Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tibhar Sinus

Recommended Posts

terfilerden sonra tibhar sinus almıştım, alalı yaklaşık 1 ay bile omadı, toplasan 10 antrenman ancak yapmışımdır, çok kaliteli bir lastik, bryce'dan daha hızlı, daha spinli, daha kontrollü, mükemmel ses veriyor, mükemmel hücum gücü sağlıyor.

ancak henüz 1 ay bile geçmeden lastiğin topla buluşma noktasında garip bir deformasyon başladı, en kalitesiz lastiklerde bile uzun sürede gerçekleşen bu durum sinus'da hemen gerçekleşti ve lastikten soğumama neden oldu.

sinus kullanıp da böyle bir durum yaşayan var mı acaba?????

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benzer olayı 'speedy spin tuned' lastiğinde ben yaşamıştım. lastik japonyadan havasız torba içinde getirilmiş. yapıştırıldıktan 1 gün sonra kendiliğinden tahtadan ayrıldı ve üzerinde çatlaklar oluşmaya başladı. şuan kullanılamaz halde duruyor. aylarca havasız ordamda dışa bükük şekilde duran bir lastik, ateşle barutun yan yana gelmesindeki tepkiyi verdi resmen. burada büyük bir mühendislik hatası sözkonusu sanırım =)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben de birkaç ay önce speedy spin tuned almıştım, hybride su bazlı ile yapıştırıp kesmiştim, fh lastiği olarak çok çok kötü performans aldım, söktüğümde lastik ufacık kaldı, yüzeyi anormal bir hal aldı, tahtaya yapıştırınca tekrar yüzeyi düzeliyordu, ancak sinusdeki olay daha farklı, sinus'de topun temas eden yüzeyinde deformasyon gelişti, kırmızı kullanıyorum, üzeri kırmızının farklı bir tonunda değişik görünüm aldı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben de birkaç ay önce speedy spin tuned almıştım, hybride su bazlı ile yapıştırıp kesmiştim, fh lastiği olarak çok çok kötü performans aldım, söktüğümde lastik ufacık kaldı, yüzeyi anormal bir hal aldı, tahtaya yapıştırınca tekrar yüzeyi düzeliyordu, ancak sinusdeki olay daha farklı, sinus'de topun temas eden yüzeyinde deformasyon gelişti, kırmızı kullanıyorum, üzeri kırmızının farklı bir tonunda değişik görünüm aldı

Performansında değişim yoksa çok takmayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

terfilerden sonra tibhar sinus almıştım, alalı yaklaşık 1 ay bile omadı, toplasan 10 antrenman ancak yapmışımdır, çok kaliteli bir lastik, bryce'dan daha hızlı, daha spinli, daha kontrollü, mükemmel ses veriyor, mükemmel hücum gücü sağlıyor.

ancak henüz 1 ay bile geçmeden lastiğin topla buluşma noktasında garip bir deformasyon başladı, en kalitesiz lastiklerde bile uzun sürede gerçekleşen bu durum sinus'da hemen gerçekleşti ve lastikten soğumama neden oldu.

Benim sinus'de de çatlak oluştu ama ilerlemiyor. Herhangi bir renk değişikliği yok

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...

yaklasık iki aydır fh kırmızı sinüs max kullanıyorum hiçte sizin dediğiniz sorunlarla karsılasmadım belki hocam lastiklerle ilgili uretim problemi olabilir sinüsü ilk aldığımda hic hosuma gitmemişti ama simdi cok hosuma gidiyor aldığımda yapıskanlı kagıt ile yapıştırdım hala o durumda rahatlıkla oynanıyor ki ben daha önce sürekli lastik söküp takan birisydim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende TIBHAR NIMBUS SOFT lastiğinde aynı sorunla karşılaştım ve oynarken ter damlayan yer kararıyordu.

PRİMORAC CARBON OFF+

fh&bhBOOST TC MAX

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 51 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..