Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dandoydan Siparis Vermeden Önce 2 Kez Düşünün...

Guest humbaba

Recommended Posts

merhaba,

dandoy sports tan siparis vermek isteyenleri uyarmak amaciyla yasadigim sorunu sizlerle paylasmak istedim.

Bundan yaklasik bir ay once dandoy-sports.com dan 2 lastik bir tahta siparis verdim ve yapistirmalarini da soyledim.

uzun bir bekleyisten sonra (yaklasik 15 gun) raket geldi. Ancak lastiklerden teki yanlisti. Ben Tackiness Chop II

siparis vermistim onlar ise Tackiness D yapistirip gondermisler. Bu problemin cozumu icin defalarca mail attim.

Sadece 2 kez cevap verdiler. Onda da soyledikleri suydu: Luften yasadiginiz problemi tek bir maille yazar misiniz?

Digerinde de tamam lastiginizi gonderecegiz dediler. Ancak su gune kadar ne baska mail attilar ne de lastigim geldi.

Bir kac tane mail daha attim ancak herhangi bir gelisme olmadi. Artik maillere cevap bile vermiyorlar.

Tamam, yanlis lastik yapistirmayi anlayabiliyorum. bir hata yapilmis olabilir ama duzeltmeye pek yanasmamalari

asil problem. Buradan cikardigim sonuc, 3-5 fazla verip turkiyeden hatta en iyisi elden ya da guvenilir kimselerden

almak lazim malzemeleri.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence de presports.Siparişinizin size ulaşması 20 günü bulabilir ama alışverişte herhangi bir problem yaşamazsınız.

Sanırım her sitenin bir yüzde 5 i oluyor. Presports magduru da benim. Kong'un special versiyonunu istedim. Normali geldi. Şimdi o tahtayı geri gönderiyorum, onlar da hatalarını düzeltecekler. Eh ne diyelim oluyor böyle küçük kazalar. Şimdilik oldukça anlayışlıyım :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla ben Türkiyeden alma taraftarıyım.Biraz sabırsızım ve o kadar uzun süre bekleyemiyorum.Hatayı da pek kabullenemem.Türkiyede hem hata payı az hemde düzeltmeler hemen yapılıyor.Ayrıca yardımcı da oluyorlar.

ben de tecrubelerim sonucu ayni kanaate vardim. Sali aksami fast-spinden bi lastik siparis ettim. bugun (persembe) geldi.

bundan sonra turkiye disindan siparis vermem cok zorda kalmazsam. 15-20 gun bekliyorsun, gelmezse arayip

sorabilecegin bir muhatap bile bulamayabiliyorsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..