Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hurricane 3 Vs Faster 3

Recommended Posts

Ben ilk başta FH için H3 alacaktım fakat faster ııı önerdi birisi. Sonuçta faster ııı aldım ilk başta ben bunun yerine H3 sipariş ederim dedim ama alıştıkça bırakamayacağım bir lastik oldu. Çok kuvvetli bir lastik ama üzeri öyle yapış yapış değil. H3 e göre daha az spinli ama daha hızlı bir lastik ve ben bunu solüsyonsuz kullanıyorum ve çok rahat bir lastik ama H3 ün süngeri sert olduğu için solüsyon seven bir lastik. (Araştırırken anlayanlar öyle dedi) Eğer hızlı FH oynuyorsanız Faster ııı alın derim. Eğer bh için bakıyorsanız higher yada focus daha iyi olur sizin de bilgiğiniz gibi. H3 ten az spinli dedim ama yine de spinleri kötü değil özellikle topspinleri çok güzel. Sonuç olarak eğer hızı seviyorsanız tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben ilk başta FH için H3 alacaktım fakat faster ııı önerdi birisi. Sonuçta faster ııı aldım ilk başta ben bunun yerine H3 sipariş ederim dedim ama alıştıkça bırakamayacağım bir lastik oldu. Çok kuvvetli bir lastik ama üzeri öyle yapış yapış değil. H3 e göre daha az spinli ama daha hızlı bir lastik ve ben bunu solüsyonsuz kullanıyorum ve çok rahat bir lastik ama H3 ün süngeri sert olduğu için solüsyon seven bir lastik. (Araştırırken anlayanlar öyle dedi) Eğer hızlı FH oynuyorsanız Faster ııı alın derim. Eğer bh için bakıyorsanız higher yada focus daha iyi olur sizin de bilgiğiniz gibi. H3 ten az spinli dedim ama yine de spinleri kötü değil özellikle topspinleri çok güzel. Sonuç olarak eğer hızı seviyorsanız tavsiye ederim.

İmzamda göründüğü gibi faster3 lastiğim var, fh de kullanıyorum. Sizin dediğiniz gibi ilk denememde bana oldukça sert geldi, spin çekmekte güçlük çektim ve bıraktım. 10 gün kadar focus3-hihger3 lü raketimle oynadıktan sonra tekrar faster3 ü denedim ve bu sefer oynamayı başardım :B: . Faster3 ün hızında fakat ondan biraz daha fazla spin gücü olan bir lastik olsa tam istediğim gibi olur diye düşündüğümden kıyaslamalı olarak hurricane 3 ü sordum. Tabi sadece hurricane 3 değil sormak istediğim, faster3 ün hızına yakın ama ondan daha spinli başka bir lastik önerisi varsa onuda bilmek isterim. Hurricane3 ü öncelikli olarak sormamın nedeni, fiyat olarak uygun olması. Eğer işimi görecekse tercihimi ondan yana kullanırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben H3'ü FH'te, Higher'i de BH'de kullanıyor idim. H3 FH'te oldukça iyi bir lastik, hızlı, spinli ve bence kontrollü. Ancak süngeri sert olduğundan spinde fazla hata yapıyorum, "Ben hata yapmam" derseniz ideal bir lastik.

Ben lastikleri şimdi ters çevirdim, BH'te H3'ü , FH'te Higher'ı kullanıyorum. Bence H'3 BH'te daha başarılı bir lastik, özellikle servis açmaları çok iyi, servis karşılama sıkıntım vardı, şu anda H'3 ile bu sıkıntıyı büyük ölçüde aştım. Higher'ın hızı H'3 ' e göre yavaş ama yeterli. Süngeri de orta sertlite olduğundan şu anda benim için daha uygun.

Neyse H3 çok iyi bir lastik. Solüsyonsuz kullanıma yeni başladığımdan ileriki günlerde nasıl olur henüz bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu durumda hurricane 3 lastiğini birkaç kez solusyonladıktan sonra hız, kontrol ve spin açısından daha iyi hale geleceği sonucunu çıkarabilirim.

Sonucu bulmuşsun sayalım ama solüsyonu nereden bulacaksınız artık kullanımı yasaklandı sanırım,artık birazda şu ittf nin koyduğu kurallar içinde bu sporu yapıp çıkardığımız sonuçları bizlerle paylaşmanız daha, doğru ,yararlı ve öğretici olmaz mı.?

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sonucu bulmuşsun sayalım ama solüsyonu nereden bulacaksınız artık kullanımı yasaklandı sanırım,artık birazda şu ittf nin koyduğu kurallar içinde bu sporu yapıp çıkardığımız sonuçları bizlerle paylaşmanız daha, doğru ,yararlı ve öğretici olmaz mı.?

ktm

Ben turnuvalara katılmıyorum, hobi oyuncusuyum. Solusyon kullanmakta bir sakınca görmüyorum. Elimde bir kutu solusyon var, bitene kadar kullanırım. Solusyonum bittikten sonra eğer piyasada solusyon bulamazsam, yeni kurallar içerisinde oynayıp yorumlarımı yaparım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..