Jump to content
Masatenisi.org Forum

Video Montaj Serisi (No:1 Joo Se Hyuk-timo Boll)

erenarik

Recommended Posts

Geçenlerde aklıma bir fikir geldi..Bu izlediğimiz oyuncular bizim gibi içlerinden maç sırasında konuşuyolardır şüphesiz..Bir uygulama yapayım dedim.. Ve ilk deneme olarak kurban Timo boll u seçtim.. İleride inşallah daha iyileri olacaktır..(ses filtreleriyle ilgili sorundan dolayı ses yok..ama gerekte yok zaten )

Umarım begenirsiniz

TİMo-Joo

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Ömer Faruk Yılmaz

Eline sağlık güzel olmuş... Hani ralli videolarının vazgeçilmezi varya bir tane 49 kere gidip geliyor top, sayıyı alınca maçı almış gibi seviniyorlar; ona eklersen bu tür konuşmaları çok güzel olur...

Selamlar ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eline sağlık güzel olmuş... Hani ralli videolarının vazgeçilmezi varya bir tane 49 kere gidip geliyor top, sayıyı alınca maçı almış gibi seviniyorlar; ona eklersen bu tür konuşmaları çok güzel olur...

Selamlar ...

bence timo boll ün kurban olduğu yegane videodur :D: koji matsushita resmen makara yapmıştı timo ile :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hımm bunu öğrendiğim iyi oldu..bazı videolarda timo boll-koji matsushita diye geçiyor ondan yanıldım..ama olsun sonuçta adamın yaptığı savunma dünya masa tenisi tarihine adını altın harflerle kazıdı bence..izleyen herkeste hayranlık uyandıran bi videodur..ama herkes sayıyı kaybetmesine rağmen çinli sporcuyu alkışlar o videoyu izledikten sonra..benim içinde durum böyledir.. :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 55 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..