Jump to content
Masatenisi.org Forum

Gönüllü Çalıştırıcı Aranıyor

Recommended Posts

Bir mesaj aldım aynen iletiyorum :

Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Eyüp çocuk yuvasında koruma ve bakım altındaki çocuklarımıza masa tenisi öğretebilecek gönüllü antrenör/öğretmenlere ulaşmakta bizlere yardımcı olabilir misiniz?

İlgilenirseniz;

Eyüp Çocuk Yuvası

Tel : 0212 418 88 30 - 578 10 42

İlginiz için teşekkürler.

M.Zafer Akyüz

Yuva Müdürü

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın Arkadaşlar,

Bu yazıyı boş geçmeyelim. Çocuk esirgeme kurumundaki her çocuk bizim çocuğumuzdur.

Eğer öğreticilik işini daha iyi bilen biri çıkmaz ise ben her haftasonu birkaç saatimi bu işe ayırabilirim.

Ancak öncelikle benden daha profesyonel kişileri bu işe davet etmek istiyorum. Kahve köşelerine değil spor salonlarına gençler yetiştirelim. Haydi... :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim de şöyle bir önerim olabilir. Haydarpaşa Veteran Derneği'nde haftasonları çocuklara ders veriliyor. tabi sanırım bu dersler ücretlidir. ama belki dernek belli sayıda çocuğa ücretsiz ders vermeyi kabul edebilir. tabi çocukların salona götürülmesi işini de örgütlemek lazım. bunu belki çocuk esirgeme kurumu üstlenebilir, eğer imkanları varsa.

ben haydarpaşa veteran derneği'ne bu durumu bir sorayım.

barış

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Simurg,

Sanırım Haydarpaşa Veteran Derneğine bu çocukları alıp götüremeyiz. Çünkü onların bu gibi bir para harcayabileceklerini sanmam. Ama avrupa yakasında oturan ve bu işe hevesli (benden daha profesyonelce bu işi yapmış) birini oraya gitmeye ikna etmemiz lazım. Yani en son ihale bende kalabilir sorun değil ama şu yazışmayı okuyup o tarafta oturan gerçekten çalıştırıcılık konusunda daha tecrübeli birisi böyle çekirdek gençlere daha çok yarar. Eğer öyle biri var ise ben onunla birlikte yürütürüm...

HAYDDDDİİİİİ.... YOK MU İÇİNİZDE YENİ YATIRIMLAR YAPPMAK İSTEYEN....

GELECEK ELLERİNİZE BAKIYOR AMA SİZ YARDIMCI OLMUYORSUNUZ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

inşallah yardımcı olabilecek birileri bulunur, yurttaki çocukların hayatında yadsınamaz bir gelişme olurdu bu... antreman saatlerini iple çekerler, yurda, arkadaşlarına, spora daha çok bağlanırlar vs... ist.te olsaydım ben de çook yardımcı olmak isterdim. :uzgun:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Selamlar,

Ben daha önce de yazdığım gibi gidip müdürleriyle görüşerek direkt durumla ilgilendim. Hatta birebir müdürleriyle toplantı yaptık. Ancak o dönem çok hevesli görünen müdürü daha sonra beni arayacağını söylemesine rağmen aramadı. Daha doğrusu burası Çocuk Esirgeme Kurumu olduğu için bir şekilde ellerine geçen masayı değerlendirmek istemişler. Bende gidip görüştüğümde çocukları bir hoca nezaretinde çalıştırmak istiyorsanız öncelikle en azından 4 adet rakette bulmak lazım. Buda çok çok ucuza halledilemez. Piyasadaki 2 YTL'lik raketlerle masa tenisini öğrenezler. Ve bu oyunu doğru öğrenebilecekleri bir raket en az 50-75 YTL arasına çıkar dedim. Müdür de Büyük Şehir Belediyesi ile görüştüğünü ve belki onlardan raket bulabileceği söyledi. Bende eğer yardımcı olamazlar ise bende sizin adresinizi aldığımız foruma yazar ve bu genç arkadaşlar için kendi yazıştığımız grupla birşeyler ayarlamaya çalışırım diye belirttim. O sırada binanın çeşitli kademelerine inşaat işleride yaptırılacağını konuştuğumuzdan belki de ilk başka gençlerimizin masa tenisi öğrenmesi sıcak gibi görünse de daha sonra oluşan yoğunluktan ilgilenemedi. Bilgi de vermeyince şu aşamada soğuk baktığını düşünerek tekrar görüşemedim.

