Jump to content
Masatenisi.org Forum

Primorac Carbon/sriver G2 Fx/tackiness Chop Değerlendirme

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar size yeni kombinasyonumu tanıtıp bazı bilgiler vermek istedim. Öncelikle atak bir oyuncu oldugum için tahtamı Primorac Carbn off+ seçtim.Primorac butterfly'ın hızlı tahtalarından biri buna paralel lastiklerin biraz daha kontrollü olmasına dikkat ettim. Fh de sriver g2 fx tercih ettim. G2 fx yumuşak bi lastik ve ileri derece hız ve spin üretebiliyor çıkardığı ses de gerçekten çok hoş. Forehand kombinasyonunda spin konusunda sorunyaşamıyorum şimdilik g2 fx ile blok da yapılabiliyor çok atmıyor sanılıdığı kadar. Gelelim bh ye. Bh de tackiness chop kullandım tackiness gerçekten çok kontrollü ve spin üretebilen bir lastik. Yani primorac gibi bir tahtaya tackiness gibi bi kontrollü lastik çok iyi gidiyor.Spinli gelen topa raketi tutmanız yeterli sanki topu rakaete yapıştırıp hızını kesiyor! tackiness'ın hakkını masadan uzak oyunlarda da yememek lazım gerçekten uzaklardan da iyi spin atabiliyorsunuz. Ama g2 fx ile uzaktan çok oynayamıyorum belki bu benm sorunumdur ama g2 fx i max kullanıyorm ve çok yumuşak bu yüzden kısa oyunlarda daha etkili.. Raket kombinasyonunu kullanan arkadaşlar okuyup benm gibi değerlendirme yaparlarsa sevinirim..Bilinmedik daha çok şey öğrenebiliriz. Sevgiyle kalın....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar size yeni kombinasyonumu tanıtıp bazı bilgiler vermek istedim. Öncelikle atak bir oyuncu oldugum için tahtamı Primorac Carbn off+ seçtim.Primorac butterfly'ın hızlı tahtalarından biri buna paralel lastiklerin biraz daha kontrollü olmasına dikkat ettim. Fh de sriver g2 fx tercih ettim. G2 fx yumuşak bi lastik ve ileri derece hız ve spin üretebiliyor çıkardığı ses de gerçekten çok hoş. Forehand kombinasyonunda spin konusunda sorunyaşamıyorum şimdilik g2 fx ile blok da yapılabiliyor çok atmıyor sanılıdığı kadar. Gelelim bh ye. Bh de tackiness chop kullandım tackiness gerçekten çok kontrollü ve spin üretebilen bir lastik. Yani primorac gibi bir tahtaya tackiness gibi bi kontrollü lastik çok iyi gidiyor.Spinli gelen topa raketi tutmanız yeterli sanki topu rakaete yapıştırıp hızını kesiyor! tackiness'ın hakkını masadan uzak oyunlarda da yememek lazım gerçekten uzaklardan da iyi spin atabiliyorsunuz. Ama g2 fx ile uzaktan çok oynayamıyorum belki bu benm sorunumdur ama g2 fx i max kullanıyorm ve çok yumuşak bu yüzden kısa oyunlarda daha etkili.. Raket kombinasyonunu kullanan arkadaşlar okuyup benm gibi değerlendirme yaparlarsa sevinirim..Bilinmedik daha çok şey öğrenebiliriz. Sevgiyle kalın....

Aslında bende böyle bir konuya benzer bir kısım açmıştım ama pek ilgi görmemişti.Kullandığımız ekipmana bir yorum yapmak en azından bir fikir sahibi yapıyor,teşekkürler.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında bende böyle bir konuya benzer bir kısım açmıştım ama pek ilgi görmemişti.Kullandığımız ekipmana bir yorum yapmak en azından bir fikir sahibi yapıyor,teşekkürler.

ktm

Teşekkür ederim. Ben forumda yeni sayılırım ve edindiğim bilgiler işime çok yaradı hala yarıyo da.Bence elindeki ekipmanları eğrisiyle doğrusuyla paylaşmak yeni raket alıcak arkadaşlara tavsiye niteliğinde olur..Yanlış varyantlar yapmazlar.Ekipman değerlendirme yorum bölümünde daha çok yorum görmek dileğiyle.. Sevgiler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında bu konuda açılan çok konu vardı ama hepsi zaman aşımına uğradı.Bu ekipman yorumları daha doğrusu kombi yorumları sabit bir konu altında olması bence daha iyi olur.Yani sadece kombi yorumu, kullandığı ekipman yorumu karşılıklı atışma olmadan aynı malzemede olsa sadece yorum yapılmalı.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında bu konuda açılan çok konu vardı ama hepsi zaman aşımına uğradı.Bu ekipman yorumları daha doğrusu kombi yorumları sabit bir konu altında olması bence daha iyi olur.Yani sadece kombi yorumu, kullandığı ekipman yorumu karşılıklı atışma olmadan aynı malzemede olsa sadece yorum yapılmalı.

ktm

Bence de kombinasyonların değerlendirildiği bir konu başlığı çok iyi olur. Lastik tahta uyumu çok önemli bir konu. Böyle bir konu başlığı başka hiçbir forumda da yok sanırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben 2 gün önce Sriver g2 Fx 2.1mm sipariş ettim. Timo Boll forte off üzerinde deneme fırsatım olacak. Size tecrübelerimi yazarım.

Ingilizcesi iyi olanlar için www.tabletennis.gr sitesini tavisye ederim. Sriver G2fx i seçmemde oradaki yorumlar etkili oldu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..