Jump to content
Masatenisi.org Forum

Okan Bayraktar

gökhanbayraktar

Recommended Posts

her baba oğlunun kendisinden iyi olmasını istermiş. demek ki Okan daha iyi bir masa tenisçi olacak :gulumse: Allah analı babalı sağlıklı büyütsün. :alkis:

merhaba yusuf,

teşekkürler iyi dileklerin için. ben onun sadece benden değil, kendi zamanının timo bollundan wang liqininden wang haosundan da iyi olmasını istiyorum. tabi önce hevesli olması lazım. o havesli ve yetenekli olursa elimden gelen herşeyi yapacağım onun için.

benden iyi olması 1 sene antreman yapması ile olur düzenli olarak. ben ona sadece yardımcı olurum inşallah :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Canım kardeşim senin adına çok sevindim sonunda beklenen prens geldi demek . Umuyorum o da babası gibi masa tenisi aşığı ve spor ahlakını ruhunda özümsemiş biri olarak yetişir. Sana ailene ve tabiyki küçük sporcu arkadaşımıza uzun ömür , bol kazanç ve sağlık afiyet diliyorum .

Herşey günlünce olsun Gökhancım. Hayırlı uğurlu olsun. --- Burak --

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Canım kardeşim senin adına çok sevindim sonunda beklenen prens geldi demek . Umuyorum o da babası gibi masa tenisi aşığı ve spor ahlakını ruhunda özümsemiş biri olarak yetişir. Sana ailene ve tabiyki küçük sporcu arkadaşımıza uzun ömür , bol kazanç ve sağlık afiyet diliyorum .

Herşey günlünce olsun Gökhancım. Hayırlı uğurlu olsun. --- Burak --

merhaba abi,

güzel mesajın için teşekkür ederim. darısı başına diyorum abi ama önce evliliği nasip etsin Allah inşallah.

okan ellerinden öper. :)

PS: abi bu arada 2. kombini yapmışsın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gokhancım allah analı babalı buyutsun hadı bakalım sampıyon yetısıyor :))cok sevındım ınan artık babalar kulubune sende katıldın:))

sağol abi Allah razı olsun. inşallah elimden geleni yapacağım şampiyon olması için. babalar kulübü diyorsun ama bekarlar kulubü takım olarak bizden iyi. ama bizim şu an kupamız çocuklarımız.

bu arada cüneytin ekipmanının aynısını almışsın. güle güle kullan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşlar,

2 gün önce oğlum dünyaya geldi. bugün hastaneden eve getirdim. sevincimi de forumdaki arkadaşlarımla paylaşayım dedim.

iyi günler...

PS: hakan abi, ekrem, cüneyt, cenk abi. bir süre antremanlara uzak kalacağım. :)

Allah analı babalı büyütsün.

sağol arkadaşım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 70 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..