Jump to content
Masatenisi.org Forum

Xiom

Guest CaNnNn

Recommended Posts

Nıhat Abiler (fast-spin) konusuyordu Xiom Turkiye distributorlugunualmışlar, imza atmışlar falan, hangi xiom ürünlerini getirsek acabaTurkiye de satılır diye tartışıyorlardı. Kulak misafiri oldum vemasatenisi.org a böyle bir konu başlatarısak belki faydası olur vesporcuların istediği malzemeleri getirmiş olursunuz dedim. Şansını denedediler. Xiomtt.com sayfasından bakıp özellikle hangi lastik ve tahtlarıTürkiyede görmek istersiniz? Hepsi çok özellikli ürünlere benziyor fakat bilhassa şu ürünü gelsin Türkiyeye diyeceğiniz birşey varmıdır?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben amadeus diye bir tahtasını biraz önce merak uyandırdı bende

TsuBasa forum da bazı tahtaların değerlendirmelerinin yapıldığı bir siteyi öneriyor ( http://cafe.daum.net/hhtabletennis) Korece olan sitede küçük bir ingilizce bölüm de var; english contents bölümü solda. Gerçi 4 tahta hakkında tam kapsamlı bir değerlendirme var (Xiom AMADEUS, Stiga OPTIMUM SYNC Xiom STRADIVARIUS ve Tibhar LUCJAN BLASZCZYK). Ancak bunu yaparken bir çok tahtalarla karşılaştırmalar da bulunuyor grafiklerde (TBSS, M. Maze, Acoustic, vb). Bana da çok enterasan ve ilginç geldi. Uzun sözün kısası Amadeus la ilgili detay bilgiler orada.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Xiom ' un T shırt lerine bittim resmen . Özellikle Zeta Shırt ün Polo veChn modeline. Olay bu'dur işte ... Nihat hocam hadi Cem kardeşimlede konuşup şu işi halledin yahu:):)::) Ölmeden şu tshırtlerdende bir iki giyelim:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 50 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..