Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dhs Hurricane Hao

Guest akii

Recommended Posts

bu tahtayı kullanan var mı? Hız 11,5

Kontrol 10,5

bu rakamların gerçekliği nedir. hem bu kadar hızlı hem de kontrollü olabiliyor mu. bryce speed fx lastiklerim var bu tahtayı almayı düşünüyorum ne dersiniz? teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hao tahtayı 3-4 aydır kullanıyorum ve oldukça memnunum, sapı ele iyi oturuyor ve kaliteli yapılmış. Kontrolu oldukça yüksek. Hızı dersen; fazla tahta denemediğimden karşılaştıramıyorum ancak forumdan okuduğuma göre Of+++ değerinde değil, Of- değerinde imiş. Bana fazlasıyla yetiyor.Tahta olarak gönül rahatlığıyla tavsiye ederim, daha iyisi var mı dersen mutlaka vardır. Zaten iyi ekipmandan öte uygun ekipman ilkesini dustür edinirsen oyundan daha fazla zevk alırsın.

Saygılar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

ben kullanmadım ama şimdiye kadar tüm tahtaları denemiş bir arkadaşım en son olarak hao'yu denemiş ve abartılı bir tahta olduğunu söylemişti, hızlı değil kontrollü bir tahta, aradığın bu ise seni tatmin eder, bence bu paraya deymez

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..