :D Kulaga ve görsellige hitap eden bi raket sanırım biraz beklicem bu idealim için

Bide merak ettigim bu raketi ben 0 almak istesem ne kadar öderdim yani bana ne kadarlık bi hediye geldi??

öten lastik istiyorsanız joola mambo h lastigini alın derim :) pek pis ötüyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

öten lastik istiyorsanız joola mambo h lastigini alın derim :) pek pis ötüyor

Mambo H yapıştırılınca iyi öter. Yapıştırmak da yasak biliyoruz ki.

Güzel bir raketiniz olmuş, oldukça kaliteli lastikler ve tahta. Güle güle kullanın. Bana göre büyük ihtimal işinizi görür. Ötesine ihtiyaç duymanız tamamen tekniğiniz ve gelişiminizle ilgili. Bana uymuyor kısmına oynadıkça siz yorum yapacaksınız. Yavaş vs. yorumlara kulak asmayın bence, çok oyuncu var uzay hızı ekipmanlarla oynayıp üst üste 5 top içeri atamayan. F1 yarışına katılmıyoruz. Süreklilik, oyun okuma ve teknik raketinizden çok daha önemli.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yorum için tesekkurler

Bakalım daha nası yorumlar gelecek :D

Arkadaşım raketin güzel güle güle kullan. Raketine iyi bak. Lastikler bir zaman sonra eskiyecek ama tahtana iyi bakarsan yıllarca oynarsın o tahtayla. Ben oynadım. Herşeyi yapmaya müsait bir tahtadır. Ama sert bir yere çarparsan çok kolay zedelenir. O yüzden dikkatli oyna, sağa sola vurma ve selamımı söyle lütfen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşım raketin güzel güle güle kullan. Raketine iyi bak. Lastikler bir zaman sonra eskiyecek ama tahtana iyi bakarsan yıllarca oynarsın o tahtayla. Ben oynadım. Herşeyi yapmaya müsait bir tahtadır. Ama sert bir yere çarparsan çok kolay zedelenir. O yüzden dikkatli oyna, sağa sola vurma ve selamımı söyle lütfen.

A.S.

Anjelik Grubba,kıs tahtası mı bu..!

Ne güzel kıymetini bil, bize bundan hiç hediye eden olmadı..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 49 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..