Jump to content
Masatenisi.org Forum

Def Tahtalar Hakkında Biraz Bilgi +lastik

Guest ktm

Recommended Posts

se hyuk joo ve ülkedaşlari atak-defansci dişiler young mi park ve kyung ah kim, diode ve (diode türevi) joo se hyuk tahta kullaniyorlar..hepsi de bekendlerinde topu tutan, süngerli uzun pütürlü, forhendlerindeyse tackifire drive ve hammond pro alfa gbi spinli,orta hizli 1.7,1.9mm lastikler kullaniyorlar..genellikle masadan uzak ve cok uzakta oynuyorlar...çok çok çok koshuyorlar..özellikle joo bekent kestikten sonra chok sık forhend kontra spin yapiyor...joo tahta,özellikle bu sistem oyun için..her iki tarafta da topu masa seviyesinin altında ve uzakta kesiyonguz..def'ten daa çok, tahta, hafif vurushlarda all-,all gibi olan,içi sert, 90 grmlik, geniş yüzeyli, all+,off - bi tahta...çok rahat spin yapılıyir...özellikle uzak mesafeden çok rahat spin yapılıyor...

çoğunlukla, tackiness C veya C2 kullanan, klasik defansçı tabir edilip, daha az atak, kırk yılda bir kontraspin yapan oyuncular joo se hyuk'tan daha az atan tahtalar kullanıyorlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

se hyuk joo ve ülkedaşlari atak-defansci dişiler young mi park ve kyung ah kim, diode ve (diode türevi) joo se hyuk tahta kullaniyorlar..hepsi de bekendlerinde topu tutan, süngerli uzun pütürlü, forhendlerindeyse tackifire drive ve hammond pro alfa gbi spinli,orta hizli 1.7,1.9mm lastikler kullaniyorlar..genellikle masadan uzak ve cok uzakta oynuyorlar...çok çok çok koshuyorlar..özellikle joo bekent kestikten sonra chok sık forhend kontra spin yapiyor...joo tahta,özellikle bu sistem oyun için..her iki tarafta da topu masa seviyesinin altında ve uzakta kesiyonguz..def'ten daa çok, tahta, hafif vurushlarda all-,all gibi olan,içi sert, 90 grmlik, geniş yüzeyli, all+,off - bi tahta...çok rahat spin yapılıyir...özellikle uzak mesafeden çok rahat spin yapılıyor...

çoğunlukla, tackiness C veya C2 kullanan, klasik defansçı tabir edilip, daha az atak, kırk yılda bir kontraspin yapan oyuncular joo se hyuk'tan daha az atan tahtalar kullanıyorlar...

Bizim tahta limuzin ise ,joo se hyuk nedir..?İşin gerçeği Nittaku def 'i kıyaslarsan joo ile hangisi daha yavaş..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

valla Joo tahta şöyle bi tahta... 10 üzerinden değer verirsek bence...

Hız 8

Kontrol 8

Hissiyat 7

Yani tam bir all+-.\

Yani bu tahta yeni jenerasyona göre def , eski jenerasyona göre bildiğimiz büyük kafalı atan bir tahta kısacası.Guruba tahtalardan farkı ne ki.? Modern Defance mı..!!!!!!

KTM

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tahta

Butterfly Defence II

Butterfly Matsushita Pro Special (Def olarak sunuluyor ama daha çok ALL + gibi)

Butterfly Matsushita Pro A (Yeni Üretim)

Nittaku Shake DEF

Nittaku Vioncello

Ben bu tahtalar üzerinde bilgilenmek istemiştim ama sadece joo se hyuk tahta bilgisi geldi.Birazda benim yoğunlaşmak istediğim tahtalar üzerinde değerli bilgilerinizi ve yorumlarınızı alabilsem daha iyi olmazmı..! Mümkünse bu tahtalardan bir veya bir kaçını kullandıysanız yorumlarınızı beklerim..

Sakın limuzin demeyin hala daha arabanın kapısını açmakla uğraşıyorum ,içine bir girsem sizlere nasıl kullanılacağını detaylı bir şekilde anlatacağım, ama bendeki anahtar uymadı heralde..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 57 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..