Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bursada Masatenisi

Recommended Posts

merhaba Eren, bursadan 3-4 arkadaş forum buluşmasına biz gittik.. bursadan başka gelen olmadığını düşünüyorduk.. 1. gün oynama fırsatımız oldu. ancak arkadaşların talebi üzerine 2. güne kalamadık.. ben şahsen kalmayı çok isterdim maalesef çoğunluğa uymak durumunda kaldım.. forum buluşması oldukça keyifli bir ortamdı.. tekrarını bekleyeceğiz..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oynamaya pek zamanımız olmuyor, ancak fırsat bulduğumuzda çalıştığımız firmada 4 adet masa var, biz de orada oynayabiliyoruz.. şöyle izmiryolu veya mudanya yolu taraflarında uygun bir spor salonu olsa harika olur ama maalesef bildiğimiz kadarı ile yok..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de oynayacak yer ve oyun arkadaşı sıkıntısı çekenlerdenim.

İşyerimdeki tek masayla ve Gülbahçe'de Erbol Spor Tesisleri'ndeki dar alandaki masalarla idare ediyoruz arkadaşlarla.

Bursa'da Erbol dışında bir yer duymadım, görmedim, bilmiyorum halka açık olan.

Kurumlar şampiyonasında gördüğüm masaları nereye saklıyor acaba il müdürlüğü?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
Guest Muhammet Öztürkoğlu

Bursa'da kurumlara arası bir turnuva oluyor sanırım. ancak ne zaman olur, nerde olur, nasıl katılınır bilginiz var mı.

ben çalıştığım firma adına takım olarak katılmak istiyorum. bilgisi olan varsa lütfen aydınlatsın.

çok teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bursa'da kurumlara arası bir turnuva oluyor sanırım. ancak ne zaman olur, nerde olur, nasıl katılınır bilginiz var mı.

ben çalıştığım firma adına takım olarak katılmak istiyorum. bilgisi olan varsa lütfen aydınlatsın.

çok teşekkürler

Muhammet merhaba, biz gecen sezon bursa kurumlar 1. liginde EKENT olarak mucadele ettik Gökhan arkadasla beraber ve bir ust lige ciktik. onumuzdeki sezon ne zaman baslayacak tam bilmiyoruz,ogrendigimizde sana da soyleriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
Muhammet merhaba, biz gecen sezon bursa kurumlar 1. liginde EKENT olarak mucadele ettik Gökhan arkadasla beraber ve bir ust lige ciktik. onumuzdeki sezon ne zaman baslayacak tam bilmiyoruz,ogrendigimizde sana da soyleriz.

bende bursadayım ama kısıtlı bi sürei bildiğiniz bir yer varsa bende katılabilir miyim?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 weeks later...

Bende Bursa/Mudanya'da oturuyorum.Siteye yeni üye oldum ve ilk okul 1. sınıftan beri masatenisi aşığıyım.Masa tenisi benim hayatımın bir parçası oldu.DSİ Nilüfer Sporda 5 Sene profesyonel masa tenisi oynadım.Mudanya'ya taşınınca masatenisi hayatıma biraz ara verdim ancak tekrardan başlamak istiyorum.Bursa'da Yunus Emre İlk Öğretim Okulunda okurken Bursa birinciliğim olmuştu ve Türkiye 5. si olmuştum turnuvalarda.Çok parlak bir kariyerim vardı ancak ailemin taşınma kararı yüzünden kariyerime ara vermek zorunda kalmıştım tekrardan bu sevdam haline gelen masatenisine devam ediyorum.Mudanya'da AHMET RÜŞTÜ lisesi'nde sıkı antremanlarla tekrardan eski formuma kavuştum.Şu an okulun masa tenisi takımının takım kaptanıyım. Bursa'da olan her türlü masatenisi aktivitesine katılmak ve sizin gibi güzel dost ve abilerimle tanışmak isterim.Mail adresim edip662@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...
  • 1 year later...

Topiğin son mesajının üstünden 2 yıl geçmiş...

Herhangi bir gelişme var mı?

Masa tenisi oynanabilecek yeni mekan/salon açıldı mı?

Bilgilendirecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..