Jump to content
Masatenisi.org Forum

Solusyonsuz Lastikler

turushanovgu

Recommended Posts

''solusyon gerektirmeyen'' diye tabir edilen lastikler nasıl yapıştırılıyor, sadece tahtaya solusyon sürerek yapışma sağlanabiliyor mu? bu şekilde tam performans alabiliyormuyuz? ürün olarak bu grupta neler var acaba? bilgilendirecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

''solusyon gerektirmeyen'' diye tabir edilen lastikler nasıl yapıştırılıyor, sadece tahtaya solusyon sürerek yapışma sağlanabiliyor mu? bu şekilde tam performans alabiliyormuyuz? ürün olarak bu grupta neler var acaba? bilgilendirecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

valla abi yapıstırma konusunu bılmıyorum ama solusyon gerektırmeyen bı kac lastık bılıyorum...btfly catapult tıbhar nımbus ve tıbhar sınus solusyon kullanımı gerektırmıyor...kendınden zamk etkısı olan lastıkler bunlar...

CATAPULT. Zamk sürmeyi unutun. Catapult ile bu özellik fiyata dahildir. Kendinizi yeni bir spinli atak dünyasına yerleştirin. Catapult'u deneyin ve hayrete düşün. Gözlerinizin ışıldamasını görmek için uzun süreli yoğun bir çalışma içindeydik.

diye not dusmusler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu lastikler içinsolusyon etkisi mi yok, yoksa solusyon gerektirmiyor mu? kullanan deneyimli arkadaşlar nasıl yapıştırıyor acaba?

Bu tür lastikler yasaklardan sonra su bazlı yapıştırıcılarla kullanılmak için üretildi.Özellikleri hızlandırıcı solüsyon kullanmasanızda aynı etkiyi verdiklerini iddia ediyorlar.Bu tür lastikleri eski tip hızlandırıcı sol. da kullanabilirsiniz ama yapıştırmak için hem lastiğe hemde tahtaya sürmek gerekiyor.Diğer lastikler nasıl yapıştırılıyorsa bunlarda öyle yapıştırılıyor.

Donic Coppa Jo gold.silver,platin,desto serisi;Tibhar'ın nimbus ve sinus serisive Butterflyın tenegry si bu tür lastiklerden.Ben Coppa JO gold ve F3 big slam kullandım.Gerçekten memnunum.Devamlı hızlandırıcı zamk kullanmak gerekmiyor.Bir kere yapıştırdınızmı2-3 hafta etkisi sürüyor ama birkere su bazlıyla yapıştırılıp hiç sökülmesse etkisi nasıl olur bilemem.Ligde oynayan arkadaşlarımda kullanıyor onlarda gayet memnunlar.En azından herrgün sök,yapıştırdan kurtulduk diyorlar.Yaklaşık 2 haftada bir yapıştırıyorlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de Donic Coppa Jo silver kullanıyorum. Gayet memnunum.

Tek sorun su bazlı yapıştırıcı zorluk çıkartıyor.

Söküp tekrar yapıştırmadan önce eski yapışkan kalıntılarından kurtulmak zorluyor beni.

Bu yüzden ayda 1 en fazla söküp yapıştırıyorum ( çok az su bazlı hızlandırıcı -> Donic Booster kullanıyorum) .

Platin'i bekliyorum bu arada...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..