Jump to content
Masatenisi.org Forum

Açık Havada Oynanır Mı

Guest suufi

Recommended Posts

arkadaşlar açıkhavada (bahçede) oynamak üzere bir masa alsam. rüzgar, ..vs çok etkiler mi? dışarda oynayan ve tecrübesi olan arkadaşlardan yorum bekliyorum. evimiz bahçeli ve içerde masa için yer yok. ancak iyi havalarda dışarda oynayabilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Açık havada elbette oynayabilirsin ancak masayı rüzgar almayacak bir yere koyman gerekiyor.En ufak bir esinti bile olsa oyunu etkiler.Bu arada masanında dış mekana uygun olması gerekli.Daha uzun ömürlü olur.Birde güneş faktörünü unutmamak lazım.Oynarken güneş gözünü etkileyebilir ve topu görmen zorlaşır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Masa başından ayrılmamak kaydıyla oynanabilir sanıyorum ama ciddi olarak etkileyen çok parametre olduğu için zor gözüküyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar zaten oynamadığımız zamanlar katlayıp üstü kapalı, korunaklı bir yere kaldırırız. ve alacağım masa hepsiburda.com'da altis everest modeli. tavsiye eder misiniz???

arkadaşım aldı altis masasından profösyonel değil tabiki ama iyi yani açık havada hiç tavsiye etmem bende oynamıştım, az rüzgar bile etkiliyor .. :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bahsi geçen sitede ürüne baktım, paketten file çıkmıyormuş, farketmemişseniz bilginiz olsun. İş görür pratik bir file de ortalama 40-50 ytl. Hesaba katmayı unutmayın. Ayrıca indoor masa bu model. Açık hava şartlarına dayanıklı değil demek oluyor bu, elbette kullanmadan konuşmak çok doğru değil ama, adı indoor.

Bir de masa iki ayrı parçadan oluştuğu için çok düz bir zemin olmadığında problem olabiliyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende bir Butterfly top var artık defolu mudur nedir diğer toplara hatta kendinin aynına göre bile ağır kalıyor. Hafif rüzgarda test ettim top hiç etkilenmedi garip walla

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 56 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..