Jump to content
Masatenisi.org Forum

Joola Carbon Swe

Recommended Posts

merak eden arkadaşlar için tahta hakkında biraz bilgi vermek istedim, yaklaşık 1 aydır kullanıyorum, işçilik olarak gerçekten mükemmel bir tahta, çok ağır değil, yaklaşık 85 gr ve sert bir yapısı var, off sınıfında olmasına rağmen bana göre daha hızlı bir tahta, kullandığım lastiklerle mükemmel uyum sağladı diyebilirim, benim en dikkat ettiğim özellilerden birisi masadan açılınca verdiği performans, ne kadar açılırsanız açılınca kesinlikle güç ve kontrol kaybetmiyor, top hissiyatı çok iyi olmasa da sc - hybrid arası gibi birşey diyebilirim,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merak eden arkadaşlar için tahta hakkında biraz bilgi vermek istedim, yaklaşık 1 aydır kullanıyorum, işçilik olarak gerçekten mükemmel bir tahta, çok ağır değil, yaklaşık 85 gr ve sert bir yapısı var, off sınıfında olmasına rağmen bana göre daha hızlı bir tahta, kullandığım lastiklerle mükemmel uyum sağladı diyebilirim, benim en dikkat ettiğim özellilerden birisi masadan açılınca verdiği performans, ne kadar açılırsanız açılınca kesinlikle güç ve kontrol kaybetmiyor, top hissiyatı çok iyi olmasa da sc - hybrid arası gibi birşey diyebilirim,

merhaba;bu tahtayı boll tri carbonla karşılaştırabilirmisiniz, almayı düşünüyorumda.

selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

boll tricarbonla uzun bir dönem oynadım, kıyas yapacak pek bir tarafı yok, tricarbon çok hızlı ve dengesiz bir tahta, rahat kullanabilmen için üst düzey oyuncu olman lazım, tekniğin çok iyi olsa bile o paraya çok daha uygun tahta alabilirsin, tavsiye etmiyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..