Jump to content
Masatenisi.org Forum

Haydarpaşa Turnuvası 30.08.2008

Recommended Posts

emeğine sağlık amma görüntülerde topu görmek namümkün..sadece sürekli hareket eden 2 insan var ortada :gulumse: bu arada İran'lı yine süpürmüş ortalığı..videonun son kısmı final maçı herhalde..öyle sanıyorum..ve o diğer abimizin ismini bilmiyorum..fakat şuana kadar izlediklerim arasında İran'lı yı en çok zorlayanda o(okmeydanında maçlarını izlemiştim)ne zaman görsem cüzde kaybediyo setleri.. :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

emeğine sağlık amma görüntülerde topu görmek namümkün..sadece sürekli hareket eden 2 insan var ortada :gulumse: bu arada İran'lı yine süpürmüş ortalığı..videonun son kısmı final maçı herhalde..öyle sanıyorum..ve o diğer abimizin ismini bilmiyorum..fakat şuana kadar izlediklerim arasında İran'lı yı en çok zorlayanda o(okmeydanında maçlarını izlemiştim)ne zaman görsem cüzde kaybediyo setleri.. :D:

aslında topu görebilecek şekilde görüntüyü kıstım ama upload ettikten sonra site kendi biraz daha bozdu kaliteyi, isteyen olursa bende kaliteli olanı duruyo. benim katıldığım son iki hafta iranlı (adı muhammet olması lazım) kazandı, son maç yarı final maçıydı ama final tadındaydı muhammet ve stefo, muhammet son seti 14-12 olmak üzere 3-2 aldı maçı, ardından finalde zorlanmadan 3-0 aldı, hafızada yer kalmadığı için o maçtan görüntü alamadım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aslında topu görebilecek şekilde görüntüyü kıstım ama upload ettikten sonra site kendi biraz daha bozdu kaliteyi, isteyen olursa bende kaliteli olanı duruyo. benim katıldığım son iki hafta iranlı (adı muhammet olması lazım) kazandı, son maç yarı final maçıydı ama final tadındaydı muhammet ve stefo, muhammet son seti 14-12 olmak üzere 3-2 aldı maçı, ardından finalde zorlanmadan 3-0 aldı, hafızada yer kalmadığı için o maçtan görüntü alamadım.

desene yarı final maçı final maçından daha keyifli geçmiş ;): iyi bari İran'lı Muhammed'ten 2 set alan çıktı sonunda..yakında maç alanda çıkar inşallah.. :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

desene yarı final maçı final maçından daha keyifli geçmiş ;): iyi bari İran'lı Muhammed'ten 2 set alan çıktı sonunda..yakında maç alanda çıkar inşallah.. :D:

videoda digerlerinden daha iyi oldugu kesin gibi görünüyor ama o kadar asiri derecede iyi bir oyuncu oldugunu göremedim. yoksa bana mi öyle geldi? hangi seviyede oynuyor bu muhammed? hangi ligde oynar?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

videoda digerlerinden daha iyi oldugu kesin gibi görünüyor ama o kadar asiri derecede iyi bir oyuncu oldugunu göremedim. yoksa bana mi öyle geldi? hangi seviyede oynuyor bu muhammed? hangi ligde oynar?

valla İran'dan geldiğini,orda bu sporla profesyonel anlamda ilgilendiğini biliyorum..bi ara ups e gelmişti fakat dişine göre rakip bulamayınca soluğu okmeydanında aldı :P: tabi onun gerçek kapasitesini anlamak için üst düzey bi oyuncuyla maçını izlemek daha kesin veriler sunabilir bize..en azından şimdilik bu zor görünüyor...teknik taktik bilgisinin de gayet iyi olduğu açık..(okmeydanında hocalığa soyunmuş sanırım)..sonuç olarak ben birazda abartıldığını(bizlerin abarttığını) düşünüyorum..biz amatörler yenemeyiz ama lig oyuncuları yahut milli oyuncular karşısında pek şansı olacağını sanmıyorum..(kesin konuşmak gibi olmasın yinede bi açık kapı bırakalım :D: )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

duyduğuma göre videoda yer alan ilk maçta görebileceğiniz erman iranlı muhammet'i 3-2 mağlup etmiş :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

valla İran'dan geldiğini,orda bu sporla profesyonel anlamda ilgilendiğini biliyorum..bi ara ups e gelmişti fakat dişine göre rakip bulamayınca soluğu okmeydanında aldı :P: tabi onun gerçek kapasitesini anlamak için üst düzey bi oyuncuyla maçını izlemek daha kesin veriler sunabilir bize..en azından şimdilik bu zor görünüyor...teknik taktik bilgisinin de gayet iyi olduğu açık..(okmeydanında hocalığa soyunmuş sanırım)..sonuç olarak ben birazda abartıldığını(bizlerin abarttığını) düşünüyorum..biz amatörler yenemeyiz ama lig oyuncuları yahut milli oyuncular karşısında pek şansı olacağını sanmıyorum..(kesin konuşmak gibi olmasın yinede bi açık kapı bırakalım :D: )

Görüşlerinize aynen katılıyorum. İyi oyuncu fakat öyle büyütülecek düzeyde bir oyuncu değil. İki hafta önceki Haydarpaşa turnuvasının final maçında İran'lıyı 3-1 yenmiştim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

duyduğuma göre videoda yer alan ilk maçta görebileceğiniz erman iranlı muhammet'i 3-2 mağlup etmiş :fildir:

o ilk maçtaki erman, çeyrek finalde mehmet yılık beyi 3-2 yendi, yarı finalde fulya hanımı 3-0 yendi ama finalde muhammete 11-1, 11-2, 11-4 gibi bir skorla mağlup oldu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Görüşlerinize aynen katılıyorum. İyi oyuncu fakat öyle büyütülecek düzeyde bir oyuncu değil. İki hafta önceki Haydarpaşa turnuvasının final maçında İran'lıyı 3-1 yenmiştim.

