Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yummuşacık Lastik?

Mertcan ÜREK

Recommended Posts

Tekniğimi oturtmak ve bu oyunu biraz daha iyi oynamak için yumuşacık süngerli solüsyon etkili bi lastik arıyorum.... Tercihen pek hızlı olmasın istiyorum zira off cr'nin(pek başlangıç tahtası değil ama :D: ) üstüne çift yüz takacağım ve başlangıç kombisi olarak kullanmak istiyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence Carbo Sound alsan daha iyi olur hisli yumuşak 2.0 var zaten fast-spinde

Hem stiga tahta ve stiga lastikler ile daha iyi randıman alırsın diye düşünüyorum :B:

Sevgiler..

Öncelikle teşekkürler...

Ama carbo sound solüsyon etkili bi lastik değil öyle olsa kesinlikle onu alırdım....

selamlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nimbus sound, platin soft yumuşacık ve hızlı lastikler ama bence hızlı lastik alacağına biraz daha yavaş ve daha kontrollü lastik düşünsen daha iyi olur, mesela jo silver veya daha yavaşı f3

senin için söylemiyorum '' hızdan önce oyun hakimiyetinizi artırmalı ve topu daha çok masada tutmalısınız, top masada kalmadığı sürece teknik çok fazla gelişmez, bu yüzden kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar çok hızlı olmayan iyi kontrollü lastikler kullanmalı, zamanı geldiğinde kombin zaten beni hızlandırmalısın der''

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

platin soft da iyi bir seçim olurdu...

Turushan abi ve ozan abi öncelikle sizlerede teşekkür ederim...

Nimbus sound tibharın lastik yumuşaklık cetvelinde en alt sırada ve 2.0 mm işime yarar gibime geliyor ama hızlı olası biraz dezavantaj...

Platin soft yumşaklık olarak nasıldır bilmiyorum ama donic yumusak+ demiş ben ise yumuşak- veya en fazla yumuşak istiyorum. Çok hızlı değilse, kontrollüyse ve dayanıklı ise alabilirim.. biraz daha bilgi verebilirseniz menmun olurum....

Teşekkürler....

Selamlar....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turushan abi ve ozan abi öncelikle sizlerede teşekkür ederim...

Nimbus sound tibharın lastik yumuşaklık cetvelinde en alt sırada ve 2.0 mm işime yarar gibime geliyor ama hızlı olası biraz dezavantaj...

Platin soft yumşaklık olarak nasıldır bilmiyorum ama donic yumusak+ demiş ben ise yumuşak- veya en fazla yumuşak istiyorum. Çok hızlı değilse, kontrollüyse ve dayanıklı ise alabilirim.. biraz daha bilgi verebilirseniz menmun olurum....

Teşekkürler....

Selamlar....

nimbusun bi çeşidini görmüşlüğüm var bana çok hızlı gözükmedi.. uyum sağlarsın gibi düşünüyorum imzandaki ekipmana göre...bryce tan hızlı değil sanırım hemde en yumuşağını düşünüyorsun sorun olmaması lazım...ömür olarak yorum yok ama benim torpedo da kenardan dökülme kopma oldu 5. ayda ortalarda bi değişiklik gözükmüyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tekniğimi oturtmak ve bu oyunu biraz daha iyi oynamak için yumuşacık süngerli solüsyon etkili bi lastik arıyorum.... Tercihen pek hızlı olmasın istiyorum zira off cr'nin(pek başlangıç tahtası değil ama :D: ) üstüne çift yüz takacağım ve başlangıç kombisi olarak kullanmak istiyorum...

Donic F3 Big slam tam aradığın lastik olabilir.Hem çok yumuşak,hem soüsyon etkili,hemde çok kontrollü bir lastik.Kalınlığına artık sen karar ver.Bu lastik silver ve platine göre çok daha kontrollü ve yumuşaktır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biraz daha arştırma yaparak nimbus sound'un, rookie dtecs'den daha yavaş daha yumuşak daha spinli olduğu yönünde bi yargıya vardım bu nedenle nimbus sound istediğim lastik olabilir 2.0 mm kullanmak istiyorum... Bir nedende bildiğim kadarı ile tibhar diğer markalara göre daha yumuşak lastikler üretiyor ki nimbus sound tibhar'ın en yumuşak lastiği alınır diye düşünüyorum..... :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biraz daha arştırma yaparak nimbus sound'un, rookie dtecs'den daha yavaş daha yumuşak daha spinli olduğu yönünde bi yargıya vardım bu nedenle nimbus sound istediğim lastik olabilir 2.0 mm kullanmak istiyorum... Bir nedende bildiğim kadarı ile tibhar diğer markalara göre daha yumuşak lastikler üretiyor ki nimbus sound tibhar'ın en yumuşak lastiği alınır diye düşünüyorum..... :D:

Nimbus Sound Rookie'den hissedilir sekilde hızlı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben yaklaşık olarak her topa spin atmak istiyorum, spin atarken güç vermek önemli değil benim için çok güçde harcaya bilirim önemli olan kontrol... Bu lastiklerle mekanik spin atacağım için 1.8 lastik düşünmüyorum ((hazersporda big slam'ın 2.0 mm kalmamış max da tercihim değil)) ve ayrıca yüzeyi bryce gibi gergin ve kalın lastikleride istemiyorum ((top kontrolünü çok zorlaştırıyorlar)) İmpuls speed aradığım lastik olabilir... Ama diğer seçenekleride düşünmek istiyorum (( sonradan pişman oluyorum :D: )) Bu yüzden bana bu lastikler hakkında biraz daha detaylı bilgiler verirseniz sevinirim...

Teşekkürler...

Selamlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...

Bir arkadaşım başlangıç olarak çok hızlı ekipmanlar aldı ve şu an hızını azaltmak istiyor. Şöyle yumuşak rahat spin çekilebilen ama çok da yavaş olmayan bir lastik arıyorum onun için. Donic F3 uygun mudur? Değilse önerileriniz nelerdir.?.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..