Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hangi Markanın Tekstil Ürünlerini Kullanıyorsunuz..?

Guest ktm

Recommended Posts

Hep tahta ve lastik o konuları hala anlıyamadım.

Birazda giyim desek.Hangi markanın ürünleri daha iyi (izafi sağlam desek),daha gösterişli,daha kullanışlı bu konularda biraz fikir yürütsek.Çorap,şort,t-shirt gibi benzer tektil ürünleri almak istesek ne alacağız nerden alacağız,(niye alacağız--buda işin geyiği).İnternet sitelerinde resimleri görüyoruz ama üzerimizde nasıl duracak onu bilemiyoruz.Örnek aldık bir şort 30 ytl en az 5 ytl nakliye, olmadı geri 5 ytl tekrar ileri 5ytl toplam 45ytl sonuç malı aldık %50 fazlasına benim anladığım bu sizler bu sorununuzu nasıl çözüyorsunuz.?

Bence bu işin şov yanı tekstil olması gerekmezmi. Bizler önce üst başa bakarız(milletçe) çünkü görüntü her zaman önplandadır.Gördüğüm kadarıyla bir tahta iki lastik iyi birşeye yakın(göreceli) 200 ytl ,üstbaş pazar yeri gibi ne ararsan var(benimde kıyafetimde öyle).Birazda imaja yönelsek,biraz güzelleşsek kötümü olur.

İLGİLENENLERE

Geyik bence serbest

Saygılarımla

K.D.V

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben yazlıkta terlikle oynadım kaymayan özel havuz terliği ama masa tenisi oynarken de pak bi rahat oluyor. Kıyafet olarak da penye şort ve polo t-shirt tercih ediyorum masa tenisine özel bir kıyafet almıyorum ama adidas reebok ve and1 markalarının ürünlerini giyiyorum gayet rahatım. Ama prof. olarak oynasaydım bi butterfly takım yapardım kendime

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu engin bilgilerin ışığında ne giyeceğimi şaşırdım desem yalan olmaz en iyisi Türk Milli Takımı deplasman forması olan uçuk (kaçık) mavi formayı alıp giyeyim,hemde güncelleşmiş (sitede çok kullanılan kelime anlamını pek bilmesemde yazdım) olurum.

Kuzum senin adı ne:? KTM hocam

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tişört olarak kullanmadım ama kalite ve görüntü olarak mükemmel olduğunu düşündüğüm, en kısa zamanda takım olarak almayı planladığım yasakanın polo yaka tişörtü, kırmızı, lacivert ve siyah renkleri var. terfilerde İBB takımında görmüştüm hayran kalmıştım, spor ayakkabı olarak nuber one butterfly :lol::D: :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla tekstil konusunda çok marka denedim. Hatta yurtdışına çıktığımda tahta ve lastik yanında en çok rağbet ettiğim bölümdü çünkü Tsu'nunda yazdığı gibi bu tarz şeyleri web sayfasına bakarak değilde birebir dokunarak almakta fayda var.

Li-Ning, Stiga, Butterfly, Donic, Andro, Tibhar, TSP, Yasaka, Gewo, vs.. vs.. kısacası hemen hemen hepsini giydim.

Eğer beğendiklerimle ilgili bir sıralama yapacak olursam;

Eşofman: Stiga, Donic, Tibhar

Pamuklu Tişört: Donic, Gewo, Tibhar, TSP, Yasaka

Polyester Tişört: Li-Ning, Joola, Andro, Donic, Stiga

Şort:Butterfly, Donic

Çorap:Donic, Butterfly

Ayakkabı:Mizuno, Puma, Joola, Stiga, Butterfly

şeklinde olur. Bu denediklerim arasında benim beğendiklerim... ancak aynı markanın yanyana duran birkaç farklı modelini daha deneyebilme şansım olmadı. Belki diğerleri beni daha memnun edebilirdi ama sonuçta bende bütçem kadar alıp deneyebiliyorum. Yani yaptığım istatistik öncelikle göz beğenisi sonra da kullanım beğenisi üzerine oldu. Beğenerek alıp kullanırken memnun kalmadıklarımı listeye eklemedim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla tekstil konusunda çok marka denedim. Hatta yurtdışına çıktığımda tahta ve lastik yanında en çok rağbet ettiğim bölümdü çünkü Tsu'nunda yazdığı gibi bu tarz şeyleri web sayfasına bakarak değilde birebir dokunarak almakta fayda var.

Li-Ning, Stiga, Butterfly, Donic, Andro, Tibhar, TSP, Yasaka, Gewo, vs.. vs.. kısacası hemen hemen hepsini giydim.

Eğer beğendiklerimle ilgili bir sıralama yapacak olursam;

Eşofman: Stiga, Donic, Tibhar

Pamuklu Tişört: Donic, Gewo, Tibhar, TSP, Yasaka

Polyester Tişört: Li-Ning, Joola, Andro, Donic, Stiga

Şort:Butterfly, Donic

Çorap:Donic, Butterfly

Ayakkabı:Mizuno, Puma, Joola, Stiga, Butterfly

şeklinde olur. Bu denediklerim arasında benim beğendiklerim... ancak aynı markanın yanyana duran birkaç farklı modelini daha deneyebilme şansım olmadı. Belki diğerleri beni daha memnun edebilirdi ama sonuçta bende bütçem kadar alıp deneyebiliyorum. Yani yaptığım istatistik öncelikle göz beğenisi sonra da kullanım beğenisi üzerine oldu. Beğenerek alıp kullanırken memnun kalmadıklarımı listeye eklemedim...

Sevgili Saadettin bugünkü yazında en iyi ekipman sıralamasında kulanıcıyı ilk sıraya koymuşsun evet ekipmanın en iyisi kendimizle başlıyor.Bu ekipmanıda en iyi tekstille süslersin, artı bir psikolojik etkide yaratabilir.Masatenisi oynamak sadece en iyi lastik ve en iyi tahta kombinasyonundan geçmiyor.Bu sporda her sporda olduğu gibi görsel kısmını birazda kurcalamak gerekmektedir.Nasıl iyi bir masa iyi bir mekan istiyorsak bizde iyi görünmek zorundayız.Bu işin esasa zevkli kısmı en iyi bayramlıkları giymektir.Ticari kısmına bakarsan bu işe yatırım yapan şahıslarıda hareketlendirir para kazanırlar tekrar bu spora yatırım yapar maliyetler düşer .Hep tahta hep lastik kısır döngüsünden çıkamassak değişen hiç birşey olmaz.Birazda yatırımlarınızı tekstile yapın derim. Herkez iyi oynuyacak diye bir kural yok çünkü daha iyisi var.Birazda görsel olarak iyi olmayı deniyelim, bunuda yapabiliriz sanırım..

Saygılarımla

KTM

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..