Jump to content
Masatenisi.org Forum

Foruma Sponsor

Ertan

Recommended Posts

Zaman zaman foruma sponsor bulma konusu gündeme gelmişti fakat gerçekleştirme imkanı olmamıştı. Yurtdışından gelen talep doğrultusunda Belçika'daki "Tim Table Tennis" mağazası foruma sponsor oldu.

Bu sponsorluk üyelerimize ne imkan sunacak?

Yurtdışından alışveriş yapmak isteyen fakat çeşitli sebeplerden dolayı çekinen üyelerimize, hatta kredi kartı olmayan üyelerimize çekinmeden alışveriş yapma imkanı sağlayacak.

Yabancı dil bilmeyen üyelerimizin, üyemiz Nejdet bey vasıtasıyla alışveriş yapma imkanı sunacak. Nejdet bey ayrıca kredi kartı olmayan üyelerimize de yardımcı olacak ve olası sorunları çözecek. Başka sitelerde karşılaşılan cevap vermeme gibi durumlar yaşanmayacak.

Sitede olmayan ürünler için de Tim yardımcı olmaya çalışacak.

Tim'in sitesinin adresi

http://www.timtts.be/Shop/index.php?main_p...amp;language=en

Üyelerimiz alışveriş yaparken KDV siz (excl. VAT) fiyatlardan faydalanacaklar.

Bir çok ürünü çok hesaplı alma imkanı var. Özellikle Specials menüsündeki ürünlerde %50 lere varan indirimler olabiliyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence çok iyi olmuş. Elinize sağlık. Tim' e de teşekkürler. Ben dün Tim' in sitesini incelemiş ve sipariş vermiştim. Zira fiyatları benim incelediğim/alışveriş yaptığım diğer sitelerden daha uygun (en azından benim ilgilendiğim ürünler için öyleydi). Ayrıca bir çok siteye göre daha iyi tasarlanmış olduğunu düşünüyorum.

Forum'la bu şekilde işbirliğine girmiş olması isabet olmuş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel bir haber bu. Tim'e teşekkürler. Artık yurtdışında da güvenebileceğimiz biri var. Burada güvendiğim bir iki malzeme satan kişide istediğimi bulamazsam eğer Tim'den alışveriş edeceğim. Üç beş lira fazla olmuş eksik olmuş o kadar önemli değil benim için. Asıl önemli olan samimiyetine güvendiğim ilgili birinden alışveriş etmek. Arada Nejdet Bey olduğu için benim güvenim tam. Sanırım bu sponsorluk anlaşması Nejdet Bey'in işi :gulumse: Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Önce özgürmüyüz.? İnsan olarak ne alacağımızı bilirsek doğru malzemeye ulaşabilmek daha kolay olur.Forumda yapılan tarafsız ve ticari kaygısı taşımayan malzeme yorumları bu sporu yapan arkadaşların daha kolay ve isabetli malzeme seçim yapacaklarına inanıyorum bu forumda yanlızca bunun için var.Amaç bu spora gönül vermiş arkadaşların her türlü koşullarda kaynaşmaları ,beraber olmaları,bir yerlere daha rahat ulaşabilmelerini sağladığı için var.

Evet Necdet Beyin destekleriyle oluşan bu kısım gerçekten iyi olmuş daha da iyi olacak, sadece malzeme satışı kaygısı için değil yorumları ile de etkili bir köşe olacağı kesin bu spora gönül vermiş arkadaşları yanıltmadan yapılan herşey helaldir.Bu kısımda amaç salt olarak en ucuzu almak dan öte en iyiyi bulabilmek, buda yapılan yorumların güvenirliliğinin altındaki alım gerçeğinde yatıyor.

Ne diyelim foruma ve üye arkadaşlarımıza hayırlı olsun.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Iyi gunler arkadaslar,

Gerçekten beni mutlu ettiniz.Bu sponsorluga baslamamizin en büyûk nedeni,dandoyun kaybolan veya gonderilmeyen malzemelerle ilgili vurdum duymaz tutumuydu.Beni telefonda çok ugrastirdilar.bazi arkadaslarin problemlerini hallettim.bazilarinin maalesef halledemedim.Zira siparis numaralarini kaybetmislerdi.Ama dandoy istese isim veya emaille gine bu siparislerin akibeti hakkinda bana bilgi verebilirdi.Bana ugrasamayiz dediler.

Simdi yurt disi siparislerinizi,dandoydan alip,problem olunca,artik bana gelmeyin!