Ama ilgilenen arkadaşlar var ise şimdiden kendi aramızda bir kampanya yapar ve elimizde kullanmadığımız raketleri oraya gönderebiliriz. Daha doğrusu bunu da teklif etmiştim ama tekrar beni aramayınca size soramadım. Çünkü masa tenisi oynamak için bir odayı bozmayı ve burada oynatmayı düşünüyorlardı. Eğer inşaat çalışmalarında en azından ufak çaplı bir salon düşünüyorlarsa belki de bu sebeple erteledi.

Yine de gidip görüşmek isteyen olursa memnun kalırım hatta dediğim gibi yardımcı olmaya çalışırım. Çünkü oradaki her genç içimizden biri...

Sevgiler,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettin Bey yine basarm1ss1n1z cabalar1n1z icin tebrik ederim sizi, istanbulda olsayd1m kesin yan1n1dyad1m ve baslam1st1k antremanlara. Ama muhakkak bir arkadas1n yard1mc1 olacag1na eminim. forumdaki arkadaslar1n hepsi duyarl1 vakt1 ve ili müsait herkesin yapmak isteyecegine eminim. Ben bu gönüllülük isini Cocuk esirgeme kurumu olmasada, üstlendim biraz da olsa Eskisehirde.Herkese iyi günler,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Benim eşşek kardeşimin ilgi göstermediği bir raket var rus tahta - butterfly cermet ve bir çin lastiği. Tahta dengeli sıfır kilometre ve allround.

İstenirse gönderirim. Gerekirse buna yakın özelliklerde daha fazla raket de bulabilirim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim eşşek kardeşimin ilgi göstermediği bir raket var rus tahta - butterfly cermet ve bir çin lastiği. Tahta dengeli sıfır kilometre ve allround.

İstenirse gönderirim. Gerekirse buna yakın özelliklerde daha fazla raket de bulabilirim...

Tamur. Saadettin i ara ya da mesaj at o bulduğun raketler için. O yöneticiyi tanıyor anlattığına göre.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar eğer öyle bir oluşuma gidebilirsek iyi olur. Ellerinizde kullanılmayan tahta, lastik neler var bilemiyorum ama amacım onlara 4 ila 8 arası komple raket hazırlamak. Bunu sizlerin aracılığınızla mı yaparım yada bizim şirketle mi yaparım bilmiyorum ama eğer kullanmadığınız şeyleriniz varsa yine de bana gönderebilirsiniz. Çünkü bizim Ligimizde ve Derneklerimizde kullanmadığımız malzemeleri Doğu ve Güneydoğu'ya gönderiyoruz zaten. Oradaki çocukların ne internete girmeye nede raket bulmaya şansları var. Okuyacak okul bulsunlar yeter ama madem okulu buldurduk diyebileceğimiz yerler var o zaman bir masa birkaç rakette göndermeye çalışıyoruz.

Bu sene daha başlamadık ama isteyen olursa bana mesaj atsın ilgililerine teslim ederim.

İlgilenen arkadaşlar mesaj atsın bende masatenisi.org adına bağışta bulunurum. Hatta federasyondan bir teşekkür yazısı falan kaparsak çokta cafcaflı olur vesselam...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bildiğiniz üzere ülkemizdeki en büyük sorunlardan biri işsizlik.Çocuk esirgeme kurumundaki kardeşlerimde ordan çıkarıldıklarında bu sorunla karşı karşıya kalacaklar.(Hepsi değil tabii.)Bana kalırsa bu ülkenin daha fazla bütün gününü kahvede geçiren insana ihtiyacı yok.Neden Türkiye'den bir Boll, bir Waldner çıkmasın?

Ne yazıkki ben İstanbulda değilim.Ayrıca bu işe yardımcı olabileceğim maddi, manevi kaynağım yok.Ama mutlaka içiizde bunu yapabilecek birileri vardır.Lütfen bu yazıyı boş geçmeyin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 61 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..