Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lutfen Yardim Edin

Guest mert

Recommended Posts

911'i ara diyecektim ama ABD olmadığımı farkettim.Ben sana en iyisi bir can simiti atayımda diğer arkadaşlar seni güvenli bir alana çekiversin.Bu spor insanları LÜTFEN YARDIM EDİN'e kadar götürüyor demekki..

Aslında iyi bir başlık, yöneticilerimizden Acil Çağrı ve Ambulans Hizmetleri köşesinide açmasını istiyelim o zaman.Ortam kırıtikleştimi ne..!

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selim abi aynı şeyleri düşünmüşüz valla...

Bora, yine kendimi ateşe atıp, arkadaşa yardımcı olmaya çalışırdım ama

durumunu çok yüzeysel anlatmış arkadaş. Bütün forumu baştan yazmam lazım cevap olarak.

Ayrıca ikametgah aslı, lisans fotokopisi, TC kimlik no, vergi no, gelir beyannamesi, yurtdışından alışveriş yapmayacağına dair taahhütname, savcılıktan temiz kağıdı, ÖSS ye girecekse velisinden imzalı dilekçe, fotoğraf, neden masa tenisi konulu 2 sayfalık kompozisyon... Bütün bu evrak tamamlandıktan sonra numaramatikten bir sıra numarası alınacak. Çünkü herkes stiline uygun raket arıyor. Yoğunluk fazla. En az iki ay sonrasına gün verebiliyoruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selim abi aynı şeyleri düşünmüşüz valla...

Bora, yine kendimi ateşe atıp, arkadaşa yardımcı olmaya çalışırdım ama

durumunu çok yüzeysel anlatmış arkadaş. Bütün forumu baştan yazmam lazım cevap olarak.

Ayrıca ikametgah aslı, lisans fotokopisi, TC kimlik no, vergi no, gelir beyannamesi, yurtdışından alışveriş yapmayacağına dair taahhütname, savcılıktan temiz kağıdı, ÖSS ye girecekse velisinden imzalı dilekçe, fotoğraf, neden masa tenisi konulu 2 sayfalık kompozisyon... Bütün bu evrak tamamlandıktan sonra numaramatikten bir sıra numarası alınacak. Çünkü herkes stiline uygun raket arıyor. Yoğunluk fazla. En az iki ay sonrasına gün verebiliyoruz.

Ongun Vizeyi kaç aylık veriyorsun ... Pahalımı...!!!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben oyun stilime gore raket ariyorum,genelde spinli oynarim falso veririm acaba bu stile gore hangi raketler isime yarar ve fiyatlari ne kadardir?

yardimlariniz icin simdiden tesekkurler

Saygıdeğer Arkadaşım

Kusura bakma biraz abarttık,biz UPS takımı biraz karikatür gibiyiz bazı yazılara farklı bakıyoruz.Bir suçumuz varsa affola..

Forumda malzeme konusunda seni bilgilendirecek o kadar çok arkadaş varki yazını görmemiş olabilirler.En kısa zamanda sana bilgi vereceklerine emin olabilirsin..

Masa Tenisi günlerin bol olsun..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben oyun stilime gore raket ariyorum,genelde spinli oynarim falso veririm acaba bu stile gore hangi raketler isime yarar ve fiyatlari ne kadardir?

yardimlariniz icin simdiden tesekkurler

arkadasim,

her hangi masa tenisi markadan bir allround tahta vede 2 tane lastik.Yani o kadar zor degil.Eger simdiye kadar basit ve ucuz raketlerle oynadiysan 2 tane varispin lastik isini görür.Biraz daha hizli istersen 2 tane sriver fx de bu allround tahtaya yapistirabilirsin.Fiyati her halde 150 YTL yi bulur.Ama az kullanilmis yari fiyatinada bu forumdaki arkadaslardan bÿle bir raket bulabilirsin

kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 87 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..