Jump to content
Masatenisi.org Forum

Aci Yardım Lütfen Tbs - Dhs Wl Of+++

Burak34

Recommended Posts

Arkadaşlar herkese merhaba .

Şu an mevcut DHS WL OF+++ tahtamla , forhandda Tackıness ChopII i(le backhandda Sriver fx kombinasyonu yaptım ve gerçekten zevkli ( primorac carbon tahtamla olduğundan daha uzun) ralliler çıkardık partnerimle . Ancak Timo Boll Sprit tahtayıda merak etmekteyim acaba DHS WL ile TBS yi karşılaştırabilirmisiniz.İstatistiksel değerlerden değilde bizzat kullanmış arkadaşların fikrini öğrenmek istedim.( Çünkü firmaların belirttiği hız spın kontrol değerleri çok farklı )

Tackıness C II ve Sriver fx kombinasyonunu TBS tahta ile yapsam aynı başarıyı ve tatmini yakalamam mümkün olurmu. ? Bu tahtalar ne kadar yakın ne kadar uzak acaba.

Bu iki tahtayı kullanmış veya halen kullanmakta olan arkadaşların acil fikirlerine ihtiyacım var .

Hayatınızdan ve gece yattığınızda rüyalarınızdan masa tenisi hiç eksik olmasın dostlar .

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ben bu iki tahtanın karşılaştırılmasını rica etmiştim ):) Yoksa TBS yi bilmeyen yok tabiyki... Mümkünse o konudaki yorumları alayım lütfen . ( Bu arada Canberk kardeşim bir ara UPS de buluşalım )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

her ikisini de bir süre kullandım, wl yazıldığı gibi off+++ hızında falan değil, titreşimli, top hissiyatı iyi, masadan uzaklaşınca hayal kırıklığına uğruyorsun, işçiliği çok iyi, tbs için söze gerek tok zaten, top hissiyatı çok iyi, hızı küçümsenmeyecek kadar iyi, kontrol çok iyi, yakın masa veya uzak masa rahat oynarsın, üzerine takacağın kaliteli (bana göre avr/jp) bir lastikle mükemmel performans alırsın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turushan kardeşim yorumların içi tşk ederim aslında merak ettiğim iki tahta arasında hız olarak cok fark olup olmadığı dhs ile aynı zevki alırmıyım TBS çok hızlımı gelir acaba dhs ye göre tüm merakım bu aslında yoksa TBS tabiyki çok iyi bir tahta.Saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ekipman furyasına ilk girdiğimde aradığım şey sadece hızdı, kontrolü düşünmüyordum bile, wl'nin off+++ olduğunu farkedince tamam işte dedim, hem hızlı hem de ucuz, daha ne isterim, ama alıp kullanınca tam bir hayal kırıklığına uğradım, tsb hız olarak wl'den çok daha hızlı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 44 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..