Simdi sizden tek ricam.ödemelerinizi bana yapacaginiz zaman,euro olarak ödemeniz veya o gunku euro alis fiyati Ytl olarak,hesabima koymaniz.Zira ben bu parayi,time aktarmam için yoksa euroya çevirmem lazim.Uzun zamanda benim için buyuk kayip sôz konusu olabilir.

Son olarak eklemek istiyorum.Bu timle yapilan sponsorluk anlasmasi kesinlikle turk firmalarina karsi bir olay degildir!

Zaten bu sponsorluk olmasada gine bazi arkadaslar,yurt disindan almaya devam edeceklerdi.

Bu anlasma,forumumuza vede uyelerine hayirli olsun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence de çok iyi olmuş. Girişiminiz için tebrikler.

Peki kredi kartı olmadan alışveriş yapmak için ne yapmak gerekli, bu konuda ayrıntılı şekilde bilgilendirici bir yazı varmı acaba?

Nejdet bey ödeme yapacak siz de Nejdet beye ödeyeceksiniz. Kendisiyle temasa geçin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Ömer Faruk Yılmaz

Kargodanda avantaj sağlamak adına siparişleri tek tek vermektense 3-5 kişininkini birlikte verirseniz daha iyi olur diye düşünüyorum zaten çok fazla uzun sürmez sanırım Türkiye'ye ulaşması ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sipariş miktarlarını fazla abartmamakta fayda var. Biliyorsunuz 100 Euro üzerinde gümrük masraf çıkartabiliyor. Buna ek olarak kredi kartı olup da internette kart kullanmaktan çekinenler bence PayPal'ı kullanrak güvenle alışveriş yapabileceklerini bilsinler. Artık çoğu sitede PayPal ile ödeme yapılıyor. Tim'in sitesinde de zaten kredi kartı ile ödeme Paypal üzerinden oluyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kargodanda avantaj sağlamak adına siparişleri tek tek vermektense 3-5 kişininkini birlikte verirseniz daha iyi olur diye düşünüyorum zaten çok fazla uzun sürmez sanırım Türkiye'ye ulaşması ...

Iyi fikir.Bildigim kadari ile 150€ dan sonra kargo bedava.

Yakinda kargo ucretlerini açiklayacagim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Ömer Faruk Yılmaz
Iyi fikir.Bildigim kadari ile 150€ dan sonra kargo bedava.

Yakinda kargo ucretlerini açiklayacagim.

Sitede 150 euro üzerine ücretsiz kargo seçeneği Belçikadaki müşteriler için ayrılan "shipping" bölümünde yazıyor. Ayrıca diğer ülkeler için belirtmemişler. Zaten topluca verilirse siparişler; kargo ücreti epeyce hesaplı olur ...

Kargo ücretleri (Türkiye için) :

350 gramdan az : 5 euro

350 gram ile 1 kg arası : 8 euro

1 kg ile 2 kg arası : 15 euro

( ağırlığı daha fazla olan siparişler için bir açıklama yok, zaten o kadarına gerek de yok :lol: )

Hayırlı alışverişler, hiçbir sorun çıkmamasını dilerim ...

İyi günler ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oooooo.. Bir gözümü açtım sponsor, diğer gözümü açtım ucuz malzeme... :fildir:

Başından beri yabancı firmalara karşıyım ama hem işin içinde sitemizden bir TÜRK arkadaşımızın olması hemde sitemize destek için sponsor olması sebebiyle bende birkaç sipariş vereceğim herhalde... İstanbul'dan malzeme isteyenler varsa benimle irtibata geçsin birlikte getirtelim.

Şimdiden sitemizin kurucusu Ertan Bey'e hayırlı olsun diyor, Belçika'dan sponsorluk yapıp ve ucuz malzeme sağlayarak desteklerini bizden esirgemeyen Tim ve Nejdet Bey'e teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kredi kartı olmayanlar nasıl ödeme yapacaklar
Nejdet bey ödeme yapacak siz de Nejdet beye ödeyeceksiniz. Kendisiyle temasa geçin.
Simdi sizden tek ricam.ödemelerinizi bana yapacaginiz zaman,euro olarak ödemeniz veya o gunku euro alis fiyati Ytl olarak,hesabima koymaniz.Zira ben bu parayi,time aktarmam için yoksa euroya çevirmem lazim.Uzun zamanda benim için buyuk kayip sôz konusu olabilir.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..