Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hazır Raketten Kombi

ararat1973

Recommended Posts

8 yıl önce kullandığım ve kayıplarda olan hazır raketimi buldum. Süngerini binbir güçlükle söktükten sonra bir kenarda duran bir çift lastiğimi takmaya karar verdim ancak bu sefer aklıma takıldı. Acaba lastik takınca sökmesi kolay olurmu? Muhtemelen hazır raket için kullandıkları yapıştırıcıdan kaynaklanan bir durumdu hazır raketi sökmenin zorluğu. Ama emin olmak istedim, eldeki bir çift lastik heba olmasın diye sorayım dedim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

8 yıl önce kullandığım ve kayıplarda olan hazır raketimi buldum. Süngerini binbir güçlükle söktükten sonra bir kenarda duran bir çift lastiğimi takmaya karar verdim ancak bu sefer aklıma takıldı. Acaba lastik takınca sökmesi kolay olurmu? Muhtemelen hazır raket için kullandıkları yapıştırıcıdan kaynaklanan bir durumdu hazır raketi sökmenin zorluğu. Ama emin olmak istedim, eldeki bir çift lastik heba olmasın diye sorayım dedim.

Eğer tahta üzerindeki yapıştırıcıyı tamamen temizlediysen sorun çıkmaz. Bende bayağı uğraşıp eski hazır raketimi temizleyip eski lastiklerimi yapıştırdım, kolaylıkla sökülebiliyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben eski raketimin lastiklerini söktüm ama çok zorlandım. Üst lastik çıktı alt süngerin çoğu tahtada kaldı. Günlerce zımpara yapa yapa en sonunda tahta birşeye benzedi. Bence hiç değmez ucuz bir tahta alın ona yapıştırın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben eski raketimin lastiklerini söktüm ama çok zorlandım. Üst lastik çıktı alt süngerin çoğu tahtada kaldı. Günlerce zımpara yapa yapa en sonunda tahta birşeye benzedi. Bence hiç değmez ucuz bir tahta alın ona yapıştırın

2 tane kombi raketim, boşta bir çift lastiğim var. Hazır raketi bulunca faydalanmak istedim. İhtiyaç olsa ucuz bir tahta alırdım ama şu an için gerek yok. En iyisi ya nasip deyip denemek. Heba olma ihtimali de varmış ama olsun, ya üçüncü bir raketim olacak yada iki raketle devam.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
2 tane kombi raketim, boşta bir çift lastiğim var. Hazır raketi bulunca faydalanmak istedim. İhtiyaç olsa ucuz bir tahta alırdım ama şu an için gerek yok. En iyisi ya nasip deyip denemek. Heba olma ihtimali de varmış ama olsun, ya üçüncü bir raketim olacak yada iki raketle devam.

Eski bir havluyu tahtaya yapışık olan süngere sürt babam sürt. En sonunda tahtaya zarar vermeden süngerin ve yapışkanın tamamen temizlendiğini göreceksin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..