Siz öyle diyorsanız doğrudur Mehmet bey..oyununuzu hiç izleme fırsatım olmasada sizin ne kadar iyi bir oyuncu olduğunuzu gerek forumdan ,gerekse kurumlar ligindeki başarılarınızdan biliyorum..İnşallah ileride sizin kadar iyi bir oyuncu olabilirim :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Siz öyle diyorsanız doğrudur Mehmet bey..oyununuzu hiç izleme fırsatım olmasada sizin ne kadar iyi bir oyuncu olduğunuzu gerek forumdan ,gerekse kurumlar ligindeki başarılarınızdan biliyorum..İnşallah ileride sizin kadar iyi bir oyuncu olabilirim :gulumse:

Merhaba,

İltifatlarınız için teşekkür ederim. Ben kendimi çok iyi kategorisinde görmüyorum. Kendi çapımızda oynuyoruz işte.Her ne kadar beni tanımıyorda olsanız, benimle ilgili bilgilere sahip olmanıza şaşırmadım desem yalan olur. Oyun seviyeniz nedir bilmiyorum ama çalışırsanız tabiki olur. Bu işin temeli çok çalışma ve disiplindir. :gulumse:

Saygılar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İltifatlarınız için teşekkür ederim. Ben kendimi çok iyi kategorisinde görmüyorum. Kendi çapımızda oynuyoruz işte.

Çok mütavazisin Mehmet üstadım :lol: .Arkadaşlar kendisi backhand duayenidir.Eğitim cd'leri yapıcam.Dağıtacam her yere. :thup:

Tufancığım ilgine çok teşekkür ederim. Sende bilirsin camianın içinde bir şey oynamadan kendini dev aynasında gören kişilerde var. İnan bana bu konuda çok samimiyim, ben kendimi çok iyi kategorisinde görmüyorum, hobi olarak oynuyoruz işte. :fildir:

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufancığım ilgine çok teşekkür ederim. Sende bilirsin camianın içinde bir şey oynamadan kendini dev aynasında gören kişilerde var. İnan bana bu konuda çok samimiyim, ben kendimi çok iyi kategorisinde görmüyorum, hobi olarak oynuyoruz işte. :fildir:

Selamlar,

İyisin iyi Mehmet Abi... Biz toplum olarak eleştirmeyi seviyoruz ama başarılı olanları takdir etmeyi ve değer vermeyi bir türlü öğrenemiyoruz. Kendin mütevazi olsanda ben senin hakkında mütevazi olamayacağım. Ayrıca bu yazım Tufan Abi içinde geçerli.. Tufan Abi Eğitim CDleri yaptıracaksan kendinizdende bir iki görüntü koyun derim ben...
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İyisin iyi Mehmet Abi... Biz toplum olarak eleştirmeyi seviyoruz ama başarılı olanları takdir etmeyi ve değer vermeyi bir türlü öğrenemiyoruz. Kendin mütevazi olsanda ben senin hakkında mütevazi olamayacağım. Ayrıca bu yazım Tufan Abi içinde geçerli.. Tufan Abi Eğitim CDleri yaptıracaksan kendinizdende bir iki görüntü koyun derim ben...

Sadettinciğim sanada çok teşekkür ederim.

Saygılar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

emeğine sağlık amma görüntülerde topu görmek namümkün..sadece sürekli hareket eden 2 insan var ortada :gulumse: bu arada İran'lı yine süpürmüş ortalığı..videonun son kısmı final maçı herhalde..öyle sanıyorum..ve o diğer abimizin ismini bilmiyorum..fakat şuana kadar izlediklerim arasında İran'lı yı en çok zorlayanda o(okmeydanında maçlarını izlemiştim)ne zaman görsem cüzde kaybediyo setleri.. :D: mehmet abiyi fulya ablayı yendim we finalde iranlıya 3-0 kaybettim ama bu güne kadar iranı bir kaç maç kaybetti şuanda tam olarak veteranlar arasında en iyi gibi gözüküyor belkiyelim we lig maçlarındaki performansını görelim herşey çok farklı olucaktır..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan Abi Eğitim CDleri yaptıracaksan kendinizdende bir iki görüntü koyun derim ben...

Saadettincim benim eğitim cd'leri izleyenlerin hepsi yamuk yumuk oyuncu olur.Tam bir ortepedik facia olurlar :lol: .Türk masatenisi için kötü bir eğitim ve yok böyle vuruşlar sesleri ortada iyice ayyuka çıkar.Bu nedenle beni geçelim :lol: .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 54 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..