Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lastik Değişikliği(Nimbus Soft+roxon450)

Guest 41zoradam41

Recommended Posts

lastiklerimi değiştirmeyi düşünüyordum birçok lastik hakkında yorum sordum forumu meşgul etttim fast spinden bir görevliyle konuşana kadar sürekli karar değiştiriyordum ama onla konuştuktan sonra bh e nimbus soft fh e roxon 450 almaya karar verdim diyebiliriz andro kullanan birini tanımıyordum ama görevli teknolojisinin çok yeni olduğunu nimbus ve androdan memnun kalacağıma garanti verdi hepsini denediğini ve şuan bunlarla oynadığını söyledi.Buttefly ın verilen paralara değmedini söyledi.Ben de bir kaç araştırma yaptım ve bu lastikleri denemeye karar verdim ama bunlarla oynayan ya da bilenler varsa yorumlarınızı bekliyorum özellikle g2fx den sonra bunlar nasıl olur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Ömer Faruk Yılmaz
1 kendi sattığı markayı neden kötülemis acaba

2 roxon u denedim g2fx ten çok hızlı gelebilir ama alısınca güzel lastik baya atıyor orta sert süngeri var ama başında alışıncaya kadar kontrolsüz kalabilir

1. dürüstlük ve 41zoradam41 in iyiliği için :D:

2. evet haklısın Nurullah hoca da senin dediğin durumdan bahsetmişti .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşım o lastikleri almadan önce bir anlamaya çalışalım, şu an kullandığın ekipman nedir, neden yeni almayı düşünüyorsun, oyunun hakkında bilgi verirmisin??

önerilen lastikler çok hızlı lastikler, iyi düşünmeden almaya karar verirsen kısa zamanda yine değiştirmek durumunda kalabilirsin, boşa giden paralar ve zaman, para geri gelebilir ama zamanı nasıl geri çevireceksin, sonra bu da olmadı yenisi, bu da olmadı yenisi derken bir bakmışsın ki zaman uçup gitmiş. bilmem anlatabildim mi???

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşım o lastikleri almadan önce bir anlamaya çalışalım, şu an kullandığın ekipman nedir, neden yeni almayı düşünüyorsun, oyunun hakkında bilgi verirmisin??

önerilen lastikler çok hızlı lastikler, iyi düşünmeden almaya karar verirsen kısa zamanda yine değiştirmek durumunda kalabilirsin, boşa giden paralar ve zaman, para geri gelebilir ama zamanı nasıl geri çevireceksin, sonra bu da olmadı yenisi, bu da olmadı yenisi derken bir bakmışsın ki zaman uçup gitmiş. bilmem anlatabildim mi???

41 zoradama en güzel öneriyi emre imamoğlu yapmıştı, kendi raketine alışması yönünde. İllede değişiklik yapacaksa bence lastik yerine tahtayı değiştirmeyi düşünmeli. Her nekadar tahtasını sevdiğini söylemiş olsada elindeki tahta hızlı. Şöyle all+ yada off- , kontrollu hisli bir tahtaya takmış olsa g2fx leri, belki aradığı şeyi bulmuş olacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aşırı tozlu bir ortamda oynuyorum lastiklerimi alalı 8 ay oldu 2-3 ay sonra değiştirmeyi planlıyorum spinlere alışırken lastikleri masaya çok çarptım ve kenarlarından kopukluklar oldu siyah tarafta ciddi oranda lastiklerimden çok da mutsuz değilim ama ortalama 1 senede değiştirmemi söylediler ve nerdeyse haftada 4-5 gün oynuyorum aşırı tozlu biraz da hor kullandım yıprandılar roxon u çok övdüler ama g2fx den çok hızlı olduğunu söylememişlerdi ben tekrar konuşurum daha yavaş tahtaları da denedim ama sapları ve mağırlıkları konusunda ciddi sıkıntılar yaşadım maze i çevirmek şut atmak çok kolay ele çok güzel oturuyor hızı g2fx gibi kontrolü ve spini daha iyi bir lastik arıyorum ama g2fx de güzel eskidiği için değiştiricem yani sert süngerli lastikler tercihim değil ama

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

fast spinde roxon 450 off- g2fx 0ff gözüküyor roxon450 g2fx den nasıl daha hızlı anlayamadım

şöyle ki;

g2fx butterflya,roxon ise androya ait;bu tip alışveriş sitelerinde her ürün kendi markası dahilindeki bir diğer ürünle karşılaştırılmalıdır;ürünlerin değerlendirme biçimleri markadan markaya farklılık göstermektedir.

örnek;

Stiga Hybrid Wood >>> Hız 129 Kontrol 63

Boll TRI CARBON >>> Hız 11 Kontrol 6,8

saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben fast spinde ekipman konusunda konuşulan biriyle telefonla konuştum ve bu lastikleri kullandığını nimbus ve roxon 450 nin g2fx vb lastiklerden çok yeni ve iyi bir teknolojisi ve çok daha iyi lastikler olduğunu söyledi tavsiye etti ve çok emin bir şekilde garanti verdi ayrıca bungeeve mambo h hakkında da iyi yorumları vardı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben fast spinde ekipman konusunda konuşulan biriyle telefonla konuştum ve bu lastikleri kullandığını nimbus ve roxon 450 nin g2fx vb lastiklerden çok yeni ve iyi bir teknolojisi ve çok daha iyi lastikler olduğunu söyledi tavsiye etti ve çok emin bir şekilde garanti verdi ayrıca bungeeve mambo h hakkında da iyi yorumları vardı

O zaman yeni lastikleriniz şimdiden hayırlı olsun. Attığınız her top masayı bulsun. Güle güle oynayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..