Jump to content
Masatenisi.org Forum

Euro2008

turushanovgu

Recommended Posts

valla fatih terimin dönemi kapanmış isviçrede bi numara yoktu bizimkiler bence bireysel haraketlerle işi bitirdiler semihin uçarak attığı kafa tuncayın sol ayakla çıkardığı pas ardanın çalımı ve şut.... şut çarptı girdi ama bence çarpmasa öteki köşeden gol giriyordu en azından ben öyle gördüm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şimdi onlar düşünsün =) inş. çekleri de yenip yola devam ederiz. yunanistan'dan daha iyisini yapabilecek kapasitedeyiz, yeterki isteyelim.

petr cech yaptığı açıklamada türkler iyi oynarsa herkesi yener kötü oynarsa herkese yenilir gibi bir söz söylemiş.....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
Kartlar için af çıkar mı uefa'dan acaba? Yoksa Rıdvan Dilmen mikrofonu bırakıp oynamak zorunda kalıcak.

Fatih Terim'en özelliği geyik yapmıyor öyle yada böyle oynatıyor.Karizmaya baksana gören oynar.Ama bu işin en güzel yanı geyikçileri seyretmek (televizyon yorumcularını),ağızlarında devamlı şans bizden yana rakiplerin topları hep direkten dönüyor sani bizim kalemiz tek direkli ortası yok.Oyuncularımız çatır çatır oynuyor sakatlanıyor, sarı kart (senin dediğin gibi) alıyor.Ben olsam F.Terimin yerine takımı çeker birazda biz geyik yapalımda siz oynayın(tv geyikçilerine) derim.

Öyle atıyoruz olmuyor böyle atıyoruz olmuyor geyikçileri menun edemedik.Bu geyik takımını birazda masatenisinemi yönlendirsek faydası olurmu ki ne..?..!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fatih Terim'en özelliği geyik yapmıyor öyle yada böyle oynatıyor.Karizmaya baksana gören oynar.Ama bu işin en güzel yanı geyikçileri seyretmek (televizyon yorumcularını),ağızlarında devamlı şans bizden yana rakiplerin topları hep direkten dönüyor sani bizim kalemiz tek direkli ortası yok.Oyuncularımız çatır çatır oynuyor sakatlanıyor, sarı kart (senin dediğin gibi) alıyor.Ben olsam F.Terimin yerine takımı çeker birazda biz geyik yapalımda siz oynayın(tv geyikçilerine) derim.

Öyle atıyoruz olmuyor böyle atıyoruz olmuyor geyikçileri menun edemedik.Bu geyik takımını birazda masatenisinemi yönlendirsek faydası olurmu ki ne..?..!!

bence uefa ya "bizde oynatacak adam kalmadı, siz oynayın Almanya ya karşı !" diye sitemde bulunabilirler.o derece yani...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

abi top falan oynadigimiz yok

sabahin 4.30 unda maca bakiyoz

valla ALLAH dualar var ya o da olmasa

cok kotu bir macti kaleyi okudularmi naptilar girmedi bizim kaleye iste

cok sukur gectik te bu seferde ALMANYA bu futbol bu kart cezalilari ve sakatlar bakalim ne olcak

BAKALIM MEVLAM NE EYLER ,NE EYLERSE GUZEL EYLER...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

slaven biliçin verdiği demeçten bir kesiti yazmak istedim ben de.

"buraya gelene kadar Türkiye'den çok daha iyi takımları yendik. türkiyede de bizde de yetenek vardı ama Türkiye'de olup da bizde olmayan birşey vardı ve ben bunu bulamadım" demiş biliç kardeşimiz.

biz söyleyelim dostumuza. iman biliç kardeşim iman. türkiye buralara geldiyse, dünya üzerindeki türklerin duaları ile geldi. nereden biliyorsun derseniz kendimden biliyorum. :) çooook dua ettim milli takım için

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

A Milli futbol takımımıza teşekkür ediyorum... Belki finale çıksak bu kadar konuşulmazdık?

Allahtan mükemmel bir oyunla yenildik, yani almanları eze eze yenildik... İnşallah milli takımımız gelecekteki turnuvalarda adından yine söz ettirir...

Ve inşallah masa tenisi takımlarımızda büyük organizasyonlarda başarılı olmaya başlar... Türkiye güzel günlerin yamacında....

:D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk Yarıda Çok Fena Bastırıyorduk.. İlk Dakikalarda Kazım ın Attığı Sert Şut Direkten Dödü..Sonra Gene Kazımın Attığı Top Direğe Çarpıp Uğur Boralın Önünde Kaldı Gol Oldu.Gerçekten Çok iyi Gidiyorduk İlk Yarı.. Fakat Hakemlerin Hepside Resmen Türk Düşmanı Belliydi BoyLe Olacağı.

Kazanılan Maç Gitti Diyebiliriz:( Olsun Seneye İnşallah Daha İyi :D:alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

almanların 90 da buldukları golden sonra sevinmemeleri herşeyi anlatıyor bence. belli ki takımlar üzerinde fena iz bırakmışız ve müthiş bir korku salmışız. dün 9 eksikle almanyayı sürklase eden takımın taraftarı olmak çok hoş bir duygu. herhalde almanya tarihi boyunca bu kadar sinik oynamamıştır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 52 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..