Jump to content
Masatenisi.org Forum

Altunayspor Hakkında

Hıcın

Recommended Posts

Hatırladığım kadarıyla yakın zamanda adı geçen firmanın Sriver FX için 110 TL istediğini okumuştum, dün yolumun da üzeri olması nedeniyle bir uğrayıp fiyatları sorayım dedim ( Kimseyi tanımıyorum), bana Sriver FX 38.50 TL. ( fast-spin ile spinspor'da Sriver FX 55 TL), Sriver G2 FX 56 TL ( fast-spin ile spinspor'da Sriver G2 FX 64 TL) dediler.

Aklıma, acaba bu firmayı karalamak isteyenler mi var diye geçti, durumu foruma yazayım dedim. Diğer Butterflyl astiklerin fiyatları da uygun, ancak hepsi aklımda kalmadı haliyle.

Amacım firmaların reklamını yapmak veya karalamak değil, bana ne, ancak daha önceki okuduğum yazı nedeniyle ayağımı atmayıp internet sitelerinden verdiğim siparişlerden daha ucuz olduğunu görünce verdiğim paralara acıdım.

Kendime çıkardığım Sonuç: Şartlanma ve Araştır.

Not: Bilgi edinilmesi amacıyla yazılmıştır, uygun bulunmazsa konu silinebilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hatırladığım kadarıyla yakın zamanda adı geçen firmanın Sriver FX için 110 TL istediğini okumuştum, dün yolumun da üzeri olması nedeniyle bir uğrayıp fiyatları sorayım dedim ( Kimseyi tanımıyorum), bana Sriver FX 38.50 TL. ( fast-spin ile spinspor'da Sriver FX 55 TL), Sriver G2 FX 56 TL ( fast-spin ile spinspor'da Sriver G2 FX 64 TL) dediler.

Aklıma, acaba bu firmayı karalamak isteyenler mi var diye geçti, durumu foruma yazayım dedim. Diğer Butterflyl astiklerin fiyatları da uygun, ancak hepsi aklımda kalmadı haliyle.

Amacım firmaların reklamını yapmak veya karalamak değil, bana ne, ancak daha önceki okuduğum yazı nedeniyle ayağımı atmayıp internet sitelerinden verdiğim siparişlerden daha ucuz olduğunu görünce verdiğim paralara acıdım.

Kendime çıkardığım Sonuç: Şartlanma ve Araştır.

Not: Bilgi edinilmesi amacıyla yazılmıştır, uygun bulunmazsa konu silinebilir.

Bence karalama vs. yapmak için denmemiştir. Zamanında pahalıdır sonra bir kamuoyu araştırması vs. yaptıktan sonra doğru yolu bulmuşlardır firma mensupları (o:

Hatta yol baya doğru olacak ki piyasanın bayaa bi altında fiyatlar hatta yurtdışı ile yarışır seviyede..

Neyse..

Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dediğiniz lastik çok kısa bi süre öncesine kadar piyasanın en popüler,en çok satan lastiğiydi belkide..fakat şu solüsyon yasağı davasından sonra bu lastiğe,daha doğrusu solüsyon kullanımı gerektiren,performansını ancak solüsyon ile veren lastiklerin tümüne karşı rağbet azaldı..herkes yeni nesil,solüsyon etkili lastik arayışında ve eski tip lastiklerin pabucu dama atıldı sayılır..yani satıcılar ister istemez indirime gitmek zorunda..yoksa bu ürünler ellerinde patlayacak..bi bakmışsınız sriver fx ler 20 ytl ye falan düşmüş..bu günleride göreceğiz merak etmeyin..110 ytl mevzusuna gelince;bu rakam büyük ihtimalle çifti için söylenmiştir..doğrudur bizim satıcılarımız biraz kazıkçıdır ama bi sriver fx i 110 ytl ye satacak kadar da değil..yani diğer satan mağaza veya sitelere bakarsak bunu anlayabiliriz..sonuç olarak masa tenisi malzemelerinin belkide dünyada en pahalı satıldığı ülkeyiz..diğer ülkelerden yarı fiyatına,3 te 1 fiyatına almak varken ben yurtiçini tercih de etmem,tavsiye de..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

(Hatırladığım kadarıyla yakın zamanda adı geçen firmanın Sriver FX için 110 TL istediğini okumuştum, dün yolumun da üzeri olması nedeniyle bir uğrayıp fiyatları sorayım dedim ( Kimseyi tanımıyorum), bana Sriver FX 38.50 TL. ( fast-spin ile spinspor'da Sriver FX 55 TL), Sriver G2 FX 56 TL ( fast-spin ile spinspor'da Sriver G2 FX 64 TL) dediler.

Kendime çıkardığım Sonuç: Şartlanma ve Araştır.)

Bahsettiğiniz yazıyı yazan bendim, çiftine değil tekine o fiyat verilmişti, ayrıca ben yazıda sriver fx demedim, fx serisinden bir lastik dedim, hangi modeli olduğunu tam olarak hatırlamıyorum.. Ayrıca karalama kampanyası filan yok, benim amacım fiyat farkını ortaya koyup malzeme alırken burdaki arkadaşların araştırma yapmalarına katkıda bulunmaktı, şu an en ucuz Altunay Spor ise ben de bu mağzayı tebrik ederim, belki de bu tür olumlu eleştiriler sonucunda böyle olumlu fiyatlar ortaya çıkmış olabilir, aynı malzemeyi en ucuz fiyata kim veriyorsa ben de oradan alırım. Benim de amacım tıpkı şu an sizin yaptığınız gibi arkadaşları uyarmaktı, ayrıca ucuz malzeme konusunda bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 6 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..