Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kombinasyonum

Guest hıyarlıkızak

Recommended Posts

Guest hıyarlıkızak

Ben BH de de FH de de genelde spin çeken birisiyim yada Antrönürüm söyleme şekliyle ştop yaparım.Kesme fazla yapmam.Geçen hafta antrönürüm tavsiye etmesi sonucu

Stiga Offensive OverSize tahtasını ve Palio CJ8000 lastiğini aldım.

Sizce nasıl??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben BH de de FH de de genelde spin çeken birisiyim yada Antrönürüm söyleme şekliyle ştop yaparım.Kesme fazla yapmam.Geçen hafta antrönürüm tavsiye etmesi sonucu

Stiga Offensive OverSize tahtasını ve Palio CJ8000 lastiğini aldım.

Sizce nasıl??

tahtan çok güzel, lastikler için aynı şeyi söyleyemeyeceğim, ancak hocan sana tavsiye ettiyse düşündüğü birşey vardır,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Stiga oversize tahta ile palio cj8000 serisinin ne amaçla kullanıldğını anlamadım.Tahta hakikaten kaliteli ama lastik bu tahtaya??amaç ???.

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocanın görüşlerine saygı duymak lazım ama söylediğin oyun tarzına göre chop fazla yapmıyorsan drive oynuyorsan yapışkan olmayan orta kalınlıkta (1.9-2.0-2.1) lastikler daha uygun olabilir, çok kaliteli bir tahtayı bu lastiklerle iptal etme derim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest hıyarlıkızak

yorumlar için teşekkür ederim. lastik olarak ne önerirsiniz? bir de tahta lastik alıp yapıştırtabileceğim bir yer war mı İnternet dışı? ya da benim bazı diğer raketlerdeki lastikleri söktürebileceğim?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oyun tarzına göre o tahta üzerine olabilecek en uygun lastik sriver fx 'tir (bu konuda hocana danışmalısın) hem hızlı ve iyi kontrollü hem de kaliteli bir kombin olur,

hazır raketlerdeki lastikleri ben asotonla söküyorum, lastiği alt kısmından biraz kaldırıp araya damlalık benzeri birşeyle aseton döke döke çok rahatça sökebilirsin, kombi raketlerde aseton kullanıp dikkatli olmazsan lastiği kullanışsız hale getirebilirsin, ama genelde asetona gerek kalmadan rahatça sökülür.

bulunduğun yerde sök yapıştır yapan bir arkadaş varsa eminim sana yardımcı olacaktır, kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 61 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..